Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Basiu karmię ją butelką. Bebilon Pepi, ale nadal jej wyskakują krostki na Twarzy i sama nie wiem co mam o tym myśleć i robić. Grymaśna jest cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trąbka skoro to może być po szmponie, to chyba moje babino odstawię na parę dni i zobaczę co i jak. Dałam małą teściowej na spacer, a ona mi z nią poszła do sklepu.... szkoda słów, tymbardziej, że nam zabroniła chodzić z nią do sklepów, bo za dużo ludzi i nie wiadomo kto może być przeziębiony. U mnie wiatr wieje, ale nie strasznie i świeci słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akna pytałaś co u mojego szkraba.. no nie najlepiej... zaczęło się w srodę tym że mnie dopadła rwa kulszowa i ledwo chodziłam nie mówiąc o noszeniu dziecka.. lekarz przepisał mi leki i po konsultacji z pediatrą zaczęłam je brać. no i pojechaliśmy na wieś do rodziców i mama mi pomagala.. w niedzielę wróciliśmy a wczoraj Maja dostała kaszel i kupke robiła ze śluzem i smużkami krwi.. no i pędem do lekarza, czekaliśmy ponad 2,5 godz w kolejce i co?? albo początki wirusówki albo uczulenie na mój lek. a dzisiaj prawie nie śpi co usiądę do kompa to krzyk i płacz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOGE byłam w Medikover kilka dni temu - wizyta 3 minuty u dr Drz.... chciałam iść do Kozy bo to super człowiek i mój mąż go uwielbia ale od kiedy jest Samuel stałam się bardziej oszczędna i 130 pln zostało w portfelu :) niemniej jednak zdecydowałam się aby moim gnem był dr koza więc i tak za jakiś czas do niego podejdę :) Ciemieniucha - Samuel nie ma widocznej ale jak ssie mleczko to ja skubie go paznokciem i strasznie dużo tego wychodzi - nakładam oliwkę pół godziny przed kąpielą i po kąpieli :) przede wszystkim na koniec spłukuje mu główkę przegotowaną woda :) Dziewczyny kawa wystygła ...melisa tez :) ale proponuje od naszych milusińskich pożyczyć podgrzewacze :) hihihi czy macie tak,że w trakcie karmienia chce Wam się pić bardziej niż bardziej? Ostatnio pilnuje się i non stop piję wodę aż moje siu (hihi) jest bezbarwne - podobno to świadczy o właściwym nawadnianiu organizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figa jak nosisz małą w chuscie? Ja chyba dzis będę cwiczyc biodro i myslę o plecach... narazie cwicze na misiu :D ale jest za krotki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś dobrego: banan + 2 łyżeczki kakao+ mleczko (1/4 szklanki)- miksujemy lub blendujemy można dodać cukru - pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdream ja piję litrami wodę mineralną niegazowaną. ciągle tylko kupuję 5 l baniaki wody i już dawno straciłam rachubę,który to już litr. jak się karmi piersią to normalne. przez pewien czas miałam tak że tu karmiłam a już mąż leciał ze szklankę:) Tak piszecie o tej ciemieniuszce i przypomniało mi się że Majka miała coś na brwiach i pediatra przepisała oxycort A i po jednym zastosowaniu znikło zupełnie.. A i ona bardzo się odparzała, wypróbowałam wszystko. różne chusteczki nawilżające, maści nawet tormentiol, teraz tylko woda przegotowana z mydełkiem waciki i mamy specjalną maść robioną i rewelacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojć Asiu to niedobrze.... Życzę szybkiego wyzdrowienia dla Was :) My mieliśmy tydzień spokoju od katrau a dzis w nocy znowu coś zaczęło zęzić Tosi w nosku i juz sama nie wiem co robic..... Czy to paskudztwo wraca czy ja jestem przewrażliwiona.... Wkrapalam sól i obserwuje.... My też chcielismjy jechać na ten weekend do rodziców (nie byłam juz tak tak dawno że hej) ale nie wiem co z tego wydzie. jak Małą zniesi epodróż itd.... Najgorsze ze nie mam kiedy sie wyrwać z domu zeby kupic lóżeczko turystyczne. Po prostu nie mam z kim dziekca zostawic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Akna. My z Majką też cały dzień same, wszędzie ją muszę zabierać nawet do gina na wizytę kontrolną pojechała ze mną.. co zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska!!! Ty lobuzie!!!!Witaj!!!! ;) Mowicie,ze ciemieniuszka moze byc i w brwiach...hmmmm...Lenka ma wlasnie suche brwi,takie luszczace sie...smarowalam kremem nawilzajacym i nic..a wczoraj posmarowalam olejkiem migdalowym i..odpukac... Ja tez mam wzmozone pragnienie przy karmieniu..i tak jak u Aski,czesto Mloda na cycu a chlop leci ze szklanka wody :) Czy wasze Dzieciaczki tez pchaja lapki do buzi???Lenka zaczela ssac paluszki i to tak glosno,ze chyba wszyscy w okolicy slysza!!!! Aga...U Zyrafkowej Basi tez stwierdzonoAZS..moze napisz do Niej na NK,bedzie Wam razem razniej i wymienicie sie doswiadczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Asia no to mała od małego się przyzwyczaja. Ja jeszcze nie miałam zaszczytu być u gina, nie było wcześniej terminów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figa lub Trabka..Wy posiadacie chusty Nati...a bralyscie pod uwage zakup Lennylamb(tak to sie chyba pisze)i co przewazylo na korzysc nati???