Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

ja właśnie znalazłam książeczkę zdrowia Roberta i się przeraziłam. miał 3780 a w dniu wypisu 3810. jeżeli i ten chłopak będzie taki kloc to chyba jednak zdecyduję się na cesarkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ewelka, ktoś Cię spamuje, ja już nie raz dostawałam takie maile, nie ma co sobie nimi zawracać głowy, nie odpisuj Wczoraj wieczorem przyszła paczka z allegro z drobiazgami dla Basi :) Góra pieluch, myjki, smoczki, .... siedzę i nie mogę się napatrzeć :) Aż chyba zaraz nastawię pieluchowe pranie ;) Równo za miesiąc (22 sierpnia) będę miała skończone 38 tygodni i tym samym wejdę w termin porodu. Został mi równo miesiąc na przygotowania. To motywuje do dalszych zakupów. Chcę iść do apteki, bo poza mebelkami (które kupimy z mamą w sierpniu) zostały mi do kupienia tylko kosmetyki i leki do apteczki. Dziś mam miły dzień :) Mam imieniny i kto pamięta wydzwania do mnie z życzeniami :) Już nawet wpadł do mnie brat z goździkiem ;) Mąż zabierze mnie gdzieś na obiad. A w niedzielę mamy pierwszą rocznicę ślubu :) Czuję się dobrze, chociaż raz na kilka dni łapią mnie skurcze. Basia kopie mocno, nie mogę się doczekać kiedy wreszcie ją zobaczę... Trzeba jeszcze czekać, nawet USG lekarz chce mi zrobić dopiero w sierpniu, tak więc nawet nie wiem ile moja mała waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyrafka: najlepszego z okazji imienin:) ja też mam dzisiaj imieniny i wiem że rodzice nie zadzwonią bo są na wczasach za granicą a i tak do mnie mają drogie połączenia. mój mąż jak zawsze zapomni. dobrze że chociaż jedni dziadkowie przysłali mi kartkę. znając życie reszta rodziny zapomni:( może dlatego nie mam dzisiaj na nic ochoty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mala sos mozna w sumie zrobic z kazdego miesa. Ja dzis mam karczek. kroje go w kostke i podsmazam z cebulka. Pozniej daje do garnka i dusze z woda i kostka rosolowa. Zageszczam smietana i troche maki i przyprawiam. Zyrafko wszystkiego najlepszego:) a jakie kupujesz leki do apteczki? moja paczka i wozek stoja na srodku salonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafko wszystkieg naj :) mam w domu Kawałek polędwicy wieprzowej może zrobie coś z niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) Do apteczki kupuję: - sól fizjologiczną w ampułkach do oczu i noska - czopki z paracetamolem na gorączkę - poradzę się farmaceuty które mogą być stosowane u niemowląt - nadmanganian potasu w kryształkach - do kąpieli gdyby pojawiły się problemy skórne (np. potówki) - espumisan dla niemowląt - koperek (nie w postaci herbatki, bo one są często mieszankami i niektórych nie można podawać od urodzenia, tylko jako zioła do zaparzenia) - spirytus 70% do pępka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję basiu:) jesteś pierwszą osobą od której dostałam życzonka:) a chyba mąż powinien być pierwszy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate ja tez myslalam kiedys ze maz zapomnial o moich imieninach a on po prostu przyszedl z kwiatami po pracy i zlozyl:) mowil ze pamietal ale chcial mi kwiaty wreczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mąż obudził buziakami i życzeniami :) Kochanego mam męża :) Ale musiał pamiętać bo mu wczoraj sugerowałam żeby pamiętał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu: mój mąż nawet o rocznicy ślubu zapomniał!! on zawsze psuje mi te ważne dni:( ok koniec już z żaleniem się!! bardzo dziękuję dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcez ja biegne z życzeniami i z bukietem :) __¶______(¯`v´¯)__¶¶ __¶¶¶__(¯`(●)´¯)__(¯`v´¯)___¶ __¶¶¶¶¶¶(_.^._)__(¯`(●)´¯)_¶¶ _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_¶____(_.^._)__¶¶¶ ___¶¶¶¶¶¶¶¶(¯`v´¯)¶¶(¯`v´¯)¶¶¶¶ ___(¯`v¶¶¶¶(¯`(❤)¯)¶(¯`(❀)´¯)¶¶ _(¯`(●(¯`v´¯) (_.^._)¶_¶(_.^._)¶¶ _(_(¯`(❀)´¯)¶¶¶¶¶¶(¯`v´¯) `v´¯) ___¶(_.^._)¶¶¶¶_¶(¯`(●)´¯) ●)´¯) _¶¶¶¶¶¶¶¶¶(¯`v´¯)¶(_.^._)`v´¯) ¶¶¶¶¶¶¶¶_(¯`(●)´¯)_(¯`v´¯)●)´¯) ¶¶¶¶¶_¶¶¶¶(_.^._)¶(¯`(❀)´¯)._) ¶¶¶_¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_¶_¶(_.^._) ___§§§§.¶¶¶¶¶¶¶__¶_¶¶¶¶¶¶¶ __§§__§§.