Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

zyrafa-dluga ja mysle ze bedziemy zadowolene z wozka .Kurcze teraz taki wybor tych wozkow ze szok i naprawde cizeko sie zdecydowac .Ja juz kupilam i nie ogladam innych zeby pozniej nie byc rozczarowana :-) A Co do wlasno recznie robionych rzeczy to moj chlop dlupie przy kolysce dla synka .Wedlug wlasnego projektu a jak wyjdzie to zobaczymy hehehhe Wsumie nie liczy sie efekt tylko checi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal nie wiem co z wózkiem;-( Mi siępodobają te bardziej klasyczne. Oglądałam Roan Maritę, ale mają same dziwne ciemne kolory. Podoba mi się Inglesina Magnum, ale cena kosmiczna (1800zł) i wszystko do niego trzeba dokupić. Nawet torbę. Stelka ty chyba masz Jedo Bartatinę. Jak Ci się sprawuje? Nie wiem czy jechać oglądać, i czy zmieści się Megane Coupe;-) Musiałabym podjechać do Cieszyna i nie wiem czy warto. aska 1978: tej twojej koleżance się rozpadł Roan? Wiesz może który i co konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie boimy się porodu, 100% z nas, na bank! Ja też im bliżej tym jestem bardziej przejęta, jak to będzie, jak będę znosić ból, jak sprawi się S., czy wszytko pójdzie dobrze, czy Basia urodzi się zdrowa... A po tym dniu wszystko w moim życiu się zmieni, zostanę mamą, a S. tatusiem, będziemy rodziną a nie tylko małżeństwem... Nie ma możliwości, żeby podchodzić do tego bez emocji, tym bardziej że ten dzień jest coraz bliżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka cisza. wszystkie oglądamy chirurgów i pewnie ryczymy...???? Fajnie robi taka odważna zmiana? Ja też długo nosiłam jasne włosy i nagle przed ciążą potrzebowałam zmiany i też ścięłam krótko i zafarbowałam na brąz. wszyscy się dziwili ale się przyzwyczaili. potem była kolejna zmiana bo zaszłam w ciążę i przestałam się farbować ale już też bym chciała zmienić kolor. wiecie jak to wygląda po porodzie? czy to ma jakiś wpływ na pokarm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wczoraj mąż pomalował włosy:) miał być blond na pasemkach ale jakoś nie wyszło i trochę rudy się zrobił. zostało nam farby i pomalowaliśmy malemu włosy ( i tak musimy mu je obciąć ) i też wyszedł mu rudy:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figa ona ma roana kortinę lux. dokładnie nie wiem ale chyba pourywały się z jednej strony paski. jej synek ma rok i boi się mu się coś stanie gdy będzie takim niesprawnym jeździć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do jedo to są świetne, mi się b podobały ale mężowi nie i musiałam sobie odpuścić a zwłaszcza model fyn. Tylko Figa one są o wiele droższe od roana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że są droższe. Wózek w sumie kupują teściowe i nie widzą problemu, żeby dać z 2 tysiące, ale ja się będe głupio czuła jak niewiadomo ile wydamy... Dzwoniłam o te Jedo i rybka, bo czas oczekiwania 5-7 tygodni, a na sklepie w cieszynie nie mają teraz nic. Czekają aż coś dostaną. Do Katowic nie pojadę, bo to już jakieś 70km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po 5 godzinnym spacerku z michasiem... padam z goraca... michas woził wozek kolezanki z 6 miesiecznym synkiem , ale był dumny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku jestes wytrzymala jak w taka pogode tyle wytrzymalas:) jak Ci zazdroszcze ze Twoje malenstwo bedzie niedługo z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduje sie po 24h, qrcze Dziewczyny nieograniam sie z niczym, praca dom praca i jeszcze nawet nie mam czasu do Was czesto zagladac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie nacieszyc michasiem bo jak pojde do szpitala niewiem za ile dni wroce... a ja chyba sie zatesknie... i musiałam sie z nim troche pobawic poki jeszcze mam tylko czas dla niego... tak sobie pomyslalam ze we wtorek lub srode bede juz chyba po... i bede tulic swoja majeczke kochana.... dzisiaj maja daje mi w kosc tak mnie kopie łobuziara jedna... ale co sie dziwic jak mam duzo wod płodowych i ma gdzie szalec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Aska my kupilismy na allegro taki fotelik -jest bardzo fajny w praktyce jeszcze nie sprawdzony ale opinie miął dobre i naprawde jest taka różnica w cenie :)w porównaniu do cen sklepowych . http://www.allegro.pl/item696668502_fotelik_deltim_grillo_0_13_kg_delti_promocja_w24h.html Basiu ja po wczorajszych zakupach byłam tak zmęczona że jak bym musiała jechac rodzić do