Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Nie dopuszczam nawet myśli,że mogło coś nam się stać, mnie nieważne ale Dzidziusiowi. chyba bym tego nie przeżyła......... Oj dobra bo będę ryczeć.. Mnie też bolą żebra i wogóle nie chcę juz Wam marudzić, bo to pewnie tak będzie do końca ciąży. trzeba chyba dużo wypoczywać i leżeć na lewym boku, może mąż by pomógł jakimś masażykiem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wlasnie go o to poprosze:) Mam nadzieje ze jak juz urodzimy to sie pochwalimy naszymi kruszynkami na forum co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska,idz do lekarza... minimum do rodzinnego...nawet jesli to tylko stluczenie,powinien to zobaczyc.....mozesz jeszcze nie czucbolu bo jestes w szoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela no ja nie wiem. u mojego m w rodzinie to podobno rodzą się Dzieciaczki bez włosków i nie za śliczne:) A z mojej strony z czarnymi włoskami. zależy jakie geny nasze Maleństwo przejmie. jak Tatusia to z rym chwaleniem może być róznie, hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabelgie też o tym myślałam. ale to chyba ta baba była w większym jak jej puściłam wiązankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu kurcze az mnie zatkalo jak przeczytalam co Ci sie przytrafilo, jejku jak dobrze ze nic sie malenstwu nie stalo no i Tobie... a ja jestem tak zla ze sie poplakalam, napisalam juz 2 rozdzialy pracy a moj promotor zmienil mi calkiem temat :( a tak chcialam napisac przed porodem... teraz nawet nie wiem jak sie zabrac za prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Asiu dobrzee że nic ci się nie stało. Ja od rana dzisiaj mam pracowity dzień. Rano wziełam się za sprzątanie potem zakupki, a teraz obiad:) Co do torby do szpital to ja też w lesie :) Dziewczyny co można kupić mężowi na 1 rocznice ślubu?? I mam pytanko zna się kturaś z was na prawie. Potrzebuje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska... Naprawde powinnas isc do lekarza...mnie tez kiedys potracil samochod-jechalam rowerem i baba mnie pchnela...najpierw jej puscilam wiazanke po polsku,potem po angielsku... I dopiero wieczorem poszlam do lekarza,bo mnie zaczelo bolec-nie od razu,jak widzisz....i dopiero na drugi dzien tak naprawde dotarlo do mnie co sie stalo i....poryczalam sie... Dodam,ze nic nie bylo zlamane...kilka siniakow i zadrapan... Pamietaj,ze jestes w ciazy.... I tak z malenstwem pewnie wszystko o.k...ale jakby cos sie dzialo z Toba(tfu!tfu!tfu!)potrzebne Ci papaiery od lekarza...w innym przypadku nikt za nic Ci nawet grosza nie zaplaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam wszystkie przyszle mamy w to duszne i upalne południe u mnie bez zmian mam tylko więcej sluzu na bieliznie niż zawsze i troche się martwie i czuje że jeszcze 2 -3 tyg max wytrzymam Aska idz do doktora lepiej niech cię zbada !! co za kobieta nawet nie zapytała czy wszystko ok powinna cię podwieść do szpitala !!!!!!!! co do wyprawki mi tez dużo brakuje a dziś od rana szukam torby i gdzies się rozpłyneła :P mama ugotowała mi ziemniaki na obiad (kochana) jeszcze tylko musze jakieś mięsko zrobić ale nie mam pomyslu w domu az wstyd ale mam tylko schab i kawałek polędwicy moze któraś ma jakis przepis i jescze na dobra salatke poprosze bo mąz będzie za 3 h w domu a ja nic nie mam syf wszedzie eh oberwie mi sie :P hihi żaruje ale musze sie brac za od gruzowywanie domu bo jak przyjedzie to mnie nie znajdziee segreguje rzeczy do szpitala dla dzidzi i takie tam zeby jak coś wszystko bylo ale czuje się fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aśka przejdź się na wszelki wypadek do lekarza. Ja kiedyś mialam stłuczkę samochodem, i dopiero na drugi dzień czułam jak się pobijałam. Wy torby pakujecie, a ja mam w domu tylko łóżeczko i ciuszki;-) I remont od czwartku zaczynamy;-( W sumie to nie zaczynamy, ale się rozkręcamy, bo ostatnio to tylko wszystko wszędzie stało. I nie umiem sobie tego jakoś wyobrazić. A d ego nam się samochód rozsypał;-( Co do majtek, to ja od kilku lat chodzę tylko w bawełnianych. I mam w domu kilka par, któe miałam wyrzucić, więc zostawiam na te dni po porodzie. Jak się zabrudzą, to je po prostu wyrzuce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelkajaw odezwij sie do mnie na priva mozliwe ze uda mi sie Ci pomoc.. gg 2609043..