Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JASKOLKA17

porady dotycace zwierzat ich choroby itp odpowim na kazde pytanie

Polecane posty

Gość keszla
mojemu psu od pewnego czasu bardzo cuchnie z pyska, nie wiem czy to od zębów czy od żołądka, czy mam z tym iść do weta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie rokowania ma kotek
z wrodzoną niewydolnością nerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JASKOLKA17
kotek nadaje się do uśpienia, przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JASKOLKA17
pies ma prawdopodobnie psujące sie zęby, udaj sie z nim do lekarza weterynarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JASKOLKA17
czekam na kolejne pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie idz tam...
ja mam pytanie, mój piesek czasem sie dusi, ja to tak nazywam, wyglada to tak jakby bardzo szybko wdychala powietrze...jakby bylo to spowodowane przez skurcz...co to moze byc...lekarze nie wiedzą :( cala sie wtedy spina i widac ze jej z tym zle :( ma to od jakis 3 lat raz na miesiac...czasem czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie rokowania ma kotek
dziękuję za odpowiedź :) pozdrawiam i życzę miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje to
jaskolka, moj kot co jakis czas ma schodzace polaty skory ze stopek i pyszczka (okolice noska) bylam u weterynarza,ale nic konkretnego mi nie powiedziala, dodam ,ze kot jest kotkiem domowym ,nie chodzi po dworze, jest to kot brytyjski dlugowlosy,czy to moze meic zwiazek z tym, ze w powstanie tej rasy ingerowal czlowiek... ?tak mi mowil wet.............. powiedz cos wiecej,dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie idz tam...
:( a dlaczego nie tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krówka ..
odpisz tu:( mój chomik na jakieś zgrubienie pod pyszczkiem-taka kulka ma ok 0,5 cm-jest dość spora:( ma od kilku tygodni,ale je normalnie-co to może byc?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krówka ..
wychodzę z domu teraz,odpisz prosze a ja potem sobie przeczytam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie rokowania ma kotek
dupa z ciebie nie doradca :P ten kotek będzie miał teraz dwa lata i nie ja dziękowałam za odpowiedź :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamniki zyja ok 12-16 lat, jesli pies jest odrobaczany jak se kilka razy da wielkiej tragedi nie bedzie ,ale przeciez jest specjalna czekolada dla psa ktora mu nie szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zapytankoooo
no raczej ze dupa a nie doradca, ja tu pisze,ze mojemu kotkwi schodza platy skory i pytam co to jest a ty mi kazesz to wazelina smarowac...a wiesz w ogole co to moze byc??ehhh...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krówka ..musialabym zobaczyc zdjecie tej kulki bo moze byc tak ze trzeba bedzie to usunac wysli mi na e-mail towdy205@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierzatko
tak, dziewczyna chce pomóc za darmo to jaludziska wyprzezywają jak im co nie pasuje, co za swiat kuźwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siliana
Z nieba mi spadłaś jaskółko!!! Mój yorczek od 2 dni wymiotuje tak średnio 2 razy dziennie pianą o bladozółtym zabarwieniu. Martwię się o niego strasznie, ma 4 miesiące. Je mniej niż dotychczas, ale bawi się jak zawsze. Proszę pomóż mi! Dodatkowo ile takie yorki żyją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zapytankoooo
kurwa ludzie,a czy wy nie widzicie,ze te rady,ktore ona daje to sa na poziome dziecka z podstawowki, nic konkretnego tu nie napsiala,a nic madrego...NIC. komus sie nudzi i pieprzy jak potluczony,zal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz czym innych chcialabys mu to posmarowac co? moze kremem na zmarszczki? nie znasz sie w ogole na rzeczy to nic nie mow, zapytalas to ci poradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siliana
a co ma pisać na podstawie kilku słów zakończonych znakiem zapytania- tyle ile może- tyle pomoże- i tu trzeba jej podziekować. Przecież nie widzi tych zwierzątek na oczy. ty chcesz żeby ktoś ci postawił diagnozę nie widząc rezeultatów? trochę wyobraźni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zapytankoooo
a skoro tu jestem to mam zapytanko: mam rybkę welonkę w szklanej kuli, i ta rybka od wczoraj pływa na jednym boku, czy to już koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie rokowania ma kotek
mnie postawiła diagnozę - uśpić kota :P:P:P:P:P:P:P:P kot już dwa lata żyje i ma się dobrze :) kompletna ignorantka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi na co byl juz york szczepiony co i ile razy dziennie je? czy na poczatku wymiotowal np sama ślina, mierzyłas mu temperature?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×