Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Żyrafka nie pytałam.. napisze sama więcej jak wróci do domku. nie chciałam jej zarzucać pytaniami... dobra ja się biorę za małe sprzatanko. jak siedzę boli kręgosłup a tak przynajmniej nie myślę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate wypoczelam, ale z drugiej strony jak poszlam na miasto to tak sie zmeczylam, nie nadaje sie na dluzsze wyprawy:) Asia ja mam tak samo jak siedze boli mnie kregoslup a jak robie to sie sapie:) ale musze troche posprzatac... nie moge doczekac sie jutra wiyty u lekarza, wczoraj wieczorem sie zdolowalam bo maly mial czkawke i znow czulam wysoko cos mam przeczucie ze sie nie odwrocil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku u mnie jest tak duszno że nawet pisząc na caffe cieknie mi pot po plecach:( niebo jest zachmurzone i co jakiś czas pada deszcz a nie ma czym oddychać:( sprzątnęłam dwie półki w szafie i nie mam sił na nic więcej:( a chciałam dzisiaj więcej posprzątać. może później pomału coś więcej posprzątam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia Ty się nie denerwuj moją Mała tez była cały czas ułożona pośladkowo i gin mówił,że przeważnie się obracają do 34-35 tc i jak byłam w szpitalu to tez mówili że cc. a tu wczoraj gin mówi,że Dziecko jest główką w dół i poród naturalny. po co to myśleć na zapas.. będzie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja muszę posprzątać, bo mnie ma ta baba położna odwiedzić a one nie mówią kiedy tylko wpadają i przepraszaj za bałagan.. Każdy mówi, że mam sterylnie czysto w domu ale boję się że do czegoś się przyczepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja wczoraj zaczelam 35 tydzien... i jutro mam wizyte a wczoraj czulam wlasnie czkawke u gory znow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj zrobiłam generalne porządki i pod koniec sprzątania to ból od krzyży po kolana mnie łapał okrutnie ale lubię jak jest posprzątane - po prostu chce mi się żyć i coś robić więcej ... zaraziłam się serialem "Gotowe na wszystko" dziś 11 odcinek z 1 sezonu - moze to dobre dla zabicia czasu - do biblioteki już nie pójdę po książeczki bo za daleko :( a ja dziś robię na obiadek sałatkę warzywną taką z majonezem ziemniaczki groszek kukurydza + inne i do tego kotleciki schabowe - mniam bardzo lubię . milego i nie dusznego dnia WAM życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Właśnie doczytałam co naskrobałyście. Aska1978, wysłałam Ci zaproszenie na nk. Anna P. z Gdańska to ja. Ja też chcę zobaczyć Twoją dzidzię, jak się urodzi. Zdaje się,że Ty i Koliban macie największe szanse na zobaczenie już niedługo swoich dzieciątek. Ja właśnie czekam na paczkę od naszego sprzedawcy z allegro. Kurier miał być między 10 a 11. Ooo, właśnie przyszedł. Zaraz rozpakuję ta paczkę. Na razie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baśka wyluzuj i nie przemęczaj się. u mnie też schabowe z kostką , ziemniaczki i kalarepka w sosie śmiet. kotleciki robiłam wczoraj i zostały , tylko wczoraj była suróweczka z kapusty, jabłka i marchewki.. pisałyście coś o majtkach, ja kupiłam jakieś jednorazowe poporodowe z canpol babies a co jest z tymi siatkowymi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziekuje wam dziewczynyza dobre słowa :) ania mała, przykro mi z powodu doświadczenia na izbie przyjęć. aska 1978 - to teraz obserwuj siebie :) A swoją drogą ciekawe jak to jest wiedzic ze to juz w kazdej chwili. Ja to jeszcze mam czas. jestem prawie na samym szarym końcu tabelki... koliban - musisz wytrzymać te 2 tygodnie kochana ;) misha - wiersz bardzo przypadl mi do gustu. Oddaje chyba wszytsko co powienien :) Basiu nie przejmuj sie ułozeniem. I tak nic nie zmienimy. Ja dzis rano też czkawkę czułam pod zebrami.... Gratulacje dla Koteczka :) Mam nadzije ze o niczym (nikim) nie zapomniałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Basia 19g: a Ty bierzesz jakies leki na nadcisnienie? Ja wlasnie zjadla nalesniki. Gin. mi