Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

magdakate ale o złych snach trzeba jak najszybciej zapomnić bo to napewno Ci nie pomoże nie myśl o nim po już brak ruchów poruwnujesz do snu, a to może niemieć nic z tym wspólnego. PRZESTAŃ O TYM MYŚLEC TO ROZKAZ!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelkajaw: ja taka już jestem że byle gówno mnie przestraszy i już panikuję. mój mąż czasem się ze mnie śmieje że mam nieźle zjechaną psychikę ale ja się nim nie przejmuję:) czasem sama z siebie się śmieję. ale obiecuję postarać się przestać myśleć o tym śnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puchatek wysylam do Ciebie maila przed chwila czyli okolo 11:43, zebys wiedziala ze to ja :) tylko prosze nie pisz go nigdzie na forum bo potem mam tone spamu w skrzynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate opowiedź coś więcej o Twoim śnie. Bo nie pisałaś co Ci się śniło czy coś przeoczyłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mi sie udalo utworzyc fikcyjne konto i wyslalam prosbe o przyjecie mnie :) dzieki puchatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puchatku: śniło mi się że mój dziadek umiera a ja na to patrze. później wziełam jego samochód i zatopiłam go w kałuży. później śniło mi się że widzę kondukt żałobny mojego drugiego dziadka. widziałam w nim idących moich rodziców i brata a w samochodzie za trumną jechała babcia z moją ciotką. sen niby nie straszny ale te są najgorsze. gdyby śniła mi się krew to wszystko byłoby ok ale znaczenie mojego snu jest niestety nie za wesołe. nie zawsze wierzę w sny ale ten był inny. za bardzo realistyczny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate, co do snow to ja staram sie o tym nie myslec ze sie sprawdzaja zawsze jak mi sie sni ze wypadaja mi zeby to dzieje sie cos strasznego, ostatnio zmarla babcia mojego meza, bardzo boje sie takich snow ale chyba sny o smierci nie oznaczaja ze ktos umrze tylko maja jakies inne znaczenie symboliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate mowia ze jak sni sie ze ktos umiera to bedzie zył długo....... a ja odciagam mleko bo ksiezniczka najedzona spi a mnie cycki bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondukt żałobny oznacza żałobę w rodzinie. ostatnio jak śnił mi się pogrzeb zmarła babcia mojego męża dlatego teraz trochę się boję. staram się nie wierzyć w sny ale cóż. mojemu mężowi w noc przed ślubem śniły się zgniłe zęby i jak ja mam to odczytać??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!! czytam was na bierząco, ale nie mam weny pisać.... U mnie ok, poza tym, ze też mam już dosyć ciąży.... Juz chciałabym urodzić.... Dziś jedziemy po wyprawkę dla małej- po wszystkie brakujące drobiazgi- typu nożyczki, waciki, husteczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.. nic nie komentuję bo nie czytałam przez kilka dni nic ..:( trąbka Ciebie zaakceptowałam na NK, a do Moniki wysłałam wiadomość z prośbą o napisanie nicka jakiego tu używa i umieszczenia go gdzieś w opisie. jak mi odpiszę to ją zaakceptuję.. ok? A u mnie wszystko ok następna wizyta 19 sierpnia :) a zaraz postaram się doczytać co u Was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiez tu weekendowe pustki dziś :) Ja zabieram się za pakowaniu rzeczy bo jak mąz wróci z pracy to wyjeżdzamy na weekend :) Juz teraz wszystkim zyczę udanego weekendu. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze ktoras pisała o wozku espiro... my mamy espiro gt rozni sie tym od gtx ze mam tylnia os skretna agtx ma kolka jak x-lander xa ... to powiem ze gondola jest taka duza ze dziecko smialo przejezdzi w niej zime , super sie nim jezdzi ... uwazam ze warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja polece moj wozek bo wczoraj go wyprobowalysmy z kolezanka :) mam jedo vedi i powiem ze prowadzilo sie super, skretne kola sie swietnie sprawdzily, ma dobre amortyzatory, tylko jedyna wada ze jak przelozylysmy raczke na druga strone i nie zblokowalysmy skretnych kolek to trudno bylo tak odwrotnie wjechac na kraweznik, ale jak sie je zblokuje to juz jest ok jej mala nie narzekala chociaz pierwszy raz jezdzila spacerowka bo wczesniej tylko w gondoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Hej Laseczki! Koteczek ja mam espiro gtx bo ten gt mi się nie podobał. Powiem tylko tyle - rewelacja- jeśli miałabym polecać to na pewno warto