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a czemu Żyrafki nie ma na nk? Chciałam do niej napisać, a jej nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabelgie Majka też całą garstkę wciska do buzi:) najbardziej lubie jak kładę ją na matę i gaworzy do grzechotek, mówię Wam składa już pełne zdania:) dostałam smsa od Koteczka jest z Mają w szpitalu.. nawadniają Małą bo wymiotowała i ma katar. przesyła pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska1978 - chyba mamy ta samą maść - 5 pln za 1 opakowanie :) rewelacja tylko kochana przetrzymuj ją w lodówce a do mniejszego opakowania przekładaj na dany dzień bo jest na zwierzęcym tłuszczyku i szybko się psuje a wtedy może zaszkodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze...co sie dzieje!!!!Dziewczyny trzymajcie sie!!!! Aska,Lenka tez gada do zwierzakow z maty...;) Akna wspomnialas o swietach...i wlasnie sobie uswiadomilam,ze pierogow z kapusta i grzybami nie zjem....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze szybciutko zapytam czy szczepicie co 6 czy co 4 tygodnie ? buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelgie: mnie przekonała promocja Nati:-) Grecka + dowolna inna za 300zł. Normalnie sama Grecja tyle kosztowała, więc doszłam do wniosku, że jak moje dziecie nie będzie chustowe, to bez problemu sprzedam nie tracąc kasy:-) trabka: ja jak narazie ćwiczę tylko kieszonkę i 2x. Jakoś nie umiem wogóle kołysek robić, nie umiem do tego dziecięcia wsadzić. Na biodrze w jakim wiazaniu będziesz próbować? Plecaczków jeszcze się chyba nie odważę, moja ma dopiero 8 tygodnie, poczekam jak będzie koło 4-5 miesięcy. U mnie szczepienia najwcześniej za 2 tygodnie, bo mają za dużo chorych. Ja też wszędzie muszę z małą jeździć:-/ Przez to nie byłam jeszcze u gina, bo boj się, że będzie za dużo ludzi:-( Muszę też iść do dentysty, bo mi plomba wypadla:-/ a o sklepach to mogę narazie zapomnieć. Spożywka i podstawowa chemia to luby robi, a ja w necie dodatki:-) Jejku zapomniałam o mojej melisie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas szczepią co 7 tyg:) Maść za 5 zł,bez recepty 35.... Mamabelgie ja to się cieszyłam na karpia, bo uwielbiam, no i mówiłam do m że w święta to sobie pojem.... jasne Maja razem ze mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelgie Tośka tez już od jakiś 2 tyg pach piąstki do buzi. Na początku myslałam, ze to dlatego ze jest głodna i ją przystawialam.....A ten mój zarłok jadł i pchał łapki dalej :) :) :).... Co do gadulenia to woli w łóżeczku jak sie do niej śpiewa. A już wybitnie jej wychodzi przy piosence aaaa były sobie kotki dwa itd.... Każde aaa spiewa ze mną :) :) :) A co do swiąt - pierogi z kapustą i cala reszta.......mmmmmmm juz slinkę mam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała dopiero zaczyna odkrywać, że ma rączki:-) Jak narazie to tylko przypadek, jak wylądują w buzi, ale coraz częściej pozostają tam dłużej. Do niedawna jak trafiały, tak samo szybko uciekały:-) U mnie hitem są koniki w karuzeli. Jak się karuzela zatrzymuje to dziecko popłakuje, a jak jeżdżą to z nimi rozmawia o ile mozna to tak nazwać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko odnosnie tv... bo jak Maję biorę na kolana i coś oglądam to ona też się gapi w telewizor... może nie powinna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie ładnieeee
brak ci asiu wstydu narobiłas jazdy i wracasz masakra a ngioletto to musiała odejsc aska spadaj stara krowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia ja mam ten sam problem, ale wieczorem. Luby często ogląda TV i jak mała marudzi, to sobie ją bierze do łóżka, a ona wtedy wgapia się w TV. Co ciekawe jak się jej zasłoni obraz, to marudzi i płaczę. A najlepsze jest to, że jak się zaczynają strzelać, to ona momentalnie usypia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że pomarańcze atakują. To chyba im nie jest wstyd tak pisać. A no faktycznie żyrafka jest:) nawet nie zauważyłam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss76sss54ss43
dziewczyny mozecie napisac jak wyglada pierwsza wiyta i gienkologa podczas ciazy, jakie badania zleca, kiedy jest pierwsze usg? mam w piatek wizyte i chciaalbym wiedziec co mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki moja mała też się często gęsto gapi w telewizor, aż śmiesznie to wygląda. Piąstki też wkłada do buzi i do tego interesuje się swoimi rączkami. Super to wygląda jak leży i gaworzy do karuzelki i bawi się rączkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do asi
przepros angioletto i to natychmiast a nie wracaj jak gdyby nigdy nic na nk pisalas ze już nie wrócisz a tu co swinia jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdream..u nas szczepi sie co 4 tyg. Aska...mysle,ze w minimalnych dawkach TV jej nie zaszkodzi...Ah ta cywilizacja :) Figa dzieki za odp.chodzi za mna kupno tkanej chusty...ale to tak bardzo,ze az!!!!Wiem,ze wykorzystam bo z elastykiem sie nie rozstajemy!!Ale jedna chusta to za malo!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×