Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Anulka - my również trzymamy kciuki, żeby wszytsko bylo dobrze!!!!! puchatek - no ja Ci powiem, że niezłe numerki z Was :) ja dziś znowu o 4.30 poszłam spać. szkoda nawet się użalać bo i tak nic mi nie pomoże :) ja już po prostu nie będę się kładłaspać i tyle :) magdakate, fajnego masz męża..wiecie co pozlościć się trzeba na nich, ale to jest naprawde w sumie śmieszne..faceci są czasami takie guguły:) Mój brat dostał raz kartkę, że makupić 4 świeże bułki a on przynosi co? 4 świece białe...hahaha mama była w siódmym niebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate fakt ze faceci sa dziwni:) ja mojemu kazalam kupic kapuste kiszona to mi przyniosl duza glowke zwyklej, gdzie juz jedna mialam w domu:) ja jestem u mamy ale strasznie dzis goraco a u niej w bloku to juz calkiem zwariowac idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja tez zyczę zeby było wszytsko dobrze :) Puchatku - dobre :) Ja to chyba znowu ptrzesyłki kurierskiej potrzebuje :) hihihihihi Basiu 3mam kciuki za dzisiejszą wizytę. Tak sobie zdałam sprawę ze ja też nie miałam robionego nigdy ktg. I sądząc po ostatniej wizycie i podejsia pani dr to pewnie nie będę miała nawet tego :( A moje nogi są okropniście spuchnięte :( Siedzę teraz na krześle z nogami na drugim i nic, zupełnie nic. Nawet miske z zimną wodą mąż mi przytaszczył do pokoju..... A moje nogi nic sobie z tego nie robią .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akna nie zazdroszcze Ci tych spuchniętych nóg biedaku:( ja jeszcze nie miałam tej przyjemności ale pewnie za nidługo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkrabek9 ja do tej pory też nie mialam. To po ostatnim weekendzie - gorąco i cały czas na nogach. I od tego czasu nie moge sie pozyć tej opuchlizny. Ale chyba i tak jest lepiej niz było.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie , tak mi sie przypomnialo, jak w czerwcu moja kuzynka chciala upiec tort truskawkowy dla corki i napisala mezowi zeby kupil 1.5 kg truskawek. chlop pojechal i przywiozl 15 kg ona pyta dlaczego tyle kupil, a on no ze na tort, ze sama napisala tyle, bo mowila ze bedzie mielila te truskawki do masy. chlop pomyslal ze 15 kg zmieli i wcisnie w tort .cala rodzina sie smiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez opuchnieta jestem. w sumie to chyba ta opuchlizna nie schodzi , w takim upale to normalne. ale dzisiaj to lenistwo totalne, nogi do gory i leze :P a co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**anka** Qinny Buzz jest fajny tylko jak dla mnie ma jedno ale, spacerówka jest kubelkowa, czyli nie da sie rozlozyc do pozycji lezacej (mozna tylko przekrecic, ale kat miedzy nozkami a plecami pozostaje bez zmiany). Jego podróbka jest Espiro Vector 4 Air. Anulka daj znac co u Ciebie ;-) mamabelgie, Ty to jescze nie przyj! jeszcze jest na to czas ;-) Szkrabek ten Twoj brat to faktycznie ma fantazje hahaha A wczoraj bylismy na koncercie u2 rewelacja!!!! flaga wyszla niesamowice i w ogole super super, i teraz sobie tez caly czas slucham :-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goge79 dzieki za odpowiedz w sprawie wózka :) Chyba jedanak ten x lander xa będzie lepszym wyborem.... Ale kurcze nie moge sie zdecydowac do końca a powoli juz czas zamówić cosik :) Ale Ci zazdroszcze tego koncertu :) :) :) small size z tym leżeniem to chyba dobra decyzja :) Ja troszke ogarne mieszkanko i też tak zrobie :) Ale z tymi truskawkami to hicior :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ale się naśmiałam z rana z tych waszych opowieści o facetach:) Mój oczywiście nie jest lepszy. Puchatek, pozazdrościć nocnych ekscesów. U mnie od tygodnia posucha, bo