szpitala to chyba nie dała bym rady. Musimy sie troche oszczedzac i pomysleć o sobie :) Nika p my postapilismy tak samo jak ty przyjelismy od rodziny używany a póżna wiosną kupimy lepsza spacerówke . Koteczek z kad ty masz tyle siły na takie spacery :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba energia we mnie uderzyła:) jutro ide z misiem do jednostki wojskowej bo sa dni otwarte:) co do fotelików powiem wam tyle ze te od 0-13 kg nie ma co przesadzac z cena bo dziecko do gora 10 miesiecy sie w nim miesci tu nie chodzi juz o wage a długosc i potem trzeba kupic nowy i w tamten lepiej zainwestowac wiecej kasiury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, my też kupiliśmy fotelik delti, tylko taki dedykowany który można wpiąć w naszego x-landera. Po siostrzenicy męża widzę, że dziecko szybko będzie potrzebowało następnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny naszukałam sie w internecie ze ta moja wysypka i stan zapalny wokół kolana to -POKRZYWKA CIAŻOWA swedzi jak cholera .Najlepsze jest to ze dzwoniłam do dermatologa u którego byłam przed i zaraz po szpitalu i 1 wolny termin to 10 sierpień normalnie szok :(Chociaż lekarz powiedział że jesli objawy wróca po leczeniu szpitalnym dexawenem to mam zgłosić sie dopiero po porodzie ale co mi zależy najwyzej wysle mnie z kwitkiem do domu . Na szczescie nie mam nóg opuchniętych ,ale tak mnie swedza że normalnie szok i trwa to juz od około 7czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten allegro naprawde jest w dobrej cenie :)obawiałam sie troche tej promocji ale fotelik przyszedł nowy nie uszkodzy wszystko ok w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku gratuluje:) a ja mam znow zly humor ale nie bede nic wiecej marudzic... milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny! Wpadłam tylko na chwilkę poinformować Was, że 22 lipca w 34 tc przyszła na świat moja córeczka Ewelinka -1720g/44cm. Ja już jestem w domku ale córcia jeszcze przez jakiś czas będzie w szpitalu. Pierwsze dni były bardzo trudne bo maleńka nie radziła sobie z oddychaniem. Teraz z dnia na dzień jest coraz lepiej. Pozdrawiam Was i życzę lekkich porodów no i oczywiście zdrowych dzidziusiów ! Znikam odciągać pokarm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję:) widziałam zdjęcia:) śliczna dzielna dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Agucha gratuluję!!!!!!! Co do moich włosów to mąż jest zachwycony więc zmiana była korzystna. Przed porodem pewno zrobię odrosty bo potem to nie bardzo można włosy farbować. Nie chodzi tu o to że to jakoś wpływa na pokarm tylko wiem że włosy są niesamowicie osłabione, zwłaszcza jak się karmi piersią, trwa to tak do 9 miesięcy po porodzie, ale na własne życzenie można robić kolor, ja tak pewnie zrobię bo patrzeć na siebie nie będę mogła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agucha gratuluje, własnie widziałam niunie na nk, jest słodka... ja juz nie moge sie doczekac przyszłego tygodnia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguchaaa gratuluję :) Jaka kruszynka, wszystko z nią w porządku? Jak rodziłaś? Kiedy będziesz miała ją w domu? Skoro już pierwsza rozpakowana i wkrótce będzie też druga, to proponuję rozpocząć nową tabelkę pod dotychczasową: NICK……………...…WIEK.. PŁEĆ………..TERMIN..MIASTO…..NABYTE KG 1.koteczek19833.26....Maja.........13.08....Świętoszów.. ......1 2.Figlarna..........26....synek ........24.08....Tuchola............2 3.Aska 1978........30....?...............28.08....Ostrów Wlkp.....2 4.Oles...............29..Sebastian......01.09....Chorzów .........18 5.kobra78..........31….Krzysztof......01.09....Rze szów..........3 7.justa140283…...26....Dawid.........01.09.... k/Łodzi.........15 8.Majunia79........29....Lenka.........01.09 ....Małopolska......10 9.mamamadrid…...34...Emilia...........02.09....Mad rid ............5 10.mamabelgie…...32....Lena...........03.09.... Belgia.............10,5 11.MamaIzia........22….?.................03.09.... Libiąż........... -3 12.nitaanita........24....córeczka…....04.09.... Lu................7 13.zyrafa-dluga…..24….Basia............05.09 ....Białystok.......18 14.ania76...........33....synek...........05.09....Gdańs k...........1,5 15. Koliban..........28....Alanek .........05.09....Warszawa.... ...9 16.evka81...........27.....?................06.09....Cam bridge.......0 17. aska.osa........26....chłopiec........06.09....Anglia....... ......5 18.cleo123..........27....córeczka.......08.09....Warsza wa.......5 19.small size........23....synek …..