Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vyniasa

Dlaczego faceci się tego nie boją?

Polecane posty

Gość dojrzałakobieta41
dziejzi nastepny!!! Nie spojrzałabym nawet na szpakowatego 45 latka i nie tknęłabym takiego. Natomiast po 30 - i owszem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbfdgbfd
no sorry, ale ja nie chcialabym żenić się z 45-letnim kawalerem :O I niestety okrutna prawda jest taka, że moze bym sie nad tym zastanowiła gdyby miał dużo kasy. Popaprany ma w sumie racje - u kobiet faktycznie liczy się młodość i uroda. A u facetów pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetom po 40 odbija
zarówno tym kawalerom jak i tym w związkach - kryzys wieku sredniego ich dopada. dobry przykład Pazura - przeciez to kompletnie chore - 26 lat różnicy i co on mysli że ona go kocha! - śmieszne. jakoś dziwne że zawsze ten starszy facet ma kasę i pozycję nigdy odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałakobieta41
Starszy facet żeby miec młoda kobietę musi mieć kasę, ale starsza kobieta wcale nie musi miec kasy żeby mieć sporo młodszego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałakobieta41
Oj z ta młodościa i urodą u kobiet to by sie nie zgodziła. Uroda owszem ale w obecnych czasach to dojrzałość jest w cenie. Uwierz ja największe "branie" miałam tuz przed 40 i teraz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka.
"Nie boja sie, bo facet ze zmarszczkami i siwizna moze byc caly czas atrakcyjny" Chyba dla dwudziestokilkuletniego spasłego paszteta, który nie może sobie znaleźć męskiego ciasteczka w swoim wieku. :D:D:D A kobiety 45-letnie tez miewają młodszych facetów. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni się tego boją tylko nie dają tego po sobie poznać. Ja mam znajomego który nogami i rękami się zapierał, że nie chce ślubu, dzieci, że po co. Zmieniał panny jak rękawiczki, każda po pewnym czasie miała go w dupie, bo był kompletnym idiotą jeśli chodzi o podejście do związku. Niedawno (niecały rok temu) poznał jakąś małolatę - już są zaręczeni. On już jest po 30 i wiem, że boi się samotności, wiem, że się boi, że jak nie ta to będzie miał mega problem by sobie kogoś znaleźć. Niektórzy się boją ale daje brną w takie \"poszukiwania\" inni się boją i na siłę próbują się z kimś związać. I ja tam nie uważam Cię za idiotkę - sama im jestem starsza tym bardziej pragnę stabilizacji, bezpieczeństwa i jednego normalnego faceta na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak czytam tych wszystkich opinii;) to wybaczcie Drogie Panie ale nasuwa mi sie cytat z Killera;) \" I kto tu jest debeściak\":0 Nie zebym sie droczyl....Same dajecie przyklady z zycia ze tak naprawde nie mamy sie czym przejmowac i praktycznie w kazdym wieku mamy rózne argumenty zeby sie nie obawiac samotności;) Skończywszy nawet na podstarzalych z \"kasą\"- zawsze się znajdzie jakaś amatorka, którą Ona skusi;) Juz chyba rozumiecie czemu nie Mamy obaw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbfdgbfd
A pamiętacie Leona Niemczyka, który niedawno umarł? Nie wiem ile on mial lat, ale wiecej niż 70. A jego ostatnia żona miała 20-parę lat. Wierzycie w to, że gdyby był biednym, nieznanym facetem to ona w ogole spojrzalaby na niego? Przeciez to logiczne że chodzi o kasę. Tak jak żona np.... Dańca - też młoda dupa. Gdyby Daniec był jakimś biednym hydraulikiem z zapadłej miesciny, to moze chcialaby go tylko jakas 50-letnia baba. Mażeństwo jakie mnie zdziwilo to Catherine Zeta Jones i Michael Douglas. Przeciez ona miala już pieniądze, jest znana i przepiekna, a on jest starym obleśnym rupieciem. W normlanym życiu nie ma tak, że młóoda kobieta wychodzi za starucha gdy on jest biedny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fdgfdgfdg
Zarówno 45 letni kawaler jak i 45 letnia panna niezbyt nadają się do stałego związku. wiekszość ludzi woli sie wiązać z rozwodnikami lub wdowcami w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
Mozecie krzyczec,protestowac i zaprzeczac, ale to i tak nic nie da, bo fakty sa takie, ze okres przydatnosci facetow jest zdecydowanie dluzszy. Jestesmy przyzwyczajeni do tego, ze widzimy 40-50latka z kobieta 10 lat mlodsza i jest to dla nas normalne. W druga strone juz nie bardzo. I bardzo cie prosze dojrzala kobieto, nie podnos juz lamentu, bo jak juz napisalAm zdarzaja sie wyjatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
Jeszcze jedno, nikt tu nie mowi a kawalerach. Prawie kazdy facet po rozwodzie z rownolatka, zeni sie z kobieta mlodsza, rzadko kiedy jest to rownolatka lub starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fdgfdgfdg
