Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AGUSIA 1981

WYRY DWOREK LUB ZAJAZD

Polecane posty

wolałabym napisać bezpośrednio do nich ale nie podają swojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy moglby sie wypowiedziec ktos jeszcze kto by ostatnio na weselu w zajezdzie pod kasztanami?? dokladnie interesuje mnnie jakosc i ilosc jedzenia bo ostatnio spotkalam sie z opinia ze daja tam stare jedzenie i ludzie wracaja z wesela glodni mamy wstepnie zarezerwowany termin na 2012 i chciala bym sie upewnic zanim wplace zaliczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata112
stare jedzenie to bym nie wierzyła,chyba że komuś chodziło że jedzenie z pierwszego dnia było na poprawinach,pracuję w restauracji jako kelnerka i to jest niemożliwe,może być barszczyk z torebki jak jest mało osób ale raczej robi się ze świerzych buraków bo wychodzi taniej,co do tego że mało jedzenia to tylko wina młodych bo zamówili najmniejsze menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm2210
ktoś ci głupot nagadał.ja miałam tam wesele i jedzenia zostało tyle że obdarowałam pół rodziny, resztę zamroziłam i jadłam jeszcze przez miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starmi86
A ja jem 2 miesiąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -ZuZa
Ja zamówiłam menu za 140 zł i mam nadzieję, że wystarczy jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość any
Ja też mam wesele w 2012 i niczego się nie obawiam.Jeżeli chodzi o termin to my zamawialiśmy 20 miesięcy wcześniej i nie było już za dużo wolnych terminów nam się akurat udała załapać na ten co chcieliśmy.Jeżeli będziecie chętni na tą salę to również polecam załatwiać wszystko z Justyną. Już nie mogę się doczekać tego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość any
A jeżeli chodzi o menu to też zamówiliśmy za 140zł i Justyna zapewniała nas ze jedzenia starczy dla wszystkich i jeszcze zostanie na drugi dzień bo mamy ze śniadaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starmi86
Uważam, ze menu za 140 jest naprawdę ok (a ta 3 -cia kolacja to nawet już za dużo:)) !! Jest identyczne jakie miałam na swoim weselu w I dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -ZuZa
A jak wyglądało to śniadanie z jedzenia z dnia poprzedniego? ja miałabym tylko jedną parę, która została by na śniadanie i nie wiem czy da się to jakoś załatwic tylko dla 2 osób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość any
nie wiem jak wygląda dla 2 osób my będziemy mieli ich troszkę więcej z tego co wiem to co zostanie z pierwszego dnia to podają na stół my jeszcze zamówiliśmy obiad i też kilka rzeczy które zostanie to podadzą musisz rozmawiać z Justyną z nią naprawdę idzie wszystko załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzojla
Mam do oddania termin 10.09.2011r. na sali "Pod Kasztanami" w Wyrach. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt pod nr 787-204-725 lub na adres e-mail: j.brylka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
Miałam mieć wesele POD KASZTANAMI w Wyrach ale zrezygnowaliśmy po tym, jak kilku naszych znajomych było tam na imprezie i byli przerażeni jedzeniem i obsługą!!! Jedzenie źle przyprawione, rozwalało się, do tego 2 kelnerki ( Panie z baru) obsługiwały ok 90 gości ... tort weseleny był trzymany w lodówce z wędlinami bo nie mają osbnej lodówki na ciasta, choć oczywiście zapewniali przed weselem, że jest !!! nie mówiąc, że połowa tortu zniknęła niewiadomo gdzie... GDy zrezygnowaliśmy z wesela umówiliśmy się,że gdy znajdziemy chętnych na nasz termin oddają nam 1000zł zaliczki (połowa bo zapłaciliśmy 2000zł). Znaleźliśmy chętnych na termin i nie odbyło się bez zbędnych komentarzy typu "wiemy, gdzie Państwo mają wesele" !!! Nie polecam bo gdy wszystko jest ok to spoko, ale gdy są jakieś pytania bądź propozycje zaczynają się wielkie problemy... Kilku znajomych, którzy mieli mieć wesele Pod Kasztanami zrezygnowało ! Ja miałam wesele w KLUBIE FABRYCZNYM Eleketrowni łaziska Górne, było poprostu bajecznie :-) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starmi86
