Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

dzięki aska 1978, o klapkach to 1 zamierzam zabrać typowo kąpielowe, o papierze toaletowym nie pomyślałam ale już dopisuje do swojej listy muszę zabrać się za sprzątanie a nie chce mi się straszliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja o papierze i sztuccach tez nie pomyslalam, ja tez pomalu sprzatam ale jakos dzis mi ten puls skacze, zaczelam robic salatke owocowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam dziś wcześnie po zakupy żeby nie chodzic w tym upale i wiecie co... zapomniałam kupic smietane.....A potrzebna mi do zrobienia obiadu. Musze zatem jeszcze raz zwlec sie z tych wysokosci i pójśc do sklepu..... Ach jak juz listy nie zrobie to zawsze o czyms zapomne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akno ja czesto ide po cos konkretnego, nakupuje innych rzeczy a o tym zapomne co najwazniejsze:) ja kurcze jak chodze to bola mnie cale boki podbrzusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie spakowałm swoją torbe do szpitala :) w sumie to nie wszystko jeszcze paru żeczy mi brakuje ale to takie drobiazgi jak pantofle w których chodze, szczotke do włosów :), szczoteczke do zębów, ogólnie takie codziennego użytku liste co jeszcze trzeba zabrać zrobiłam i leży na torbie więc jak mnie coś weźmie to ylko to wrzuce :) Dziewczynki, a jakie żeczy szykujecie dla dziecka na wyjście ze szpitala?? Bo ja niewiem co mam przyszykowac?? A ja do swojego szpitala muszę wziąć jeszcze swój termometr bo u mnie trzeba mieć niewiem jak uwas ale podpowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkajaw-w uk,trzymaja w szpitalu tylko kilka godzin wiec pewnie ci nie pomoge,ale moze chociaz podpowiem ja zabieram: 1.chusteczki nawilzane 2.pieluszki jednorazowe 3.pieluszke tetrową 4.ubranko na wyjscie 5.spioszki x 2 6.body x 2 7.skarpetki,rekawiczki niedrapki,czapeczka 8.recznik 9.nosidelko 10.kocyk 11.smoczek(nie wiem czy trzeba ale spakowałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelkajaw zadzwoń najlepiej i zapytaj w swoim szpitalu co trzeba ja tak zrobilam i okazalo się że połowa zbedna kosmetyki dla dziecka szpital ma swoje ubranka wystarcza koszuki bo połozna nie zakłada spiochów tylko w rożek smoczek i butelki w szpitalu mają jednorazowe itp więc torba szybko zmalała Mdream mam podobnie jak chodze też tak boli a co do obiadu jejku nie mam ani siły ani pomysłu :( a mąż wraca za 2 h !!!!!!!!! moze któraś zna przepis na szybki obiad bez wysiłku hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!! Ja w sobotę byłam na weselu.... Wytrzymałam do 1... O 21.30 miałam już tak nogi spuchnięte, że nie mogły zmieścić w moję płaskie laczki ( bardzo szerokie).... Musiałam iść do pokoju pary młodej, wsadzić nogi pod prysznic i polewaŁam je na zmianę zimną i ciepłą wodą.... Ale nawet sobie potańczyłam.... Wczoraj pojechaliśmy do rodziny męża... I cały dzień ( z małymi przerwami) spędziłam w basenie....Normalnie super- woda miała 32 stopnie, opuchlizna z nóg zaraz zeszła, a ja sporo sobie popływałam.... Mi mleko wycieka już od ok 2 tyg... Koteczek- witaj w domu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyn tak dużo napisałam i mi zeżarło, więc napiszę krótko... termometry u nas w szpitalu mają obiad żurek z jajkiem i kiełbaską na wiejskim zakwasie zaczynam mieć mocniejsze skurcze i siedzę w kibelku bo mam parcie a tu tylko słabiutkie pryk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia podpisuje sie pod dziewczynami, trzymaj sie:) wkurzylam sie bo chcialam jechac gdzies z mezem na weekend a tu wszystko pozajmowane juz, ale sie opamietalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:-) Wpadłam tylko na chwilkę, ale nie mam dziś weny do pisania... Chodze od kilku dni niewyspana. U nas remont, chyba utwki w martwym punkcie, bo już nie mamy siły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu trzymam kciuki,żeby to już było to:-D a niech chociaż Ci kobieto już ulży;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam na pysk przez te upaly, ale juz zalalatwilam wszystkie oplaty, wiec jakby co to Ł. na bierzaco bedzie oplacal sam, ciekawe jak sobie poradzi :P wogole w banku byla mega wielka kolejka, ja sapalam jak lokomotywa, a przepuscila mnie az jedna osoba. 15 osob udawalo ze mnie nie widzi. mi to nie zalezalo bo siadlam i czekalam, ale za mna osoby komentowaly ze kobiety w ciazy maja pierwszenstwo. teraz tylko nogi do gory i odpoczywam bo nogi jak bańki mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
small size wiem o co chodzi. Ja wczoraj jak czekałam w kolejce do kasy to ludzie mnie widzieli ale udawali że mojego brzucha nie widzą.... Byla tam tez kobieta z dzieckiem - dziewczynka moze 2-3 latka miala. Pouśmiechala sie do mnie i na cały glos mówi do mamy: "mamo zobacz ta pani ma dzidzie w brzuszku" a matka nic, bo niby po co kogos w ósnym mies ciązy przepuscić. Przeciez to sama przyjemność tak stać....... Ach ta znieczulica........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny skad ja to znam... nieraz stalam w mega kolejce a nikt mnie nie przepuscil... jejku jak mnie boli bo lewej stronie nad pupa, nie moge na nodze stanac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli to już to to idzie powoli, ja myślałam że to będzie szybko szło i raz dwa odejdą mi wody a tu oprócz bólu i czekania na kolejny skurcz nic... idę na spacer, może połaże po ogrodzie bo nie mogę usiedzieć w spokoju.. do męża jeszcze nie dzwoniłam bo jak mnie znowu puści to :( jak dam radę napiszę na bieżąco.. trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Hej dziewczynki!:) Ja dzisiaj też przyszalałam ze sprzątaniem, a teraz siedzę i mnie wszystko boli. Jeśli chodzi o objawy to ja zaczęłam mieć skurcze, łapią mnie wtedy jak idę na spacer albo np. dzisiaj w nocy jak dzidzia się zaczęła wiercić to aż się zerwałam i mojego K. przestraszyłam. Ehhh.. Nogi mi nie puchną (na szczęście), ale za to mam problemy z ręką bo mnie boli i drętwieje, ale trzeba wytrzymać. Mnie jeszcze żadne mleczko nie leci, ale chyba znów mi piersi jakoś rosną bo już w dotychczasowe biustonosze się nie mieszczą. Chodzę bardzo wolno i sapię jak lokomotywa:) Czasami juuż bym chciała mnieć wszystko za sobą bo już tak ciężko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczynki! Ja tylko na chwilkę, bo mój synus wrócił z kolonii i nie mam dzisiaj za bardzo czasu. Zaraz bedę smażyć naleśniki, bo on uwielbia. Aska1978, trzymam kciuki!!! Mam nadzieję,że to już! Daj znać koniecznie jak bedziesz się wybierała do szpitala. Dałaś którejś z dziewczyn nr telefonu? Chcemy wiedzieć na bieżąco co się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie ogarnelam i mieszkanko rowniez:) Kurcze, jakos tak duszno mi:( Moj Synus kochany rozpycha sie w brzuszku, uwielbiam to uczucie bo wiem ze jest z nim dobrze. Wczoraj przez 4 h plywalam z moim K. kajakiem po rzece Krutynia bylo super, troszke romiona opalilam:) Naprawde sie wyluzowalam. **Aska1978- zycze Ci abys zaczela rodzic i sie tak nie meczyla **Zyrafko- Tobie rowniez:) Zaraz do mnie przyjedzie kolezanka, pojdziemy do parku i zjemy wate cukrowa i gofry z owocami, bita smietana i sosem czekoladowym:) Lubie takie zachcianki:) Ja do szpitala