jakaś infekcja mnie złapała i muszę globulek używać. Ale mam nadzieję,że sobie niedługo odbiję. Anulka, naprawdę lepiej żebyś była w szpitalu pod opieką specjalistów. W 33 tc łożysko nie powinno jeszcze być trzeciego stopnia. Lepiej niech dobrze sprawdzą, może się okaże że jest ok. Mnie z pierwszym dzieckiem położyli na patologie, bo niby jakieś za małe było i mało wód płodowych, a w rezultacie okazało się,że wszystko jest ok. Mały się urodził co prawda szczuplutki-2850g, ale za to długi 56cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki jesteście rewelacyjne :) Uśmaiałam się do łez. Wsumie to się cały czas śmieje :) Historie o facetach super, a ta o świecach i 15 kg truskawek najlepsze :) Świece to świece, zawsze się w domu przydadzą ale przerobić 15 kg truskawek, mając jeszcze w planach pieczenie tortu to już bym się zdenerwowała :) Swoją drogą miał chłop wyobraźnie myśląc że te 15 kg wejdzie do jednego totru :) no nie mogę śmieje się cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate mam nadzieję, że i Tobie się humor poprawił. Odkurzacz zawsze można oddać nie podając żadnej przyczyny. Ale jak powiesz, że masz męża głupiego (jak to stwierdziłaś) to na pewno bez szemrania oddadzą kasę. I dodatkowym argumentem będzie brzuszek. Przecież cviężarnym się nie odmawia :) At ak w ogóle to trzeba było chłopa pogonić, żeby sam towar "wadliwy" oddawał! Może by się nauczył na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puchatek humor mi się poprawił po tych 15 kg truskawek:) a odkurzacza sam oddać nie może bo to jest w mieście oddalonym o 7km a jak kiedyś pisałam on nie ma prawa jazdy i muszę jechać z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate to ja zyczę powodzenia w oddawaniu odkurzacza :) Jakiś słaby ruch tu dzisiaj, albo mis ię wydaje. Pewnie brzuszki leżą juz do gory :) Ja wlaśnie skończylam sprzątać kuchnie i lazienkę.... Ręce smierdzą mi chlorem, fuujjjj...... Tak sobie patrze na moje okna i przydaloby sie je umyć ... hmmmm.... i świeze firanki powiesić... Szkoda ze sama nie mogę.... No ale cóż przywileje ciezarnej :) Tak sobie zamazyłam o sliwkach mmmm..... Ale nie chce mi się zwlekać w tym upale z 4 p i naginać na targ....... Pocieszę sie jabłkami :) Szkoda ze nie mam nikogo kogo by tu wysłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka u nas można przez internet zamówić owoce:) teraz prawie każdy sklep oferuje dostawy do domu:) ja mam dżem śliwkowy i mogę ci przesłać meilem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Dziekuje za te dobre slowa, az milo mi sie czytalo:) Wlasnie wrocilam ze szpitala, a wiec: na poczatku badania tetno bylo ok od 140-150 ud/min ale po jakims czasie zaczelo sie wahac od 160-170 ud/min, jak zobaczylam ze wzrasta do 193 ud/min i zacząl monitor pikac to juz sie poplakalam. Potem znowu wrocilo do normy. Lekarka (na identyfikatorze miala napisane "mlodszy asystent) stwierdzila, ze tak moze sie zdarzac bo to juz 33 tc. Powiedziala, ze gdyby mi odeszly wody, odpadl czop, badz miala krwawienie to mam natychmiast przyjechac. Mam lezec i sie nie denerwowac. Za tydzien znowu KTG. Wczoraj Pani dr z usg powiedziala, ze norma jest do 160 ud/min i ze ja to martwi ze Maly mam tak wysokie tetno, a dzisiaj sie dowiaduje ze nic sie nie dzieje zlego. Kurcze, z jednej strony sie ciesz ze jest ok, ale z drugiej jesli ma racje dr od usg. **Zyrafko- moze Ty sie wypowiesz na ten temat? Bardzo prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamuski, czytam Was caly czas ale czasu mi brakuje zeby sie odezwac. Co do tematu naszych facetow to mysle ze sie zaglebic bardzo w niego mozna. Moj tak samo wiecznie zagubiony wszystko gubi wszystkiego szuka majac to przed nosem. dziewczyny