Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

to kto wie czy nasze babcie sie nie znaly :) moja niestety zmarla juz jakies 10 lat temu :( gdyby zyla to pewnie bym czasem zlatoryje odwiedzala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuśki ciesze sie ze jeszcze tu zaglądacie. od2miesięcy w swoim domku nareszcie mam internet.moje 3 aniołki już śpią właściwie 4(bo mąż też smacznie chrapie przed telewizorem).ostatnio walczymy ze włzawiącymi oczkami mam nadzieję że masaż pomoże i nie będzie trzeba udrażniać kanalika. Ciasteczka świąteczne upieczone,choinka ustrojona ale jakoś nastrój świąteczny gdzieś po drodze się zgubił no może troszkę odżywa na roratach, dzieciaczki z lampionami wyglądają extra. pozdrawiam. dobranoc ps.jak wasze brzuszki bo mój jest jeszcze spory nie wiem czy to kwestia cesarki czy 3 ciąży,poprzednie 2 ciąże to mięśnie same wróciły do formy bez żadnych ćwiczeń i zmieściłam się do wszystkich starych ciuchów teraz mam problem z wbiciem się w 38 a nosiłam 36.zawsze chciałam trochę przytyć ale brzuch mi odstaje jakbym była w kolejnej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z rana:) Nie będę zaglądać przez kilka dni bo wyjeżdżamy na Swięta do rodziców na wieś:) dlatego chciałam Wam Wszystkim złożyć życzenia Zdrowych pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, pięknych chwil w gronie rodziny i co najważniejsze samych cudownych momentów z Maluszkami:) U nas ok. Maja juz przyzwyczaiła się do butelki i odpukać jest mimo paskudnej pogody zdrowa.. MDream ja mam nadzieję,że forum będzie istniało, teraz jest gorący czas przed świętami, porządki, zakupy pieczenie i gotowanie i nie ma za bardzo czasu. My na dodatek od 3 dni codziennie mamy gości i tylko szykuję jedzenie i sprzątam. Maja jest teraz b grzeczna to mam trochę oddechu:) Andzia ja kilka lat mieszkałam we Wrocławiu, studiowałam na Uniwerku.. Mamuska super że się odezwałaś:) ja już dużo schudłam i jestem b dumna. przed ciążą ważyłam 75kg, potem 79 przed porodem a teraz 65kg. karmię piersią,więc to pewnie zasługa Majki:) nie moja. a jak Wasze blizny po cc, mnie czasami boli zwłaszcza na taką kiepską pogodę, mam w tym miejscu wszystko odrętwiałe i jak się drapię to nie za bardzo czuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! dziewczynki być może mnie olejecie, ale mam nadzieję że jednak pomożecie! wprawdzie mój problem nie ma nic wspólnego z moją Adą ale wiem że jest tu kilka dziewczyn z UE wrocław i być może będą w stanie mi pomóc. Chodzi mi o to czy znacie kogoś kto mógłby zrobić projekt w Excelu z Portfela inwestycyjnego?? oczywiście odpłatnie! Jestem załamana, nie dość że mam kupę roboty z Adą to doszły zaliczenia w szkole i ten projekt którego nie jestem wstanie sama zrobić. Nawet nie mam czasu nic pisać bo albo noszę Adę albo się uczę. Mała ładnie śpi w nocy ale w dzień prześpi może z godzinę.. Pozdrawiam i przyznam szczerze ze mam małą nadzieję że ktoś może mi pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Figo ja tez wlasnie te gorsze nastroje mam przez siedzenie w domu, maz ciagle w pracy a ja nawet nie mialam auta, teraz kupilismy i jak nie bedzie slisko to czasem pojade gdzies w odwiedziny:) Koteczku zycze udanego wyjazdu:) Mamuska ja bardzo milo wspominam ten okres jak ja bylam mala i chodzilam na roraty wtedy na serio czulo sie zblizajace swieta:) ja teraz waze 53 kg i kazdy mowi ze bardzo schudlam choc to moja waga sprzed ciazy... ale jakos sie slabo czuje... my jutro jedziemy do tesciow i przede mna 4 dni goszczenia bo w niedziele mam chrzciny u szwagra a maz jest chrzesnym. ja juz choinke ubralam a moj Aniolek spi, ostatnio w dzien jest marudny tzn chce zeby ciagle przy nim siedziec i do niego mowic bo jak nie to marudny strasznie. ja zycze wszystkim zdrowych pogodnych i rodzinnych Swiat zeby spelnily sie Wasze marzenia i duzooooo pociechy w te piersze Swieta naszych maluszkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóg zapłać Basiu
