Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tresta twarda

GDZIE kupujecie ciuchy dla swoich dzieci????

Polecane posty

Gość tresta twarda

W sklepach firmowych, w hipermarketach, na allegro, w lumpeksach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffasss
no napewno nie w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hybcia
Ja od pewnego czsu chodzę do lump. i powiem szczerze, że nasze krajowe rzeczy chowają się do tym np adgielsich (NEXT,ADAMS...) oczywiście kiedy są w dobrym stanie-no i są bardzo oryginale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tresta twarda
no ja tez kupuje wszedzie poza allegro...i tez uwazam, ze w lumpeksie mozna znaleźć fajne cacka dla dzieci, nowe lub prawie nieuzywane... na pewno ich jakosc jest duzo lepsza niz ubran ze smyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chińszczyzna
ja nienawidzę tych chińskich ubranek nie przepuszczających powietrza bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hybcia
Za tanie pieniądze można ubrać dzieciaszki bardzo oryginalnie ,pięknie. Ja kupuje tylko bawełniane ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chińszczyzna
ja mam 3 letniego przedszkolaka,ma trochę lepszych(nowych) ciuszków na wyjście i większość wyszukanych na allegro,w sklepach z odzieżą używaną do przedszkola(np.spodnie dresowe, bluzeczki),nie ma sensu dla takiego łobuziora kupować tylko nowych ciuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie mam kilka lepszych firmówek na wyjścia, i tez tanie ciuszki z lumpeksu po domku. Zaczynam za 4 tygodnie okres papek :-) i nie widzę najmniejszego sensu aby małą ubierać po domu w drogie ciuchu. Wiadomo jak schodzą papki z ubranek i jak jedzą małe dzieci i jak się brudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chińszczyzna
u mnie jak jest dostawa w lumpeksie to można wyszukać naprawdę świetne,prawie niezniszczone ciuchy z nexta,adamsa a jeśli chodzi o markowe,to lubię coccodrillo,nexta(nowe z dostawą z Anglii),h&m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa
na promocjach/przecenach w 5-10-15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaaa,czym skorupka za młodu nasiaknie,tym na starość traca;-) \"Po domku\" tez pewnie nosicie drogie mamy bielizne i ciuchy \"na codzien\",a na wyjścia to jaka jest?Jakie są?później takie flofry wyrastają,co to \"po domku\" w dresiku,a do zieleniaka na galowo;-) Ale pozdrawiam,pozdrawiam wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja nie bede oryginalna;) wszystkie opcje oprocz allegro. ciuszki na wyjscia itp - firmowe sklepy a takie na codzien kupuje w zwyklych sklepach - takich z akcesoriami dla dzieci, w pepco, 5 10 15, marketach, biedronce itp. co do ciucholandow sie zgodze - mozna tam kupoic super ciuszki - ladne, dobrej jakosci,oryginalne, markowe, niezniszczone. teraz kupuje zadziej, bo pol roku temu sie przeprowadzilam i mam daleko \"moj\" lumpeks. wczesniej mialam go po drugiej stronie ulicy. czasem kupuje tez ciuszki - ale to mlodszym chlopcom wlasnie z oglaszen internetowych. ale nie na allegro. na portalu naszego miasta. jade, ogladam, wybieram itp. no i wiadomo - czesc ciuszkow dostaje od rodziny, kolezanek itp. pozdrowka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez w szmateksach są super firmówki. w ogóle nie zniszczone, naprawdę świetne. jak kupiłam małej śpiochy polskiej firmy to jeszcze zanim z nich wyrosła to puściły oczka przy napach. część nap w kroku to normalnie wisi na włosku. Masarka. A te angielskie sa nie do zdarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość w lumpexie ale czasem w H&M lub smyku jak są przeceny no bo gdzie dostanę fajne buty dla dziecka za 37 zł :D albo 3 bluzki za 14,99 ? firmowe sklepy są tańsze niż rynek lub market

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa
ile placicie tak +- za szt w szmatexie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamirabell
ja miałam w lublinie swój ukochany lumpex, baaaaaaardzo duży i ciuszków dla dzieci było tam ogromna ilość, wszystkie markowe. Cena za sztuke najwyżej 4-5 zł. super extra ciuszki można było znaleźć. Większość czasu tylko tam kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żartujesz, tak drogo? ja płacę 1-2 zł za sztukę dla 3 latka dla niemowlaków to już w ogóle grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafinka, tak tanio? u mnie tez 4-5 zlotych za bluzki, body widzialam po 2, spodnie okolo 7-8, kurtki kilkanascie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamirabel
ten fajny lumpeks jest na ulicy lwowskiej, a te 4-5 zł to płace np za kurtke lub kombinezon. Dla niemowlaków to 50 gr za body np. lub złocisz za koszulke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamirabel
a może ktoś wie w warszawie w okolicach bemowa jakis fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia także ma mnóstwo ciuszków z lumpeksu, ale w większości chodzi tylko po domu, a na wyjscia zakladam jej coś ze sklepu. Czasem kupuję coś w Cerefourze, ostatnio 3 bodziaki z długim rękawem za 20 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamirabel
hmmmm ten jest nad biedronką. Nie wiem czy tam była restauracja, po schodkach sie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedziałki mają wszystko po 1 zł, w soboty wszystko 50%, z tym że w pniedziałki już mały wybór i czynne tylko do 16. Polecam najbardziej wtorki, środy wtedy wprawdzie mase ludzi ale najlepsze ubranka. Ja tam blisko mieszkałam to śmigałam codziennie:) Jeszcze na nadbystrzyckiej na przeciwko politechniki, po dawnym klubie atomic tez jest duzy i fajny ciuchland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz kupuje ubranka w Achan, super jakość a na promocji za grosze sie kupuje. Typu body z długim rękawem 4 zł. Moja mała nosi już dość długo i nic sie nie dzie, wogóle mase ubrań ma z tego sklepu. Nie polecam H&M. Oni bardzo z kolekcjami oszukują. Na wiosne kupiłam małej kurtke za 90 zł, to było koło marca, w maju ta sama kurtka przeceniona była na 60 zł, a w październiku znowu ją wstawili jako nową jesienną kolekcje za 90 zł. I wiele innych ubran tak wstawiają. Jakość też nie zachwyca. W 5,10,15 mają jakies dziwne wykroje, sukieneczki wogóle nie leżą, i jak na jakość też drogawo. Polecam reservd. Jakość bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×