__¶¶_¶¶__¶¶¶¶¶ ___§§__§§§§§§§§წ§§§§§§§§ ___§§____¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ___§§______¶¶¶¶¶¶¶¶ _____§§____¶¶¶¶¶¶¶¶ _______§§§_¶¶¶¶¶¶¶¶ _____________¶¶¶¶¶ _____________¶¶¶¶¶ __________¶¶¶¶¶¶¶¶ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI IMIENIN :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafko ja tez czasem sugeruje ale on twierdzi ze pamieta:) Magdakate nie wiem co powiedziec ale staraj sie nie smucic bo napewno dziciaczki beda pamietaly o swietach mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziewczyny jestem na bieżąco choć nie piszę od kilku dni. Nie mam siły. Czuję się koszmarnie. Mam od soboty takie bóle krocza od środka jakby mnie miało rozerwać. Wponiedziałek byłam u gina na nadprogramowej wizycie. Dostałam aspargin i nospę. Powiedział, że do poniedziałku MUSI mi przejść. Całe szczęście, że szyjka długa (3,5 cm) i zamknięta. A wpadłam tylko po to, żeby wszystkim naszym jubilatkom dzisiejszym złożyć super serdeczne życzenia. Kochane wszystkiego najlepszego i przede wszystkim już niedługo ślicznego, zdrowego dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafa i Magdakate wszystkiego co najlepsze dla Was w dniu imienin :) U mni epogoda sie popsula, deszczowo cos wyglada :( a ja lubie tak sloneczko, mam wtedy wiecej energii :) Maly od rana szaleje, bede musiala jakis placuszek upiec bo mezus jak zawsze zasluzyl a Maly uwielbia slodycze, to juz wole jesc w takiej postaci :) Macie jakis dobry przepis na jeablecznik??? Buziaki dla wszytskich bez wyjatku 😘 Mam nadzieje ze dziewczyny ktore nie czuja sie zbyt dobrze, szybko wroca do formy i beda mogly milo przezywac te ostatnie tygodnie z brzuszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Puchatku:) duzo odpoczywaj i stosuj zalecenia lekarza a musi byc dobrze:) widze ze kazda z nas ma coraz wiecej przykrych dolegliwosci, ale najwazniejsze tu sa nasze malenstwa i oby to wszystko im nie szkodzilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESĆ :) MAGDAKATE ZYRAFKO WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ LEPSZEGO 1000BUZIAKÓW :) :) :) ASKA taki wózeczek by mi sie przydał terenówka niezła :)ja uwielbiam spacerki ten przetrwa wszystkie trudności no ale niestety dostalismy wózeczek od rodziny PUCHATKU trzymaj sie bedzie dobrze :) odpoczywaj dużo :) :) :) MAGDAKATE spakuj sobie torbe wczesniej wrazie nagłej koniecznosci jechania do szpitala pakowanie torby to bedzie nie potrzebny stresik :)JA też już w najbliszym czasie sie spakuje zebym nie była tak zaskoczona jak w czwartek gdy okazało sie ze musze jechać do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska Osa ale mi narobilas ochoty na pieczenie ciasta ale maz by mnie chyba udusil choc to lakomczuch bo do konca 8 miesiaca mam na siebie bardzo uwazac i on mowi ze mam robic tylko to co konieczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam torbe wyprana i wiekszosc rzeczy ulozonych w szafce ale jakos nie mam kiedy spakowac do torby... ale tego wszystkiego troche jest i kurcze taka duza torbe brac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska.osa Skladniki: 4 szklanki maki 3 zoltka 3/4 kostki margaryny 1 szl.cukru 3lyzki kwasnej smietany 2 lyzeczki pr.do pieczenia 1 cukier waniliowy 10 jablek 1.Make z margaryna posiekac nozem. 2.Zoltka,cukier,cukier waniliowy roztrzepac ze smietana. 3.Do maki dodac reszte skladnikowi wyrobic ciasto. 4.Wstawic do lodowki na 30 min. 5.Jablka obrac i zetrzec na grubej tarce. 6.Polowe ciasta wylozyc cienko do foremki,na to jablka. 7.Przykryc drugim ciastem i ponakluwac widelcem. Piec 200-220st.C okolo 20-30.min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja jeszcze z takim pytaniem: Czy polecacie jakąś konkretną herbatke na laktacje ?? Ja duzo pozytywów slyszałam o herbatce hipp ale jako niedoświadczona przyszła mama pytam....... Może znacie jeszcze lepsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate, Żyrafko- wszystkiego naj, naj!!!!!!!!!!!!! Ja też dzis spać nie mogłam.... Do tego u mnie jest tak gorąco, że nie ma czym oddychać!!!!! Szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki bardzo Mamabelgie :) Anka, ja slyszalam tylko o herbatce hipp, oczywiscie o kawie zbozowej i piwie bezalkoholowym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akna: na większą laktację używałam kompotu z jabłek i słyszałam o piwie karmi. nawet na oddziale poporodowym widziałam dziewczyny które wynosiły puste butelki po karmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×