Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

hehe zyrafko ja też mam tak..największe wieczorem, jak zdarza się wymiotować to wieczorem.. a fakt faktem nie da się ciągle jeść by mdłości nie było;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabelgie
Czolem Brzuszki!!!! Czytam i czytam Was od poczatku no i zapisuje sie (za Waszym pozwoleniem)do Szacownego Grona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabelgie
Od pierwszego stycznia wiemy,ze Malenstwo jest z nami...termin na 3 wrzesnia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabelgie
Mam 32 lata i za sprawa pewnego"porywu serca" ;) juz od prawie 2 lat mieszkam w Belgii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszymy sie bardzo naszym Malenstwem,choc juz zdazylo nas niezle wystraszyc... Troche plamilam w 7 tygodniu...:( Ale teraz jest wszystko o.k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zyrafka.... Ja to troche zTtwojej branzy jestem...w sensie,ze medycznej...znaczy sie jestem pielegniarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po dwukrotnym usg. Pierwsze,ze wzgledu na plamienie wykonywane przez radiologa,drugie juz wykonywane przez ginekologa...potwierdzilo,ze wszystko jest o.k Termin kolejnej wizyty to 23 luty-czyli tuz,tuz.... Ciekawa jestem czy tym razem tez bedzie usg.??? Po tym plamieniu mam taki schiz,ciagle sprawdzam swoja bielizne.. ;) No i taki ogolny niepokoj gdzies sie czaji... Ale tak wogole to ja OPTYMISTKA jestem!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z innej branży:-) Z wykształcenia informatyk (inż., specj. inżynieria oprogramowania), ale z zawodu obecnie logistyk:-) Ja mam mdłości bez wymiotów cały czas. Tylko jak jem to mi przechodzi, ale jak tak nie mam nic do przegryzienia to masakra;-( Na mnie działają migdały, więc podgryzam w chwilach załamania;-) Dziś się trochę wystraszyłam, bo mnie cały dzień piersi nie bolały;-( Normalnie schiza taka po tym ostatnim poronieniu;-( Witam nowe mamuśki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam mdlosci...tylko apetyt-co trzy godzinki musze cos wszamac...no miedzy czasie tez nie odmowie ;))))) Mixuje okropnie..np.zolty ser z ostra musztarda,zaraz potym budyn waniliowo czekoladowy i....ananas...i to wszystko popite mieta!!! ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja też wieczorem się czuję dużo gorzej- zupełnie mi się to na odwrót wydawało, bo każdy mówił, że to tylko z rana ( tak na marginesie to moja pierwsza i długo oczekiwana ciąża). Zyrafa-dluga (fajny nick), potrzebowałam tej opinii o świadkowaniu na ślubie. Podjęłam dzięki temu decyzję- z bólem serca odmówię koleżance. No dziewczynki, do spania, bo musimy dużo wypoczywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisałam się do tabelki:) Mam nadzieję, że skopiowałam OK. NICK............WIEK......OST@.......TERMIN.....SKĄ D. ..KG NABYTE 1.Figlarna.........25........10.11......17.08......Gdańs k. ......... 2.Oles..............29........24.11......1.09.......Chor zó w........ 3.aguchaaa.......34........25.11......1.09.......Lublin. .. ......... 4.mamamadrid....34........26.11......3.09.......Madrid.. ..........2 kg 5.Koliban...........28........28.11......05.09.....Warsz aw a...... 6.evka81...........27........30.11......06.09.....Cambri d ge......0kg 7.MamaIzia........22..........?.........6-8.09......Libi ąż ........... 8.cleo123..........27........03.12......08.09......Warsz aw a...... 9.small size........23........03.12......10.09......Sztum........... . 10.ruthles..........23........28.11......10.09......Żory.... ....... 11.zyrafa-dluga...24........28.11......11.09......Białys t ok.......1 kg 12.ewelkajaw......25........04.12......11.09......Jaworz n o.......-2kg 13.dora83..........26.........?...........15.09......Szc z ecin........ 14.Sytofala.........22........09.12......16.09......D-ka Wisłocka... 