Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość divi

podkład wibo

Polecane posty

Gość divi

Dzisiaj zobaczyłam że w rossmanie jest nowy podkład wibo cashmere touch czy cos takiego z morskimi minerałami. Chciałam sobie kupić ale nie chce tak całkiem w ciemno ma ktos może to cudeńko u siebie i mógłby doradzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolipopi
Ogólnie podkłady z wibo są słabe ale ten jest niezły:-) ma ładny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzija
A czy ten podkład dobrze kryje? Bo pisze na nim ze jest transparentny i nie wiem czy go kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosenka0
Podbijam ten temat:) Dziś tez zauważyłam ten podkład (ma bardzo ładną buteleczkę). Niestety nawet na stronie wibo nie ma żadnej informacji na temat tego podkładu..:/ czy ktoś go już wypróbował?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verx
posiadam od wczoraj i jestem lekko zaskoczona. nigdy marka Wibo nie kojarzyła mi się dobrze. ten podkład jest cudowny. ^^ matuje. nawilża. nie tworzy maski. łatwo się nakłada. poza tym znalazłam mój odcień. nigdzie nie moge znaleźć tego mojego bladego odcienia więc to było zbawienie. dziś zobacze czy da rade przy sylwestrowej zabawie. ;] nie trzeba używać po nim pudru. ^^ cudeńko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ordynuska
Też się skusiłam i jestem pozytywnie zaskoczona. Faktycznie dobrze nawilża i matuje; nie tworzy żadnych "zacieków" czy smug. Jak dla mnie świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meegie
A czy nadaje się do skóry trądzikowej (tzn. raz na jakiś czas wyskoczy mi jakaś krostka ;-) ). ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest mój ulubiony podkład.. idealnie dopasowany do mojej cery. Jaśniutki, pachnący, dobrze się rozprowadza, wygodna buteleczka, ach i och :) Polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanie mam 17 lat mam cere normalna i sucha wszystkie fluidy ktore uzywalam z wszystkich najlepszych film daja taki sam efekt tzw mam na mysli to ze wokol ust mam ciemniejsze a kolo nosa miedzy policzkami mam mniej wypudrowane tzw bladsze i moja twarz nie wyglada rownomiernie a jak uzywam mojej vipery czyli tej http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=2132 wyglada bardzo ladnie szukam cos podobnego i kupilam juzz bardzo duzo podkladow i zaden nie jest ani troche podobny do mojego pomozcie:( czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajshdxeuybeu
Sprzedam owy podkład Wibo Cashmere Touch. Był to prezent dla mnie na święta ale niestety okazał się za ciemny bo mam bardzo bladą twarz. Jeśli ktoś jest zainteresowany to odsprzedam. Jest to całośc nowe, tylko kropelka wypróbowana na twarzy ;) Cena 10 zł już razem z przesyłką ( w drogeri kosztuje 13). kontakt :rapitka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkaaa222
Jeśli podkład to tylko wypiekany z proto-col, lepszego nie znajdziecie. Piękne krycie, naturalny efekt, wydajność, a opakowanie bardzo zgrabne i łatwo można je schować do torebki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×