Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniszczonazyciem1989

po jakim czasie kobieta nudzi sie facetom jako obiekt sexualny?

Polecane posty

Gość zniszczonazyciem1989

po jakim czasie kobieta nudzi sie facetom jako obiekt sexualny? od czego to zalezy? slyszalam opinie,ze silna chemia trwa rok, nadal chormony buzuja przez 7 lat a potem ... klapa. prosze mezczyzn o opinie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVE-25
nie ma reguly na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVE-25
rok,7 lat? tego sie nie da obliczyc przeciez!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fxmenkgxnwe
jestem z chłopakiem ok 1,5 rku i mam wrażenie że mi sie nigdy nie znudzi ,ani on ani seks z nim,uwielbiam na niego patrzeć,chciałabym żeby tak zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarra-x
My jestesmy razem 8 lat i jak na razie temperaturka goraca:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropinchót DE amor
...u kochającego mężczyzny wciąż .ale ja na tle tej palanterii jestem nie normalny.teraz normą jest coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniszczonazyciem1989
EVE-25 a w jakiejs gazecie powaznej nawet albo w Focusie albo nesweeku przeczytalam i zastanawiam sie. naukowcy niby jakos to obliczyli- taka jest teoria. Ja chcialabym spytac sie o praktykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaj i rzucaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiiiitka
15 lat jestem z tym samym facetem i zawsze jest suuuper..;) Ja wiem jak On lubi najbardziej i odwrotnie.. To zależy od temperamentu pary i uczucia, nie lat spędzonych razem. Jak nie było miłości, to po miesiącu sex może być do bani, a kobieta nudna i aseksualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A po jakim czasie mężczyzna nudzi się kobiecie jako obiekt seksualny? To tez istotna kwestia \" biorąc pod uwagę, że Luśka to chyba rodzaj żeński.... to powinnaś sama wiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiiiitka
Ps. jak facet kocha naprawdę, a Ty się odrobinę postarasz, żeby nie było nudno w łóżku- nie znudzisz mu się nigdy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli facet jest marnym
kochankiem , bez fantazji, to bardzo, szybko, będzie odwrotnie, ona się bardzo szybko znudzi upierdliwym dziadem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala rekawiczka
mnie sie moj facet bardzo szybko znudzil :( byl nudny i sie zastanwialam jak robia to inni cale zycie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie znudziła się
się po tygodniu, bo była cnotką-niewydymką, i chciała czekać do ślubu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupalenia
To chyba zależy od temperamentu, jak ktoś ma mały temperament, to mu sie szybko nudzi. Przynajmniej u mnie tak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaaallala
nie ma reguly ja jestem 16 lat po slubie a 17 lat z facetem i od jakiegos roku jest coraz gorzej a kiedys sex to byla podstawa problemy finansowe zwyciezyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisiax
OK wytlumaczcie mi jedno...Jak dla mnie cos jest nie tak..Jestem z facetem teraz 7-miesiac pierwsze 3-5 miesiecy wszystko ok w lozku tez ....POzniej miedzy nami zaczelo troche sie psuc-no i od jakiegos miesiaca w ogole nie ma sexu..Kiedy spimy razem on sie poprostu "odwraca" ma wszystko gdzies itd......Jest mi glupio spytac sie w prost o co chodzi-moze on nie ma takich potrzeb??? Ale nie chce mi sie w to wierzyc bo to normalny facet..............Nie wiem co jest nie tak:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni.
buehehehehe nastepna desperatka , ktorej ideologia zyciowa jest nie znudzic sie facotom he he he. Skad to sie biora takie niudacznice? Jak koniata moze zadac takei durne pytanie? to chyba tylko desperatki zyciowe ktorych priorytetem zyciowym jest podkladanie sie jako materac:O Ogarnij sie dziewczyno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisiax
Nie jestem desperatka dlaczego tak sadzisz? Poprostu zalezy mi na facecie :( a jesli chodzi o ten "materac" to z wyzej wymienionych powodow raczej nim nie jestem:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×