od kilku dni meczy mnie bol w dole brzucha tylko z jednej strony i tylko jak sie schue, podniose noge lekko chyba niepowinnam panikowac, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akna ja też się z łazienką meczę.. ostatnio mam hopla na punkcie czystości. Ty chlorem a ja to cały zlew w kuchni kretem w żelu wyszorowałam żeby zarazki pozabijać.. do łazienki kupuję bref 2 w 1, tak mocno nie śmierdzi.Mąż tam teraz sprząta ale jak nie widzi to poprawiam:):) Wciągłam przed chwilką pół słoiczka dżemu truskawkowego, mniam.. no i zupka ze szparagów się gotuje i do tego naleśniki robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka ja mam taki ból z prawej strony i mi pomaga jak posiedzę chwilę po turecku. mięśnie się rozprężają i jest lepiej. ale może u ciebie to może być co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka mam nazieje ze jest tak jak mowila dzis ta doktor... ja sie niesety na pilsie nie znam.. ide zaraz na zakupy kupic troche owocow, ale nie chce mi sie wychodzic tak goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyte w szpitalu mam we wtorek wiec wytrzymam i wyjasnie sprawe. co do sprzatania to ja lubie rano wstac zjesc sniadanko jak jest czysto do okola, a teraz mam 3 dodatkowe osoby dorosle w dodatku i tak balaganiace ze glowa mala wiec mozecie sobie pewnie wyobrazic z jaka mina wstaje codziennie. Niestety zlitowalam sie nad nimi, wzielam ich pod dach i zero wdziecznosci tylko wiecej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate dzięki za propozycje :) No u mnie na targu jeszcze nie mają opcji z dostawą do domku :) hihi chociaż mogłoby byc ciekawie :) Sama juz w tym upale nie chce teraz wychodzic. Tym bardziej że od wczoraj popoludnia coraz mocniej czuje to kołatanie mojego serca. Niby było już lepiej.... Leki cały czas biorę a tu znowu coś. Juz chyba nie mozeby byc za dobrze ...... Cytrynka ja niestety nie pomoge, bo nie mam pojecia co to moze byc..... Aśka ja cały zlew w kuchni i w łazience tym wymyłam zeby pozabijac wszytsko co tam moze być..... Zrobiłam to póki mąż nie widzi :) Reszte sprzątania zostawie jemu....Zeby nie bylo. Ale powiem Ci że ja też poprawiam, jak nie widzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka ja już nawet nie zauważam bólu różnego pochodzenia.. nie umię rozróżnić kiedy powinnam się martwić. jak byłąm w szpitalu rozmawiałam z dziewczynami i przeważnie każda twierdziła,że wszystko przed porodem jest raczej normalne i nie wiadomo czym się przejmować.. Najważniejsze żeby Małe się ruszało i nie było plamień, krwawienia Ja mam takie dni,że chodzę i chodzę a jak usiądę to potem wstać nie mogę i w kroku boli jak diabli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eraz to juz ewnie trzea sie cieszyc kazdym bolem a nie przejmowac, wazne aby wlasnie niebylo krwawien itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sprzedam jeszcze jedna historie o facetach... Moja siostra wyslala swojego syna po ser na pierogi...wrocil z serem,i owszem.....ale zoltym ;) Anulka...dobrze,ze juz jestes po tym KTG...a ten mlodszy asystent to byla ginekolog???A co na to Twoj lekarz,ktory prowadzi ciaze??? Ja tez juz nie zwracam uwagi na bole...najwyzej probuje znalesc jakas dogodna pozycje....ale generalnie nie mam powodow do narzekania... Akna a Ty swoje lapki wyzej musisz dac....nie na tym samym poziomie,na ktorym siedzisz.... Geoge...koncertu zazdraszczam jak cholera....jak beda grali w Belgii to tez pojdziemy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam sily :o znowu mam biegunke.zaraz mnie szlag trafi!!!!!!!! chyba cos jem czego moj organizm nie trawi :( tylko co? bo przeciez nie zmienilam diety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×