jeszcze nie jestem spakowana bo nic nie mam ale w tym tyg zaczne wszystko kompletowac. A mleczka w piersiach jeszcze nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ciesz sie synusiem:) pewnie ma duzo do opowiedzenia:) Anulka ale Ci zazdroszcze tej waty i gofrow:) ja koncze robic obiadek ale u mnie parno bedzie dzis pewnie burza, wieczorem jade do gina na te badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten syndrom wicia gniazda mnie zabije!!!!Wysprzatalam generalnie kuchnie,z oknem i praniem firanek...fizycznie jestem padnieta ale durne hormony kaza mi jeszcze poodkurzac :) ;) :) Aska 1978 trzymam kciuki za powodzenie akcji...widzisz,moze ten sexik jednak pomogl... ;) Moje stopy tez opuchniete...ale chyba tak juz musi byc... JA TEZ CHCE WATE CUKROWA!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że wszystkie szalejemy ze sprzątaniem:P ja dopiero teraz zaczynam prac ciuszki małego, ale termin mam na koniec września więc luz:) dzisiaj idę do gina i zobaczymy co mi powie, chciałabym jak najdłużej wytrzymać w dwupaku, tak dla odróżnienia:P dzisiaj wstałam o 4.30 przez córcię i cały dzień do tyłu, musze poważnie pogadać z Tomkiem zeby był grzeczniejszym dzieckiem:P no i dzisiaj znowu same zostajemy, ale sie ciesze bo akurat wypadł m wyjazd do Warszawy, czyli jutro będę miała swój wózeczek:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek aktualizuję tabelkę.Kiedyś już to zrobiłam ale widzę, że przepadło! NICK……………...…WIEK.. PŁEĆ………..TERMIN..MIASTO…..NABYTE KG 2.Figlarna..........26....synek ........24.08....Tuchola............2 3.Aska 1978........31....Majka.........28.08....Ostrów Wlkp.....6 4.Oles...............29..Sebastian......01.09....Chorzów .........18 5.kobra78..........31….Krzysztof......01.09....Rze szów..........3 7.justa140283…...26....Dawid.........01.09.... k/Łodzi.........15 8.Majunia79........29....Lenka.........01.09 ....Małopolska......10 9.mamamadrid…...34...Emilia...........02.09....Mad rid ............5 10.mamabelgie…...32....Lena...........03.09.... Belgia.............10,5 11.MamaIzia........22….?.................03.09.... Libiąż........... -3 12.nitaanita........24....córeczka…....04.09.... Lu................7 13.zyrafa-dluga…..24….Basia............05.09 ....Białystok.......18 14.ania76...........33....synek...........05.09....Gdańs k...........1,5 15. Koliban..........28....Alanek .........05.09....Warszawa.... ...9 16.evka81...........27.....?................06.09....Cam bridge.......0 17. aska.osa........26....chłopiec........06.09....Anglia....... ......5 18.cleo123..........27....córeczka.......08.09....Warsza wa.......5 19.small size........23....synek …..….....08.09....Sztum............ 12 20.-Zawadka-.......28....?.................09.09....Oleś nica..........0 21.ruthles...........23....Lenka...........10.09....Żory ..............12 22.Rudka............31....?..................10.09....Wa wa ...........1 23.ewelkajaw......25.... Wiktoria........11.09....Jaworzno........11 24.Trąbka...........23....Michałek........11.09....Wawa. ...........8,5 25.ewelka0612…...28...chłopak..........13.09....Wawa.. ..........3 26.chochlik_........29....dziewczynka..13.09....K/Krakow a…..…10 27.basia19g.........23....chłopak........15.09....Zgorze lec .......9 28.Magdulenka......28....córcia..........15.09....Łódź...... .......11 29.Sytofala..........22….synuś i córcia…16.09….D-ka Wisłocka....7 30.emce..............29....chłopak........16.09....Świno ujście 31.misha85..........24....synuś............16.09....Wars zawa.......8 32.Sylwunia83.......26....?..................16.09....Li dzbarkW......0 33.agraweczka….