dobra kobito za tak szczere życzonka...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja tez tylko na chwilkę bo jestem w trakcie pakowania - jedziemy do rodziców na swięta. Kozystając z okazji chcialabym rownież życzyc wesolych, zdrowych, rodzinnych i spokojnych Świąt. Aby spełniły sie Wasze marzenia, nawet te skrywane głeboko w sercu.... I oczywiscie duzo pociechy z dzieci :) Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sama po raz pierwszy oprawiłam karpia:-) A Jagusia dziś po raz pierwszy chwyciła sama grzehotkę, po czym postanowiła ją zjeść:-) Dziewczyny zdrowych i wesołych świąt:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Wpadłam na chwilę życzyć Wam wesołych, szczęśliwych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Żeby nasze maluszki zdrowo się chowały i nie marudziły za bardzo :) Ja jestem dziś padnięta. Od rana na nogach. Spędzamy wigilię sami, tylko z dziećmi, więc cała robota na mojej głowie. Zawsze z mamą szykowałyśmy święta, ale w tym roku pojechała do Anglii, bo tam mieszkają moje 2 siostry. Mąż za bardzo mi nie pomaga, bo trzeba się zajmować Michasiem. Jest bardzo absorbujący. Tez juz chwyta zabawkę i od razu wkłada do buzi. Jest słodki, ale cały czas trzeba sie nim zajmować. Pomyślcie, że za rok, nasze maluszki juz będą chodziły i psociły po domu. Ale będzie frajda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska, co do brzucha to ja tez mam spory. Chociaż ważę 5 kg mniej niż przed ciążą, to jednak brzuch większy niz przedtem. Tez mi się wydaje,że po pierwszej ciąży jakoś sam sie wchłonął, no ale to było prawie 10 lat temu. Może skóra była bardziej elastyczna. Tym razem chyba trzeba się wybrać na jakiś aerobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:) Chochlik ,Akna ja też nadal nie czuje swiat a choinmke mamy taka malutką nawet bez lampek :( Aśka u mnie z pokarmem tragedia dzisiaj chciałam sie podać i podać małemu Bebiko ale maz mi nie ,,pozwolił ''HE HE i obyło sie bez .Mam nadzieje ze wytrzymam do końca 5 miesiąca .U mnie jest taka różnica ze mały narazie nie marudzi ze sie nie najda u ciebie podanie sztucznego mleka było dla dobra maleństwa :) Akna wiem co to znaczy yc tutaj w kraju bez meża mnie to czeka za 2 miesiace :( Andzia my mamy domek po sąsiedzku z teściami (zawsze to juz nie razem)w stanie surowym .Mam taką nadzieje ze może jakimś cudem uda sie nam następne świeta spędzic tam .Bardzo już bym sie chciała usamodzielnić . Dzisiaj prasowałam 2 koszule jedna dla mojego M a druga dla Dawidka super widok jak sobie wisza na szafie :) :) :) KOCHANE ŻYCZĘ WAM I WASZYM SKARBOM ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIAT BOZEGO NARODZENIA :) :) :) ZAPEWNE BEDA TO NAJPIĘKNIEJSZE ŚWIETA :) BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane.... Jestesmy w PL....odpoczywamy,objadamy sie i napawamy bliskoscia Rodziny.... Lena zasypia juz sama ale na brzuszku..i jest to kolejny,przedswiateczny"cud"...moja Coreczka.... Zyczymy Wam duzo milosci w ten cudowny,magiczny czas...To prawda,ze te Swieta sa wyjatkowe.....dzieki naszym Dzieciom....i wiecie co....odtad zawsze beda juz takie....czyz to nie cudowne???? Buziaki,aga i lenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smal size
