Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość E-mail będzie widoczny

czyją fote z kafe

Polecane posty

pamietam, ale najpierw musze te foty wgrac na kompa, wysle Ci w tym tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz, bede pamietac kurwa jak mnie wkurza moja znajoma uwziela sie na mnie i non stop mi gada o jakims facecie chuj mnie to obchodzi:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Tamari ;) pewnie jest szczęsliwa i chce się podzielić z Tobą tą fajną informacją :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari to jej to powiedz :) " chuj mnie to obchodzi" gwarantuje ci- że sie odczepi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona do mnie dzwoni 2 razy dziennie i jeszcze sie widzimy pestka dobij mnie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> k**wa jak mnie wkurza moja znajoma uwziela sie na mnie i non stop mi gada o jakims facecie ch*j mnie to obchodzi Możesz ją obrazić jakoś dosadnie, to przestanie Cie informowac o swoim facecie i w ogóle odzywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamarii- zacznij dzwonić ty i zameczać ją no nie wiem kuchnią- co zamierzasz kupić, co ugotować , że w sklepie jest promocja na marchewkę wykonaj takich telefonów pare i trajkocz jak najeta sama cię zacznie unikać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ike ale ja z gotowaniem mam tyle wspolnego co komik z creamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamari jest
gupia i ma wszy :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> jestem za dobra na to Daj mi jej numer, załatwię to za Ciebie, więcej się nie odezwie, 100% gwarancji :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale ja nie mówię że masz byc złosliwa przecież każda dobra koleżanka powinna poinformować drugą o promocji albo o tym że sałaty się nie tnie ale się rwie:P albo wiedz że masz doła i za kazdym razem gdy słuchasz o facetach zaczynasz płakać i cierpieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze lepiej- dzwoń i pytaj jak przygotować jajecznice jak smarować masło czy grubo się kroi pomidory w nocy zadzwoń- czy możesz zjeść coś słodkiego nad ranem- czy to nic złego jak wypijesz wcześniejsza kawę ZAMĘCZ JĄ- czymkolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten tekst ze mam wszy sie pisze w jednej linijce:P dobra spoko, poradze sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamari jest
tamari jest gupia i ma wszy :classic_cool: od zawsze mi sie ten tekst podobal, zreszta dawno cie tu nie widzialam : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkich po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×