…26....?..................16. 09....k/Olsztyna......1 34. doris_kk.........21....?..................16.09....Kędzierzy n -Koźle.2 35.aga86.............23....dziewczynka.. 16.09.... Nasielsk..........8 36.Magdakate….....25....syn-Allan........17.09.... Cambridge.......7 37.cytrynka77…....25....córcia...........18.09.... Irlandia...........5 38.sylwinka25……...25….dziewczynka...18 .09....Jarocin............2 39.dalena............35….?...................19.09 ....Poznań............3 40.kasia1182.......27....chłopak..........19.09....Ostre szów......1 41.MDream .........30 ....chłopak ........19.09....Sosnowiec.......+/-1 42.Kajojcia..........20....Antosia..........19.09....Kie lce.............1,5 43.Marusia...........27.......?...............20.09....Pionki............8 44.Puchatek22…...24....Hania.............20.09.... Skierniewice...12,5 45.jadzia4...........31....?..................20.09....A leksandrówŁ..1,5 46.ewela1777.......19….Liwia.............20.09.... Pi otrków.........10 47.agunda...........27....Chłopak.........22.09....Wrocł aw..........3 48.nerwi.............26....Córeczka.........22.09....Wro cław.........7 49.Anulka1988…....21....chłopak.........22.09.... Warszawa...... 7 50.*akna**...........24.....córcia..........22.09....Byd goszcz.......9 51.szczesliwaaa…..26....Adaś.............23.09.... Dębica...........4 52.Karila.............27....córka............24.09....Wr ocław.........5 53.agaigi27..........27....?..................24.09....C hoszczno…….3 54.0range...........29....Basia.............24.09....Ski erniewice....10 55.szkrabek9.......26....synuś............25.09....Śląsk ..............7 56..Malinka88888..24….Nikola.........25.09....Le szno...........15 57.agamycha.......27....?...................26.09....Szc zecin.........0 58.Mal_g............34....aniołek 14.02 .…......Brisbane 59.Made83..........26....?...................27.09....Kr aków..........2 60.figa84...........25....Jagienka..........29.09....B-B ..............10 61.mamuśkaaa3...33....córeczka..........29.09....Wodzisł aw.....7 62.Iza339..........29....dziewczynka.....29.09....Piastó w.........1,5 63.NikaP............22....Michałek..........29.09....k/J asła.........9 64.kasienka123….29....?.....................29.09. ...Krosno.........7 65.Dianka90.......18....SyNeK..............29.09....Lubi n…………..9,5 66.Stelka...........28....Tomek.............30.09....Brz eg...........3 67.Aniabuu23......27....Adrianna.....…...30.09.... Kalisz..........+9 68.goge79..........30.....?...................30.09....K atowice......+9 MAMA............ DATA ..... T.C. .... IMIĘ ........ PORÓD ...... WAGA/CM Aguchaaa ...... 22.07 ...... 34 .... Ewelinka ...... ? .......... 1720/44 Koteczek ....... 5.08 ....... 39 ..... Majka ........ cc ........ 4100/57 Gratuluję bardzo gorąco pierwszym mamusiom, które już się "rozpakowały".Ciekawe, które będą kolejne? Ja mam bardzo mało czasu żeby pisać choć czytam was bardzo często.Przeprowadzka, remont, zmiana pracy przez męża a do tego prawie dwuletnie dziecko i jeszcze problemy w ciąży trochę czasu zabierają.No ale cóż co nas nie zabije to nas wzmocni! Trochę się nam życie uspokoiło więc biorę się w tym tygodniu za branie i szykowanie torby do szpitala.Dokupiliśmy już wszystkie rzeczy dla maluszka, wózek też.Po długich negocjacjach z mężem zdecydowaliśmy się na Jrdo Bartatinę.Zobaczymy jak się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem :) Byłam już na zakupach i mamy łóżeczko :D Do tego też materacyk i pościel w komplecie. Jak to było: najpierw strona gryczana potem kokos? Bo ktoś kiedyś mówił, inna sobie