u nas atmosfery Swiat wogole nie czuje, nic nie gotuje, idziemy na Wigilie do rodziny. Jestem tylko ja i Adas wiec nie ma sensu robic czegokolwiek,. dostalismy rybki juz zrobione. smutno mi ze moj Ł. nie moze byc z nami w te pierwsze swieta naszego malucha. ja sie smieje ze on w Hondurasie OPALA SIE hehe. bo wlasnie tam stoja w porcie. przed chwila przyjechal kurier z kwiatami bo ja i Adas mamy dzisiaj imieninki. Wiec sie Ł. postaral :) Mam nadzieje ze w nastepne swieta bedziemy juz razem ... Zyczymy Wam zdrowych , spokojnych i pogodnych Swiat przepelnionych miloscia i radoscia z obecnosci naszych maluszkow :) calujemy ADAM I EWA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na scenscie na zdrowie Na to Boze Narodzenie coby sie Wom darzylo mnozylo Kazde stworzenie Niech nie chybnie w studni wody a w malzenskim stadle zgody Dej Wom Boze co sie tycy najlepsze na swiecie dzieci śwarnych chlopcow i dziwcynta ostromile wnucenta W kazdym kontku po dzieciontku a na piecu troje i co byscie nie powiedzieli ze to wture moje Bondzicie zdrowi wse weseli Jako w niebie Janieli...... wlasnie zadzwonil wujek z zakopca :) uwielbiam te goralskie zyczenia,wiec sie nimi z Wami dziele :) i ju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzę wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi. Życzy Sylwia z rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja:) u nas po swietach wporzadku choc juz bylam zmeczona tymi goscinami:) w niedziele jeszcze bylismy na chrzcinach u szwagra bo maz chrzestny... jestem jakas zmeczona a w sumie nic takiego nie robilam, no a na sylwestra przyjezdzaja do mnie znajomi i bedzie u mnie czworka dzieci w tym 3 maluszkow:) ciekawe jak to przezyjemy, bedzie glosny sylwester:) Aniu moj synus tez wymaga ciaglej uwagi, szczerze to juz nie moge sie doczekac kiedy sam sie na dluzej zacznie bawic zabawkami, bo przy nim trzeba ciagle siedziec bo jak odejde nawet na chwilke to marudzi... mam tylko 2-3 godz na swoje sprawy jak spi w poludnie.... Small Size skladam spoznione zyczonka zdrowka szczescia i spelnienia marzen Tobie i Adasiowi z okazji imienin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej co sie dzieje gdzie sa wszyscy?:( mam nadzieje ze to urlopy miedzy swietami a sylwestrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieta swieta i po swietach, szybko minely, obylo sie bez placzu bo prawie caly czas wisielismy na skypie i rozmawialismy z tata Adasia ;) sniegu nie bylo na swieta a wczoraj nas znowu zasypalo. dzisiaj przymrozilo ale idziemy na spacerek, swieze powietzre dobrze nam zrobi, a mi przyda sie spacer bo czuje ze przytylam :P no i co tutaj tak pusto ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieta swieta i po swietach, szybko minely, obylo sie bez placzu bo prawie caly czas wisielismy na skypie i rozmawialismy z tata Adasia ;) sniegu nie bylo na swieta a wczoraj nas znowu zasypalo. dzisiaj przymrozilo ale idziemy na spacerek, swieze powietzre dobrze nam zrobi, a mi przyda sie spacer bo czuje ze przytylam :P no i co tutaj tak pusto ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) Basiu wszyscy pewnie sprzątają i przetwarzają święta :) a ja mam za-pytanko: co można kupić bliźniaczkom ? wybieram się z mężem do dziewczyny, która poznałam w szpitalu i ona ma bliźniaki ... mata super - duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zapytanie odnośnie laktatora ręcznego AVENT: czy długo trwa odciągnięcie pokarmu? A może ktoś ma elektryczny z babyOne - czy jest w miarę dobry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak milo ze ktos sie odezwal:) MDream mysle ze blizniakom mozna kupic to samo co innym dzieciom jak sie idzie w dowiedziny, jakis ciuszek zabawke itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanki dla bliźniaków:-) A serio to tak jak basia pisze:-) Co do laktatora to ja mam ręczną medelę Harmony. I powiem tak. Z prawej piersi w 5 minut mam 120ml, z lewej w 10-15 30ml. A niedawno nie było różnicy i z obu tak samo. To chyba dużo zależy od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×