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro rano wybieram sie po wózek ale nie jestem jeszcze na 100% zdecydowana jesli któraś z was ma , Tako jumper, espiro gt, coneko, prosze o inf jak wrazenia itp wozki są dośc tanie i mąż obawia się że sa słabej jakosci a ja sama nie wiem chciałam concord fusion drosyz ale w realu bardyo traci na atrakczjnođci a xlander ma nie przekladana raczke wiec chetnie wzslucham wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania ja z lenistwa biorę schab i tylko lekko roztłuke. Potem sól, pieprz i tymianek. Nie panieruję, tylko smażę, dodaję ewentualnie jedną cebulę w talarkach. U mnie wszystkim tak smakuje, a ja się nie bawię mąka, jajkiem i bułką. Możesz spróbować. Mój luby za to robi sakiewki w których daje jabłko, trochę boczku. Tylko to wyższa szkoła jazdy i dłuższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelkajaw jak misha nie pomoże to pytaj, chętnie pomogę:) co prawda mam rok w plecy i zaległości ale zawsze cos tam w głowie zostało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania mala ,zwroc uwage jeszcze na Toledo jesli chodzi o wozki,widzialam go w hurtowni i powiem ze jest bardzo przyjemny a wyglada identycznie jak jumper tyle ze chyba tanszy jest jak patrze na allegro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka tak patrze na Twoj suwaczek czy Karolinke urodzilas wczesniej?takie malenstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłąm do lekarza i juz dzisiaj nie przyjmuje, jak jutro będzie gorzej to mam być rano... a dzwoniłam do niego do domu to powiedział,że stłuczenie może boleć i jeśli będzie m bolało to mam jechać na pogotowie... Ania zrób roladki, rozbij mocno daj plasterek sera żółtego i co tam jeszcze masz w lodówce, albo polędwiczkę w sosie musztardowym. pokroić mięsko na kawałki, podsmażyć na oleju na mocnym ogniu, wsyp płaską łyżkę mąki, podsmaż 2 min. dodać pokrojoną cebulę i pól szkl wywaru drobiowego, jak masz można dać gałązkę tymianku! ja wrzucam jabłko w kostkę , musztardę 3 łyżki ale to trzeba według smaku, sol i pieprz. dusić aż mięsko zmięknie... dolać 5 łyżek tłustej śmietany i jak masz trochę winka i trochę jeszcze razem dusić aż zrobi się gęsty sos. do tego fajny jest zielony groszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania mała ja mam tako Jumper X kilka dni temu przyszedł z allegro i wcale nie jest złej jakości - jest oki - zarówno mój M świetnie sobie daje z nim radę jak również ja :) Rączki nie ma przekładanej ale głęboki, spacerówkę czy fotelik montujesz na dwa sposoby : standardowo lub w kierunku jazdy. Używane tako jumper na allegro są po 700-800 pln czyli nic się z nimi nie dzieje - gwarancja to 24 miesiące ale jestem pewna,że jak moje maleństwo zacznie dobrze siadać czy już prawie chodzić to go sprzedam i kupie \"parasolke\" ja bynajmniej polecam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! U mnie leje deszcz, a chcieliśmy pójść na jarmark dominikański. Aska1978, myślę,że powinnaś się przejechać na izbę przyjęć położniczą. Niech zrobią usg albo ktg. Taki upadek to poważna sprawa. Lepiej mieć pewność czy dzidzi nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy wiecie coś o wózkach teutonia mistral s??moja psiapsióła taki sobie znalazła i teraz nigdzie nie może go kupić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska1978 - jeśli czujesz ruchy to myślę, że wszystko jest dobrze choć ja bym pewnie babsko zabiła na miejscu ... stałam się strasznie agresywna w ciąży ... ale sama 4 lata temu gdy byłam w ciąży przewróciłam się - weszłam do mieszkania i nie zauważyłam,że mam 3 cm wody ściągłam buciki i wpadłam w poślizg na mokrych płytkach i czułam się ok dobrze ale 2 tygodnie później już byłam po zabiegu i pod moim serduszkiem nie było maleństwa - dlatego lepiej na zimne dmuchać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska te wózki to na zamówienie u mnie są. Na sklepie u mnie maja jeden i mają tez fotelik z teutoni. Lista sklepów jest na stronie producenta http://www.teutonia.pl/index.php?menu=4 I powiem szczerze, że upolować te wózki gdzie indziej graniczy z cudem. Dzwoniłam w okolicy do kilku sklepów, zeby poglądać, ale nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja torby nie mam spakowanej, bo jeszcze nic nie kupiłam. W przyszłym tygodniu kupię co trzeba. Teraz jestem w 35 tyg, a wczoraj tak mnie bolał krzyż i brzuch,że aż się przestraszyłam. Chyba muszę się pospieszyć z tymi zakupami. No ale lepiej już nie będzie. Wczoraj posegregowałam ciuszki, trzeba jeszcze poprać i poprasować. Mam prawie same pajacyki i body. Pytałam się w 5-10-15 o kaftaniki, ale w ogóle nie maja. Tylko koszulki na krótki rękaw. Mam nadzieję,że na jesień będą mieli. Co do wózka to my też zamówimy Tako Jumper X z allegro, tylko jeszcze chcę podjechać do sklepu zobaczyć go na żywo. MDream, a jaki kolor kupiłaś? Mi się podoba niebieski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja nie upadłam na szczęście. tylko we mnie wycofała.. kupiłam dzisiaj w aptece sól fizjologiczną i gaziki. a ze spirytusem to też fajnie, bo w apetce nie sprzedają. trzeba kupić czysty spirytus w sklepie i najlepiej go wymieszać z wodą przegotowaną, np 2 kieliszki spirytusu + 1 wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, to dobrze,że nie upadłaś. Widocznie źle zrozumiałam. Najważniejsze,że z brzuszkiem w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apteki nie sprzedają spirytusu? To się zaskoczyłam. Ostatnio u mnie dowiedziałam się, że termometrów rtęciowych już nie sprzedają, bo są wycofane. Najtańszy elektroniczny kosztował 17zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania76 ja kupiłam ciemny zielony z niebiesko seledynowymi kółeczkami dokładnie z tej aukcji : http://www.allegro.pl/item686115180_jumper_x_kola_fot_od_prod_tako_wysl_0zl.html jest to firma TAKO bo zadzwoniłam w sprawie braku paragonu i odebrała kobietka przedstawiając się jako firma Tako, przesyłka 2 dni - głęboki już złożyłam oraz fotelik-kołyskę dla małego niech przejdzie zapachem mieszkania :) natomiast spacerówka zmieściła mi się na dole w szafie pod ubrankami na wieszakach więc jest oki. niebieski super kolor - wybierając zielony pomyślałam o sprzedaży bo zarówno dla chłopca jak i dziewczynki będzie pasował ale jestem strasznie zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figa84 - ja kupiłam ostatnio 3 rtęciowe termometry w aptece, poza tym kupiłam na allegro elektroniczny Brauna ale około 0,7 stopnia ten elektroniczny pokazuje mniej niż rtęciowy w pachwinie :( i sama nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figa bardzo dziękuję:):) Ja też się zdziwiłam,że nie ma gotowego spirytusu do pępusia, ale bardzo miło zostałam poinformowana jak to rozrobić. Zrobiłam leczo, jak macie ochotę zapraszam na obiad!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... ja 3 sierpnia juz ide do szpitala, niestety nastepne cc... wczoraj nie miałam neta , juz działa.. ja mam espiro gt... super wozeczek, duza gondola wieksza niz w tako i szersza... spacerówka tak jak w tako przod i tył do kierunku jazy,no i mozna zamontowac fotelik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×