notowała, a ja nie i teraz nie wiem :P Łóżeczko w kawałkach teraz wietrzy się na balkonie, bo niestety śmierdzi nowością ;) Nie będziemy go na razie skręcać, mąż zrobi to gdy już będę w szpitalu, tak żebym przyszła na gotowe. Dostał już wytyczne co ma się zmienić w sypialni, co z niej wyjeżdża a co powinno być. Najważniejsze, że wszystko co potrzebne jest w domu i do kompletu brakuje mi tylko przewijaka, wanienki i poduchy do karmienia ale to drobiazgi :) Ćmienie mam jak na okres, sporadyczne skurczyki, wizyty w sraczyku 2-3 razy codziennie. Brzuch mi jeszcze nie odpadł, czop siedzi. Na razie się nie rozsypuję, ale czuję że moje ciało się do tego przygotowuje. Oczywiście jakby co to Puchatek będzie poinformowana, bo wymieniłyśmy się telefonami :) Powiem Wam, że chciałabym jeszcze dokończyć przed porodem moje badania do pracy mgr, we czwartek odbiorę resztę ankiet i będę musiała to wszystko wklepać do komputera, co zajmie mi trochę czasu i energii. Zaczęłam już opisywać te rozdziały części badawczej o których już coś wiem. Poza tym muszę porobić wyniki i jeszcze przed porodem skonsultować je z promotorką. Chciałabym to mieć za sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie dzis bylo ostatnie usg :) Malego glowki juz nie wiadc bo znajduje sie juz w miednicy, wiec tylko dupke, plecki i nozki obejrzelismy :) no ale najwazniejsze ze lozysko nie zaslania kanalu wiec bedzie naturalny porod...juuuupiiii :) tak sie ciesze, bo to dla dzieciatak najlepsze rozwiazanie :) no i bedzie w wodzie oczywiscie :) Dziewczyny jak tak od 2 tyg mam takie dosc silne bole jak na @ zarowno podbrzusza jak i plecow, i chyba to wywoluje u mnie czeste ganianie na kibelek bo min 4-5razy dziennie chodze na "oczyszczanie" :) Dzis poplywalam dosc szybko i dlugo, no i odeszla mi nastepna porcja czopa, hmmmm mnostwo tego, choc nie wiem czy to juz calosc czy nie? Moze przytulanki wczorajsze tez w tym pomogly...haha...ale byly przyjemne, wiec dzis zrelaksowana chodze caly dzien :) Aska trzymam kciki by skurcze sie w koncu rozkrecily i nie byly falszywe, musisz Ty urodzic aby nastepne mogly sie rozpakowac :) Ja mam na 1 wrzesnia termin z Om, no zobaczymy ile Maly jeszcze ze mna wytrzyma... Mambelgie widze ze masz akcje sprzatania jak ja w zeszlym tyg, juz sil brakowalo a jeszcze widzialm ze cos sprzatnac trzeba... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyrafko przypisuję się do Twoich skurczyków i wizyt w wc,do tego mój brzuch już zjechał chyba najmożliwiej w dół:-P mój M. już łózeczko skręcił i czeka na nasze maleństwo, a to większe maleństwo wciąż się do niego pakuje i mówi, że z dzidzią będzie spać:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) :) :) Jestem juz z wami :) Miałam zrobione badania to nie cholestaza ,jakieś zapalenie skóry na tle alergicznym ,musze wytrzymać do porodu .Morfologie i mocz mam super .Bąbel waży 3,3kg dosć sporo, ułozony główką do dołu pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ostatnio mało piszę, ale jestem na bieżąco. Po prostu jestem teraz na etapie prania, prasowania ubranek i w ogóle przygotowywania Haniowej wyprawki. Musicie mi wybaczyć tą chwilową mniejszą aktywność. Obiecuje poprawę :) Ale widzę, że u Was kobietki to już się wszystko "ruszać" zaczyna. U mnie spokój jak narazie i dobrze bo mam jeszcze parę rzeczy do zrobienia. Ja jestem taką osobą, że muszę mieć na tip top i teraz poród by mi zupełnie nie pasował :) A poza tym to ja jestem z końca tabelki i ... najpierw wysłucham Waszych relacji z porodówki a potem bogatsza o wiedzę sama się na nią wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×