Masz rację, ale weźmy np. Demi Moore i A. Kutcher - oboje maja kasę, owszem ona była bardziej sławna jak sie poznali, ale sa super parą, ona nadal jest piekną kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla tego, że w tym wieku dochodzimy do wniosku, że baba nadaje sie tylko do łózka.. A stare raszple już nie tak chętnie sie popycha... więc sukamy sobie młodszych i ładniejszych, z których jeszcze jakas radocha będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbfdgbfd
To prawda - strasze kobiety też są z mlodszymi facetami ale to RZADKOŚĆ. NAtomiast starszy facet z młodszą kobietą to NORMA. Tylko że pisząc "młodszą" mam na mysli roznicę do 10 lat, a nie 20-30 lat różnicy. Jest to mozliwe tylko wtedy gdy facet ma sporo pieniędzy. "Przydatność" facetó faktycznie jest dłuższa, ale nie jest nieograniczona. Tak po 40-tce, gdy facet jest biedny lub średnio zamozny - jego "przydatność" zaczyna się konczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałakobieta41
Oczywiście dzej zi że masz rację, że jak facet jest sporo młodszy to otoczenie czasami dziwnie na to patrzy i że takie związki zdarzaja się rzadziej, tylko że ja tego nie rozumiem, bo mnie akurat nie podobają się moi równolatkowie albo starsi. Tylko jednostki są jeszcze atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale temacik
Biedny to się może przydac dwudziestokilkulatek, bo jeszcze do czegoś może dojść, ale nie facet po 40stce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fdgfdgfdg
Z ta przydatnościa nie zgodze sie do końca. Kobieta może zawsze, a kobieta po 40 ma szczyt swoich mozliwości sexualnych. Natomiast u facetów po 40 popęd spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałakobieta41
Znam przypadek że facet zostawił żonę - równolatkę dla 8 lat starszej od siebie kobiety - ale to oczywiście wyjątki. Njczęściej im odbija i chcą 20 lat młodsze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyczny wymiar dupy
Że też mnie tutaj jeszcze nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbfdgbfd
"Z ta przydatnościa nie zgodze sie do końca. Kobieta może zawsze, a kobieta po 40 ma szczyt swoich mozliwości sexualnych. Natomiast u facetów po 40 popęd spada." Ale mi nie chodziło o przydatność seksaulną, tylko o przydatność na męża i ojca dzieci, bo chyba o tym jest temat? Chodzi mi o to że facet powiedzmy 30-paroletni, szukający żony i chcący mieć dziecko raczej nie weźmie 45-latki. Ale 30-parolatka szukająca męża i chcąca mieć dziecko - MOZE się zainteresować 45-latkiem (przy załozeniu że nie jest biedny) i jest duze prawdopodobienstwo że wyjdzie za niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sprawiedliwości na tym
świecie. Kobiety mają gorzej niż faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna rosa
Wg mnie rolę graja też finanse. To mężczyzna na ogół wiecej zarabia i na związku, na małżeństwie korzystają kobiety. Samotnej kobiecie jest trudno i finansowo i w społeczeństwie. Smutne ale prawdziwe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiech na sali na całego
możliwości seksualne faceta spadają nie po 40stce ale już po 30stce.... wystarczy porównać dwudziestoparolatka z trzydziestoparolatkiem.... dwudziestolatek to młodziak a trzydziestolatek to facet którego zżera praca, stres i pęd szczurów ku karierze.... poczytajcie statystyki jak często Polacy uprawiają seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyczny wymiar dupy
Zgłaszam formalny protest! Ja nie zaniżam statystyk dotyczących uprawu seksu! Okopowych także. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałakobieta41
Ja tam wole być kobietą. Z tym sie zgodzę, jak facet chce załozyc rodzine i mieć własne dzieci nie wexmie kobiety po 40. Która kobieta w tym wieku by chciała jeszcze rodzic dzieci !!!! chyba jakaś popaprana:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyczny wymiar dupy
Plany planami, a życie życiem, Dojrzała41. Zdarzają się tzw. wypadki przy pracy. I jak często się one zdarzają. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77-pięć-zero
Jak to dobrze że ja mam już dziecko...... to musi byc stresujące dl kobiety rozstać sie z facetem tak koło 30 i byc bezdzietną. wpadłabym w jakąś panikę albo poszła na szczuczne zapłodnienie. mężczyzna nie ma takiego popędu do ojcostwa i dlatego nie boi się zostać sam po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazdyFacet
To wy Kobiety tak zalatwiliscie wszystko. Jak ja mialem 16 lat to dziewczyny w moim wieku chcieli starszych facetow, jak mialem 21 lat tak samo, jak mialem 26 lat to juz sie zmienialo a teraz jak mam 35 to ja wybieram. No, i kto to tak swiat ulozyl ? Wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałakobieta41
A ja zgłaszam protest że po 30 już możliwości facetów w sexie maleją. To najlepszy wiek dla mężczyzny. Już doświadczony a jeszcze może :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×