powiedzial ze mam jesc mieso ale na sama mysl mi sie robi niedobrze:/ **Aska1978- na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko co zamawiałam przyszło. Jestem zadowolona. Teraz trzeba wyprać pieluszki i rożek. No i czeka mnie sterta prasowania, bo w tym tygodniu prałam wszystkie ciuszki małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelgie -dziękuję za komplement dla córci w jej imieniu :D To cudo moje :D:D:D Basia- łożysko może mieć dojrzałość ( 0, I , II , III ) i świadczy tak po ludzku o jego wydolności.. im bardziej zaawansowana ciąża tym ten stopień jest wyższy.. ale na etapie 35 tygodnia zasadniczo powinno być II. a u mnie starzeje się szybciej. Chodzi o to że już nie ma tak dobrych przepływów między matką a dzieciątkiem.... nie wiem czy mnie zrozumiałaś.... bo ja nie do końca umiem to wytłumaczyć chyba.. możesz z ciekawości zapytać lekarza jutro chyba że żyrafa będzie miała chęci i Ci odpowie .. A ten twój puls to trochę za wyskoki.. nie masz jakichś leków na jego zbicie? ciśnienia nie masz podwyższonego przypadkiem? Aśka1978- no to super że dzieciątko się odwróciło, zawsze to lepiej rodzić naturalnie niż cesarka. Ja wolę te siateczkowe majteczki bo są bardziej przepuszczalne niż te jednorazowe, po porodzie z Laurą miałam jedne i drugie i jakoś nie mogłam tych jednorazowych używać bo mi było gorąco i jakoś tak nieprzyjemnie.. a te siateczkowe jakoś bardziej mi przypadły do gustu. No i miałam 2 sztuki więc miałam na zmianę prałam sobie i zmieniałam i było luzik :) To coś takiego: http://allegro.pl/item696296809_wielorazowe_majtki_poporodowe_hartmann_sklep_w_wa.html angioletto kobieto szalona :D:D:D skąd ty masz tyle siły żeby tak sprzątać , prasować i nie paść ? :) magdakete- biedulko współczuję takiego gorąca..życzę deszczu i lekkiej ochłody :D MDream-Gotowe na Wszystko to jeden z moich ulubionych seriali :D i strasznie wciągający jest.. ania76- Ania wiesz jak to jest z tymi szansami :D:D chociaż fakt lekarka mi powiedziała wczoraj że jak w dalszym ciągu będzie szło tak jak teraz z szyjka i łożyskiem to za 3 tygodnie trzeba będzie tak czy inaczej rozwiązać.. no nic za 2 tygodnie mam wizytę to się zobaczy :) A jeszcze mnie tak dziś przeczyściło, że masakra..normalnie całą noc aż jestem potwornie niewyspana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska1978, ja nie kupiłam jednorazowych majtek, ale się zastanawiam czy tego nie zrobic. Wydaje mi się,że zwykłe bawełniane będą wygodniejsze niż te jednorazówki. Sama nie wiem. Po pierwszym porodzie nie pozwalano nam zakładać majtek. Dopiero jak szłam do pokoju odwiedzin, to zakładałam, ale zwykłe. Teraz będę miała cc, więc nie będę musiała wietrzyć krocza. Z kolei nie chcę żeby mnie majtki uwierały w bliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka mam termin na 28 sierpnia.. Koliban a kupię takie gatki w aptece?? bo nie będe zamawiać jednej rzeczy a wszystko już mam.. poczytałam sobie sierpniówki i tam już fajnie, bo piszą mamusie które niedawno urodziły i mają już głowy zaprzątnięte czym innym niż porodem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban, obejrzałam te siateczkowe majtki i chyba sie przejde po nie do apteki. mam nadzieję,że mają. Myślę,że będą dobrze podtrzymywać podkład a przy okazji nie podrazniać blizny po cc. No i nie bedą się wpijać w pachwiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska 1978- hmm Asia to teoretycznie powinnaś kupić bo bywają ale nie każda. Ale powinnaś kupić w jakimś sklepie z akcesoriami dziecięcymi .. typu wózki, przewijaki, i jak mają drobiazgi różne.. Może poszukaj jakichś w swojej okolicy i zadzwoń zapytaj czy mają bo tak pielgrzymi za szukanie teraz robić to trochę nie powinnaś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko nie mam zadnych lekow tzn kadiolog w razie czego przepisala mi isoptin ale go nie biore, u mnie no spa prawdopodobnie powoduje podwyzszony puls, a cisnienie mam ok tylko ten skaczacy puls mnie dobija... wypilam