Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość regottty

jakie perfumy na gwiazdkę?

Polecane posty

Gość regottty

Kupuję rodzicom prezent na gwiazdkę(mama 37 lat i tata 42 lata). Zamierzam kupić perfumy, tylko nie bardzo wiem jakie, możecie podać jakieś ładne zapachy, to czego używacie? Zastanawiałam się nad Hugo Boss, Mexx, G. Armani, Calvin Klein, zainteresowały mnie też perfumy Elizabeth Arden. Nie mam nie wiadomo ile pieniędzy, więc zamierzam wydać najwięcej 250 zł za obie perfumy. Mam tylko problem, bo chciałabym kupić mamie tą Elizabeth Arden, tyle że ona jest tylko damska... Można kupi ć rodzicom perfumy innych marek, czy bardziej pasuje kupić jedną?? Bo jak jedną to chyba się zdecyduję na Hugo. Nie wiem, podajcie może jakieś pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EA są piękne
wcale nie musisz kupować tcyh samych marek, a o których Ardem myślisz? ja polecam zieloną herbatę lub 5. aleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regottty
Myślałam o 5 alei. Przeczytałam dużo przychylnych opinii na ich temat i moja znajoma ma te perfumki, bardzo ładnie pachnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jesli
teraz w promocjach za ok 100 zł można kupić w komplecie z miniaturką i balsamem do ciała - np. w Rossmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regottty
Właśnie w następnym tyg. wybieram sie do Rossmanna, mam nadzieję że coś wybiorę, też myśłałam o takich komplecikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jesli
nie wiem, jak w innych miastach, ale u nas w Rossmanie to zamwaiają po 5,6 sztuk i zazwyczaj pracownicy odkładają sami sobie... nie polecam czekania, jeśli aktualnie są jakieś promocje - kto pierwszy ten lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regottty
Nie pytałam się przeciez jakie zapachy lubią moi rodzice, tylko chciałam żebyście podali mi jakieś przykłady, abym miała w czym wybrac. Jeśli nic nie wnosisz do rozmowy, to lepiej się nie odzywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może kupisz rodzicom perfumy typu UNI SEX pasujące dla obydwojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz osobne flakoniki to polecam dla mamy Dolce& Gabbana light blue, a dla taty klasycznego Hugo bossa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zna joma
po co do rossmana, idz do douglasa, oni maja(powinni miec)kazdy zapach i promocyjne zestawy tez maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wnosze do rozmowy stwierdzenei, ze nie da sie komus kupowac perfum jesli nie zna sie ich prefernecji zapachowych, bo najprawdopodobniej prezent bedzie weilką klapą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w douglasie
jest potwornie drogo... a co do perfum mozna radzic zapachy nieco uniwerslane, ktore podobaja sie wiekszosci ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zna joma
kup im najlepiej talon w perfumerii, niech sami wybiora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×