Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie o ćwiczonka

ile dziennie ćwiczycie?

Polecane posty

Gość nikata
ja chce dosc do 55 wtedy sie najlepiej czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i o to wlasnie chodzi! by czuc sie dobrze we wlasnym ciele ja juz tak na powaznie to nie dbam o zrzucenie wagi tylko na poprawieniu wygladu ;) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikata
NO tak tylko mniej wiecej wiesz jak wygladasz przy jakiejs wadze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy 55 kg bym zniknela ;) nie.. czulabym sie za chudo ja lubie swoje ksztalty i tak juz becze ze mi cyce spadaja z rozmiaru 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beasty
Koros, to skoro taka jesteś obeznana w ćwiczeniach, to wyjaw nam cudowny sekret prawidłowej diety i treningu. Ja jestem zadowolona ze swojej diety, odżywiam się zdrowo, schudłam, mam dobrą kondycję, sok aloesowy pijam dlatego, bo jest bardzo smaczny, słodki i zdrowy. Jeszcze nigdy nie czułam się tak dobrze i nie chodzi mi tu tylko o figurę, ale i zdrowie. Jem małe posiłki, bo niestety mam ogromne skłonności do tycia, poza tym "małe" nie oznacza jedną łyżeczkę ryżu, pól marchewki i ćwiartkę jabłka, tylko nie jem do momentu, aż czuję się napchana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta zbilansowana trening podstawa-SIŁOWY jako dopelnienie crossfit,HITT moze nawet tabata raz na jakis czas,czasem normalne areoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta na okolo 1700 kcal wegle i bialko okolo 120 g tluszcz kolo 80g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrturr89
Potwierdzam, ostatnio sam kupowałem tam spalacz tłuszczu i do tego jeszcze trafiłem na naprawde dobrą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafarafka
ja ćwicze 45 minut 4xtygodniu, do tego figura extraslim na szybsze spalanko i duuuzo wody podczas treningu. Waga spada jak ta lala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczenka
Ćwiczę 3 razy tygodniowo na siłowni i 2 razy w domu. Trening w domu jest taki delikatny. Natomiast na siłowni, w GoldsGym to już zumba + basen + ćwiczenia na przyrządach. Jednak nie ma porównania ćwiczenie na siłowni i w domu. Siłka to inny klimat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johhhanka2
Jesli szukacie naprawde dobrych suplementów to polecam odwiedzić tą strone http://aliness.pl/pl/p/Kolagen-Arthro-Sprint/17 Znajdziecie tu wszystkie potrzebne suplementy dla wszystkich i kulturystów i sportowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnością warto tutaj wspomnieć o takim kolagenie http://aliness.pl/pl/p/Kolagen-Arthro-Sprint/17 Substancje zawarte w Kolagen Arthro Sprint działają odbudowująco na chrząstkę stawową, chronią chrząstkę przed mikro urazami, zwiększając lepkość płynu stawowego oraz poślizg. Pomagają w wzmocnieniu podstawy chrząstki – sieci kolagenowej oraz pomagają w zapewnieniu odpowiedniej lepkości mazi stawowej aby chrząstki mniej się ścierały i niszczyły. Do tego postać kapsułki ułatwia znacznie wchłanianie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ciagu sezonu zimowego to w domu, a jak jest cieplej to rower albo nordic walking – super sprawa, warto korzystac ze slonca i uroków pobliskich lasów i parków:) kiedys ćwiczyłam sama, ale od niedawna zapisałam się do grupy z http://www.nordwalk.pl/ , jakos przyjemniej i razniej w grupie, zreszta można się wymienic doświadczeniami w odchudzaniu. Ktos z Was tez praktykuje cwiczenia w takich grupach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×