melise i troche lepiej. no a niestety porzadki musze troche robic bo meza nie ma calymi dniami a nie chce brudem zarosnac:) a mam tak duzo do zrobienia... no i ta praca do pisania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja leze i odpoczywam bo tak mi nogi spuchly ze ledwo chodze, wszystko mnie boli i jeszcze upal na dworze. wczoraj mialam cisnienie 90 / 60 dzisiaj tez sie nie zmienilo, czuje sie taaaaka zmeczona. basiu coreczka mojej kuzynki 2 tyg przed porodem sie odkrecila glowka w dol, takze moze i twoj maluszek jeszcze zmieni ulozenie. Mdream ja tez sie w gotowe na wszystko wciagnelam, jestem juz na 3serii 20 odcinku :P strasznie wciaga. zjadlam juz pol arbuza, czuje ze zaraz pękne :P ten apetyt mnie przeraza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jeszcze do was pytanko. Do dnia wczorajszego byalam zdecydowana zakupic wózek X lander xa. Jednak popatrzylam jeszcze troszke na necie i teraz chodzi mi po glowie guinny buzz. Co prawda jeszcez nie widziałam go w realu.... Czy ktos może cos słyszał na jego temat? Przejrzałam troche wątków na forum - no i opinie rózne, zresztą jak na kazdy wózek..... Przemawia mi waga - w końcu targanie na 4p to nie przyjemność. Ale z drugiej strony chciałabym dobry wózek. No i się pogubiłam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania76- no ich zaletą jest też to że są bardzo elastyczne.. a to też ważne po porodzie żeby nic Cię dodatkowo nie podrażniało.. Ale słuchajcie najważniejsze są ze 2-3 doby kiedy one się bardzo przydają potem to już mogą być i bawełniane.. chociaż ja nosiłam te siateczkowe przez tydzień.. do zdjęcia takich sztywnych szwów.. a potem dopiero normalna bawełniana bielizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Aska, super wiesci, tylko sie cieszyc, ze juz wszystko jest na takim poziomie ze mozesz w kazdej chwili urodzic, teraz tylko sie cieszyc i czekac :) basia pamietaj zeby mierzyc tetno spoczynkowe, czyli polez sobie min 10minut i wtedy zmierz, bo inaczej nie jest miarodajne... Ja dzis super wyspana jestem Skurcze bylo kilka ale malo bolesne, i do lazienki tylko 4 razy zajrzec musialam, wiec noc przespana prawie idealnie jak na 9 miesiac U mnie dzis piekna pogoda, mam wiec mnostwo energii wiec bede malowac drzwi, i sprzatac i sprzatac Mam manie sprzatania od kilku tyg, maz sie smieje ze boi sie do pracy isc, bo jak wraca to wszystko jest albo przemalowane albo tak czyste ze prawie niewidoczne :) Jeszcze posciele poprac i poprasowac chcialam, mam nadzieje ze wystarczy mi dzis dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban dzieki za wskazowki odnosnie majteczek, bo wlasnie nie bylam pewna czy te siatkowe to faktycznie sa praktyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa, ale malować to ty nie powinnaś. Przecież te opary mogą być szkodliwe! A tak poza tym, to chyba dopadł Cię syndrom wicia gniazda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Akna- wlasnie ten wozek mam zamiar kupic:) Jest lekki i latwy w prowadzeniu i ma fajne kolka:) nie podoba mi sie jednynie spacerowka w nim- jest bardzo plytka i mala. Ale poza tym super. Kolory do wyboru tez sa fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. dam radę w razie czego wyślę męża. Small size ja powiem szczerze, że u mnie z wagą kiepsko, bo w zasadzie to przytyłam tylko 6 kg w czym przez ostatnie 2 tyg 2kg. teraz mam największy apetyt i jem dużo. pewnie troszkę nadrobię:) no i wkońcu mam mam ochotę na mięsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Small Size mam nadzieje ze moj uparciuszek tez sie przewroci... Aska osa skad Ty masz tyle sily, ja to powycieram kurze i dysze... denerwuje mnie to bo mam pelno roboty a nic co zaplanuje nigdy nie zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania76 mam ta specjana farbe, bezzapachowa, bezpieczna dla dzieci :) taka normalna nie mogalbym nawet bo strasznie wrazliwa na zapachy jestem, zaraz mnie mdli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×