….....08.09....Sztum............ 12 20.-Zawadka-.......28....?.................09.09....Oleś nica..........0 21.ruthles...........23....Lenka...........10.09....Żory ..............10 22.Rudka............31....?..................10.09....Wa wa ...........1 23.ewelkajaw......25.... Wiktoria........11.09....Jaworzno........11 24.Trąbka...........23....Michałek........11.09....Wawa. ...........8,5 25.ewelka0612…...28...chłopak..........13.09....Wawa.. ..........3 26.chochlik_........29....dziewczynka..13.09....K/Krakow a…..…10 27.basia19g.........23....chłopak........15.09....Zgorze lec .......9 28.Magdulenka......28....córcia..........15.09....Łódź...... .......11 29.Sytofala..........22….synuś i córcia…16.09….D-ka Wisłocka....7 30.emce..............29....chłopak........16.09....Świno ujście 31.misha85..........24....synuś............16.09....Wars zawa.......8 32.Sylwunia83.......26....?..................16.09....Li dzbarkW......0 33.agraweczka….…26....?..................16. 09....k/Olsztyna......1 34. doris_kk.........21....?..................16.09....Kędzierzy n -Koźle.2 35.aga86.............23....dziewczynka.. 16.09.... Nasielsk..........8 36.Magdakate….....25....syn-Allan........17.09.... Cambridge.......7 37.cytrynka77…....25....córcia...........18.09.... Irlandia...........5 38.sylwinka25……...25….dziewczynka...18 .09....Jarocin............2 39.dalena............35….?...................19.09 ....Poznań............3 40.kasia1182.......27....chłopak..........19.09....Ostre szów......1 41.MDream .........30 ....chłopak ........19.09....Sosnowiec.......+/-1 42.Kajojcia..........20....Antosia..........19.09....Kie lce.............1,5 43.Puchatek22…...24....Hania.............20.09.... Skierniewice...11 44.jadzia4...........31....?..................20.09....A leksandrówŁ..1,5 45.ewela1777.......19….Córeczka........20.09....Pi otrków..........8 46.agunda...........27....Chłopak.........22.09....Wrocł aw..........3 47.nerwi.............26....?..................22.09....W rocław..........0 48.Anulka1988…....21....chłopak.........22.09.... Warszawa...... -3 49.*akna**...........24.....córcia..........22.09....Byd goszcz.......9 50.szczesliwaaa…..26....Adaś.............23.09.... Dębica...........4 51.Karila.............27....córka............24.09....Wr ocław.........5 52.agaigi27..........27....?..................24.09....C hoszczno…….3 53.0range...........29....Basia.............24.09....Ski erniewice....10 54.szkrabek9.......26....synuś............25.09....Śląsk ..............7 55..Malinka88888..24….córeczka.........25.09....Le szno...........11 56.agamycha.......27....?...................26.09....Szc zecin.........0 57.Mal_g............34....aniołek 14.02 .…......Brisbane 58.Made83..........26....?...................27.09....Kr aków..........2 59.figa84...........25....Jagienka..........29.09....B-B ...............6,5 60.mamuśkaaa3...33....córeczka..........29.09....Wodzisł aw.....7 61.Iza339..........29....dziewczynka.....29.09....Piastó w.........1,5 62.NikaP............22....Michałek..........29.09....k/J asła.........9 63.kasienka123….29....?.....................29.09. ...Krosno.........7 64.Dianka90.......18....SyNeK..............29.09....Lubi n…………..9,5 65.Stelka...........28....Tomek.............30.09....Brz eg...........3 66.Aniabuu23......27....Adrianna.....…...30.09.... Kalisz..........+9 67.Marusia25......27....?....................30.09....Pi onki...........2 MAMA............ DATA ..... T.C. .... IMIĘ ........ PORÓD ...... WAGA/CM Aguchaaa ...... 22.07 ...... 34 .... Ewelinka ...... ? .......... 1720/44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguchaaa gratuluję! Właśnie ogladalam zdjecia na NK:) Mala jest slodziutka:) Otworzyłaś pudełko z Wrześniówkami więc teraz już pewnie pójdzie:) Pozdrawiam wszystkie Mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Aguchaa, gratuluję!!! Mam nadzieję, że córeczka niedługo będzie z Tobą w domciu. Jestem w szoku,że pierwsza dzidzia się pojawiła na świecie. Ja jestem w 35 tc i zaczynam się obawiać czy tez szybciej się nie rozpakuję. Od niedzieli mam bóle brzucha i krzyża. Nawet się zastanawiałam czy nie jechać do szpitala, ale jak odpoczywam to przechodzi. Za to dłuższy dystans pieszo to juz dla mnie katorga, tak mi brzuch twardnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×