Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Hej, U mnie też dzisiaj gorąco i duchota okropna :( A ja mam dzisiaj dzień pieczenia. Muszę mojemu M upiec do pracy dwa ciasta bo w sobotę ma imieniny a u nich taki zwyczaj, że do pracy ciasto przynoszą. I tak oto ja kura domowa piekę i gotuje w upale z brzuchem pod nosem :) No ale czego nie robi się z miłości :) Piekę Shreka i Rafaello :) Jeżeli chodzi o test obciążenia glukozą to też nie miałam robionego. Pytałam gina ale stwierdził że nie ma potrzeby. Jak nie ma to nie ma ... ja się kłóciła nie będę :) Kobiety trzymajcie się w ten upał. Damy radę. Jeszcze troszkę musimy pocierpieć ... a potem jaka nagroda nas czeka piękna :) Buziaki dla wszystkich brzuszklów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka: mi mama prześle i tak dużą paczkę bo kupi mi przewijak na łóżeczko i rożek więc dopiszę do listy jeszcze kosmetyki nivea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też piorę, ale swoje i męża rzeczy, a dokładniej to nasz koc i pościele... U mnie też 30 stopni w cieniu.... Na obiad nie mam żadnej koncepcji.... Macie jakiś pomysł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatku- jak będziesz miała chwilę to napisz przepis na Shreka, bo nie znam tego ciasta.... Rafaello robię, i bardzo lubię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka mówisz i masz :) http://www.gotujmy.pl/-shrek,przepisy,35613.html Ciasto robię z tego przepisu ale pierwszy raz więc nie wiem czy mogę polecić z czystym sumieniem ale jutro rano napiszę czy warto :) Bo oczywiście nie dam mu całego tylko jeden wielki ogromny kawał zostawię sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka nie chce się otworzyć ta stronka. Skopiuj link i wklej w adres to zadziała bo już próbowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:-) u mnie tez gorąco... ale ja mam w domku chłodn - stare budownictwo. Tak się bierzecie za to pranie i prasowanie, a ja postanowiłam brać się dopiero końcem sierpnia, skoro termin na koniec września. Chyba, że i mnie lekarz nastraszy, że szybko urodzimy. Ja się w sumie do tych straszeń przyzwyczaiłam, o od 24 tygodnia szyjka na maks skrocona, miękka, ale na szczęście jeszcze zamknięta. Wczoraj na szkole rodzenia mieliśmy zajęcia z rehabilitantem i kobitka pokazywała jak można się bawić z takim kilkudniowym maluszkiem. Błagała żebyśmy nie woziły dzieci na spacer w fotelikach samochodowych:-) Spytałam o materace, i wg niej najgorsze jednak są te piankowe, bo są za miękkie i za szybko się odkształacają. Tylko co osoba to inne zdanie i każdy musi sam decydować. Dziewczyny napiszcie co z kosmetyków i apteczki kupujecie. Sama firma dużo nie mówi, bo prawie każda ma po 30 rodzajów kosmetyków.... Nie wiem co robić z oliwką i zasypką, bo oliwkę można zastąpić olejem parafinowym (dostępny w atekach i tani, a skuteczny) a zasypkę mąką ziemniaczaną:-) Podobno zasypki nie powinno się stosować w 1 miesiącu życia dziecka, szczególnie u dziewczynek. U mnie na szkole rodzenia podali, ze kremy do pupy sosujemy w 2 rodzajach. Normalnie do natłuszczania (np. linomag czy alantan) oraz drugi rodzaj jak mamy odparzenia (np. cynkowa, tranowa, sudokrem, bepanthen). Dodatkowo pani z poradni laktacyjnej powiedziała, że na odparzenia możemy spróbować smarować własnym mlekiem. Wyciskamy odrobinę i na suchą pupcię smarujemy, czekamy aż wyschnie. Podobno mleko kobiece ma właściwości kojące i regenerujące (stosuje się na popękane brodawki) i można i tego spróbować jak coś. I powiem Wam, ze nie wiem co robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie coś na temat kosmetyków dla dzieci z linii "ziajka"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakte: jak działają na dzieci nie wiem, ale też będę się zastanwiać na polskimi (ziajka, skarba matki, bambino). Ja mam krem na rostępy z Ziajki i sobie chwalę. Miałam zamiara kupić mustęllę albo vichy, ale doszłam do wniosku, że nie należę, do tych co to się regularnie smarują, wiec nie ma sensu wydawać kasy. Kupiłam i powiem, że używam 1 raz na dzień, czasem co drugi i nowe na szczęście nie wyskakują, a stare szybko bledną. Może i sprobuję coś z ziajki, ale najpierw muszę sie doszukać co potrzebuje i czy ziajka to ma:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupie to: Żel do mycia ciała i włosów NiVEA NiVEA krem na karzdą pogodę NiVEA krem do pielęgnacji Chusteczki pielęgnacyjne Z Apteki: F18 w tubce do pupy Bebachen maść( na brodawki i odparzenia) sudokrem ale mały Balneum Helman 500ml do kąpieli (niewiem czy dobrze napisałam) 70% spirytusu sól fizjologiczną coś przeciw gorące dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziaja jest jedna z najlepiej sprzedajacych sie firm kosmetyków ale dla dorosłych te dla dzieci wogole sie nie sprzedaja , jedynie godny polecenia jest tylko krem ochronny do buzi... bo nie ma takiej tempej konstystencji tylko rzadsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam że ziajka to od 6 miesiąca więc poszukam coś z bambino b wiem że Robert nie był na to uczulony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate moja siostra używa "ziajki" i bardzo sobie chwali :) Powiedziała że to są jedne z lepszych kosmetyków jakie używała (a ze to jej trzecie dziecko to się trochę naużywała). Podobno nie uczulają, ładnie pachną i cena przystępna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... byłam na stronie ziajki i od pierwszych dni życia, to mało co jest. Skarb matki to wszystko ma po 1 miesiącu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate od urodzenia jest masc posladkowa i krem do buzki.. reszta od 6 i 12 miesiaca... z polskich jeszcze jest dzidzus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na stronie nivey nie piszą nic od kiedy można używać... wiecie może czy piszą choc na kosmetykach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ciągłe zmiany... mała chyba się odwróciła główką w dół bo mam takie rytmiczne pukanie w dole brzucha, chyba ma czkawkę.... tak mi się wydaje, bo jeszcze wczoraj była ułożona pośladkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figa na kosmetykach z nivea jest napisane tak "zdrowa skóra od chwili narodzin", ale ja mam wszystkie kosmetyki hipoalergiczne.... nie mam przekonania do innych firm. my z mężem sami używamy. oliwką smarowałam brzuszek i skórę mam mięciutką i bez rozstępu. nawet w szpitalu położne mi to mówiły i pytały czym smaruję.. tak samo polecam kosmetyki dla nas z dove ale seria silk glow z jedwabiem..rewelacja. świetnie wygładza i nawilża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja wlasnie tez czuje czkawke na dole brzucha moze moj uparciuszek tez sie odwrocil:) ale dzis goraco ja juz wytrzymac nie moge, u mnie w domku pewnie chlodno bo mam rolety pozaslaniane a u mamy goraco, czkeam az maz skonczy prace i mnie zabierze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×