15.emce............29.........06.12.....16.09......Świno u jście.... 16.misha85 .......24.........09.12......16.09......Warszawa....... 17.dalena..........35........12.12.......19.09......Pozn a ń...........3 kg 18.nerwi...........26.........15.12......22.09......Wroc ł a w.........0kg 19.szczesliwaaa..26.........16.12......23.09......Dębica............1kg 20.Karila...........27.........15.12......24.09......Wro c ł aw........ 21.szkrabek9.....26.........19.12......25.09.......Śląsk . . .......... 22.Mal_g...........34.........17.12.......28.09......Bri s b ane........0kg 23.figa84..........25..........22.12......29.09........B -B . ............. 24.mamuśkaaa3 33..........22.12......29.09........Wodzisław......2kg 25.Stelka..........28..........26.12......30.09........B rzeg .. . ......0 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że robi nam się tu medycznie - już mamy położną, pielęgniarkę i córkę położnej :) można czuć się bezpiecznie :) mnie piersi bolą okropnie, wystarczy je dotknąć i jest ból... od początku stycznia.... a jedzenia jeszcze nie miksuję. chociaż dziś objadam się pastą z makreli, jest taka słodziutka :D figa84, mój mąż jest informatykiem programistą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ta mieta to tak dla "zdrowotnosci" hi hi hi!!!! No dobra,uciekam do lozeczka... Dobranoc wszystkim Brzuszkom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do piersi, to zyrafko mam identyczny problem, ciągle są obolałe i nabrzmiałe. Mam nadzieję, że to w końcu przejdzie. Ja też już uciekam do łóżeczka, więc dobranoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczornie stare i nowe mamusie! szczęsliwa - ja chyba też będąc na Twoim miejscu odmówiłabym świadkowania, co by było gdybyś nie mogła dotrzeć ? :) dziś się troszkę zestresowałam będąc na zakupach w supermarkecie, bo poczułam jakieś dziwne hmm ciągnięcia, pobolewania no jakieś dziwne rzeczy w dole i czułam że musze po prostu usiąść - jest to zapewne rozciąganie się macicy, ale oblał mnie zimny pot. co do wakacji to my planujemy w lipcu nad polskie morze powdychać jodku, w końcu ostatnie takie wakacje TYLKO we dwoje :) żeby zdrowie pozwoliło tylko bo kocham szum fal !!!!!!!!!!!! a co do zawodu i pracy to ja jestem w NKJO kierunek anglistyka, dopiero I rok :( - zachciało mi się robić inne rzeczy po maturze i tak to wyszło :) a pracuję w szkole językowej - uczę maluszki szkrabuszki angielskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jedzenie to kiepska sprawa, nie mam zachcianek, mam raczej odechcianki - niestety odrzuciło mnie od warzyw a już totalnie od świeżych, żadnych pomidorów, ogórków, sałaty nic. natomiast pochłaniam nabiał: serki wiejskie - typu twarożki, ser żółty, serki topione. z warzywo pochodnych pochłaniam jedynie zupę pomidorową!!!! parę dni temu zjadłam ją na śniadanie i 2 razy na obiad :) mam mdlości ale bez lądowania za burtą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
heja mamusie! nie wiem jak mam się obudzić - jechałam do pracy i spałam na siedząco...zapach kawy mnie odrzuca - więc odpada...zostaje wiara w to, że wrócę do życia....;) czuje się zmęczona i ociężała....muszę wreszcie wybrać się na te zajęcia FIT9M - ale niestety jedyny termin mają w piątki i to wieczorem późnym... aaa tak dla spojrzenia na dzidziusie z innej perspektywy - to pierwsza część z 10 - http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=zHxpI2UtuWQ&feature=related ps. a ja wybieram się w kwietniu do Sevilli - i mam nadzieję, że nie będzie powodów, żeby wylot odwoływać...narazie lekarz się zgadza - mówi, że można latać - a ja naczytałam się, że to tyle wad płodu może powodować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie bylłam 2 dni temu u gina i nic usg nie wykazało. Zresztą po tym Duphastonie był spokój- dalej go zażywam a tu taka niespodzianka. Nie wiem, co o tym myśleć. Moja mama mówi, że jak nie ma dużo, to się nic złego nie dzieje, więc jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja również witam nowe mamusie:) szczęśliwa ze swojego doświadczenia wiem że 9 miesiąc a szczególne dwa tyg przed terminem to okropny czas, wszytko Cie boli, jak to Twoje pierwsze dziecko to może się zdąrzyć że brzuch Ci się obniży bardzo wcześnie, u mnie to była tragedia, pęcherz bolał, siuiu co 3 sek, i wszystkie kości łonowe bolały:P:P wiec zastanów sie bo chcesz dobrze a później rożnie może wyjść. Koliban ja chce jechać tak żeby 24 wracać, bo wtedy zaczynają sie wakacje czyli będzie tłum, a ja wole tego uniknąć:) a gdzie będziemy jechać to jeszcze nie wiem, ale pewnie gdzieś bliżej szczecina:) musimy się jeszcze zgada c ze znajomymi z Poznania, oni maja tez córcię w wieku Karolinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka ja byłam rok temu o tym czasie i było super ;-) i bardzo mało ludzi tłumy się zrobiły dopiero od lipca właśnie więc dlatego jedziemy o tym czasie bo będzie już ciepło i Laura być może trochę się pobawi na plaży itd.. a nie będzie aż takich tłumów A te plamienia kurcze ja nie bardzo wiem co powiedzieć bo mnie omijają na szczęście. Ale wydaje mi się że jak nie ma tego dużo i nic Cię nie boli itd to nie powinno nic złego się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Wtam wszystkie mamusie ite nowe i stare. Byłam dzisiaj u mojej gin i jest wszystko ok. Następna wizyta 25 lut i chce mi dawać cały czas już L4 bo podobno teraz może być 270 albo 250 dni i ZUS sie nie czepia więc się zastanowie. My w wakacje zawsze jeździmy do naszych znajomych do Czarnej Góry (okolice Zakopanego)bo z mężem uwielbiamy chodzić po górach ale niewiem jak będzie w te wakacje może wyjedziemy tak poodpoczywać. jeszcze zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban:) no może tak tylko aj chce na minimum m2 tygodnie jechac albo i trzy więc wiesz:) jak mam jechac taki kawał drogi i to z dzieckiem i w ciąży to przynajmniej na dłużej:) chyba zaraz zaczne szukać jakis ofert na allegro :) a ile płacicie za nocleg w Łebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelkajaw tak terz w ciąży na L4 można byc 270 dni i ja tak zamierzam, no właśnie zapomniałam Wam napisać że po tej rozmowie z szefową wróciłam dp pracy z dniem 5 lutego teraz jestem na urlopie do 4 marca i p.później na L4:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak to jest z tym L4, taką samą kasę się dostaje jakby się pracowało, czy tylko 80%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka a nie możesz wziąć L4 teraz? potem będziesz miała po macierzyńskim do wykorzystania więcej.... A w Łebie mamy bardzo fajną kwaterkę, przynajmniej mi się podoba 250 metrów od plaży i z dużym zapleczem i z placem zabaw ;-)) płacimy 60 zł od osoby (w tym jest śniadanie i obiadokolacja) a za Laurę nic więc za rodzinkę (120 zł) ;-))) jedziemy 24 a wracamy 4 lipca czyli prawie 2 tygodnie ;-)) więcej to mój małżonek urlopu raczej nie dostanie tak jednym ciągiem więc nawet nie biorę pod uwagę no i planujemy jakoś marzec/kwiecień gdzieś jechać... zobaczymy jak to będzie... A ja rok temu byłam na tydzień w lipcu z małą i płaciłam też z wyżywieniem po 70 zł za osobę i 10 zł za Laurę... (czyli 150 za dobę) i byliśmy w Lubiatowie miejscowość fajna ale około 40 minut spacerem przez las do plaży albo samochodem na płatny parking i wtedy blisko... więc teraz dla mnie to rewelacja.. a na L4 jest wyliczona podstawa wymiaru składki czyli średnia z 12 miesięcy uwzględniająca dodatki czy premie i wtedy na ciążę jest 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×