zainwestować w ten wózek:) Ja byłam wczoraj na USG i moja córcia waży 2140 g i jest wszystko w porządku chociaż wczoraj na wieczór miałam takie mocne dwa skurcze, że się rozpłakałam;) Ja dla mojej Niuni nie mam tylko wanienki bo jakoś się zebrać nie mogę:) A tak na pierwsze powitanie mam wszystko. Tylko coraz bardziej mnie ten poród przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trąbka najważniejsz,e że wózek Tobie się podoba :) i tego się trzeba trzymać.... A ja dziś dowiedziałam sie że w moim bloku nie ma wózkowni..... :( Zostaje mi tachanie wózka za kazdym razem na 4 piętro :( :( :( bo nie ma też windy :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akna ja się dogadałam z sąsiadami na parterze i zostawiałam na klatce bo mieli tam dużo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate to też jest jakis pomysl :) Ja tylko sie boję żeby nikt nie biuchnął mi pewnego dnia wózka bo w Pl to róznie bywa..... Niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka używała takiego zabezpieczenia jak do rowerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny goście pojechali i znowu luz, hip hip hura!! a czy macie takie bóle jak Małe się rusza takie nieprzyjemne smyranie w pochwie????? ja mam od jakiegoś czasu Mała się b kręci i tam na dole rewolucja... ja już nie wiem co myśleć. czy to szyjka skróciła się na maksa i boli czy cos się zaczyna, ale nie chcę znowu panikować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka ja takie coś mam :) bardzo to dziwne,bo niebolesne. raczej takie jakby gilgotki :) mam nadzieje ze to oznacza ze maluszki nasze coraz niżej :) raz mialam wrazenie ze malutka rączke mi wystawi dosłownie hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam takie uczucie że mały wypchnie mi nogę przez pochwę ale od jakiegoś czasu to się uspokoiło. ja właśnie skończyłam oglądać "Anioły i demony" w sumie może być jeśli ktoś czytał książkę to film nie wywrze wielkiego wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate nie martw dzidzia pewnie sie odezwie ja wczoraj miałam takiego stracha jeszcze przyjmuje leki z szpitala przestraszyłam sie ze one mu zaszkodziły.Moja gin ma urlop powiedziała że jak cos sie bedzie działo to mam jechać do szpitala .Chciałam dzisiaj dla pewności jechać na KTG do prywatnej przychodni ale zapisują dopiero wponiedziałek.A mnie znów wysypało normalnie mam dosć .Jak jestem w szpitalu wszystko jest ok jak tylko wróce do domu tydzień i znów wszystko wraca nie mam juz sił całe nogi mnie swędzą do tego też mi juz jest cieżko z ogromnym brzucholkiem sie poruszac .Ja mam chyba alergie na ciaże Aśka 1978 ja mam takie uczucie akby mały wkładał mi raczke w moja szyjke do tego mam dziwne skórcze od pupci i w pachwinach ale nic regularnego tylko 2-4 razy dzienie Akna lepiej wózka nie zostawiać na klatce bo nigdy nic nie wiadomo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:-0 Dzięki za odpowiedź w sprawie mieszkania;-) Nie wiem co mam teraz z nimi zrobić, bo jest niby ok, ale nie wiem co im jutro może przyjść za pomysł. A właściciel nawet jak ma klucze, to tylko w obecności policji może wejść - takie mamy prawo. Wczoraj wieczorem myślałam, że już zaczełam rodzić. Dostałam mocnych skurczy, bólu pleców i zaczełam do tego wymiotować;-( Mroczki przed oczami... Uspokoiło się jak weszłam do wanny. A ja dopiero 33 tydzień;-( Za to dziś mam siły i wszystko ok;-) Byłam dziś z mamą pochozdzić po sklepach i dokupić co mi tam zostało. I otworzyli tu u mojej mamy taki sklep z sieci Pepco. Tak czy inaczej kupiłam śliczne bawełniane body z długim rękawkiem za 5,99 (z krótkim są 4,99) i pajacyk za 9,99. U mnie takie ceny to są w szmateksach, więc się opłaca. Dresiki są po 19,99. Kupiłabym, ale mała już ma na 68. Bo teraz to już rozmiar wiekszy powoltku jak mi się coś podoba kupuje. Aśka: ja takie uczcucie miałam przez kilka dni, ale przeszło. I kupiłam sobie koszulkę, taką do rodzenia, bo na później mam, a tak to żeby mieć coś nie za dużego. T-shirt mojego lubego to by mnie chyba z 3 razy owinął;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze wam powiedziec ze dzis spedzilam pol dnia poza domkiem .sporo sie nachodzialm i caly ten czas mialam skurcze!!!! te bezbolesne coprawda ale jednak. jeszcze nigdy tak czesto sie nie powtarzały hihi :) niech ich bedzie jak najwiecej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×