Nie mogę się niestety zgodzić z wypowiedzią powyżej. Zawsze będę bronić tej sali, bo swoje dwudniowe wesele mialam wprost idealne. Ja w poniedziałek po poprawinach byłam zabrać jedzenie i razem z mamą bylysmy wpuszczone do chłodni gdzie wszystko było trzymane. Wszystko było zamknięte w wielkich lodówkach, a tort był w podziemiu w piwnicach, tam gdzie największe lodówki i zamrażarki, więc nie wiem jak tort mógł leżeć razem z wędlinami. Ja miałam 94 osoby na sali i były 3 panie kelnerki i do tego pan kelner. I było wszystko pięknie i sprawnie. Jeszcze raz polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loki papiloty
gościk pewnie jest od konkurencji z tego Klubu Fabrycznego i chce na siłę popsuć opinię Zajazdu. Bezpodstawnie bo Zajazd w Wyrach ma rewelacyjną obsługę i pyszne jedzenie. skąd wiesz gdzie trzymany był tort, weszłaś na zaplecze? Nie wyobrażam sobie że obsługa bez skrępowania otwarła ci lodówkę i pokazała ci gnieżdżące się tam wędliny i tort. Idź psuć opinię gdzie indziej a Zajazd zostaw w spokoju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała kamizelka
nawet gdyby w jednej lodówce był tort i węd;iny to lodówki gastronomiczne mają to do siebie że nie przepuszczają zapachów.Po drugie to ja miałam tam wesele,cały lokal był do naszej dyspozycji a pokoje gościnne dostaliśmy gratis,mieliśmy menu za 160 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
Jeżeli ktoś pyta o opinię na forum to ją piszę! Po to właśnie jest forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobe
hej ja mam wesele w Dworku w Wyrach wiosna 2012 sala bardzo ladna no i piekny ogrod i sala dla matek z dziecmi. Właścicielka jest przemiłą i profesjonalna osobą co prosze uwierzcie nie jest norma bo po odwiedzeniu masy sal od hotelu Diament po Szafranowy Dwor wiem że panie "menadzerki" sa rozne;/.Od znajomych wiem że wesela tam są niezapomniane i co dla najwazniejsze jedzenie przepyszne:) w cenie tort ciasta i napoje bez ograniczen co było dla mnie milym zaskoczeniem:) POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pażdziernikowa panna młoda
Witam, Ja będę mieć wesele w Zajeździe pod Kasztanami w październiku 2012r. Jestem świeżo po dwóch weselach w tymże zajeździe, jedno w lipcu, drugie we wrześniu br. i powiem, że jestem zadowolona, dlatego też zdecydowaliśmy się na tę salę. Duża, przestronna sala, obsługa miła, uprzejma i fachowa, do tego duży plus jakim jest hotel dla gości. No i mam nadzieję, że p. Justyna będzie pomocna. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
tam jest naprawdę fajnie w tym dworku,a jak masz 100 gości to zamykają cały lokal i nikt nie ma wstępu,nawet noclegi są gratis.Tam to najlepiej podac że będzie 100 osób bo wtedy jest wiele darmowych atrakcji.Nawet wprowadzili fontannę czekoladową,też gratis.Samochód osobowy do dyspozycji gości jest gratis,naprawdę wiele można zyskac ale trzeba podać 100 osób.Nawet jak nie będzie tyle to się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam780505@o2.pl
witam nie wiem jak w dworku ale w wyrach naprawdę polecam tak samo jak w Kobiórze Pod Sikorką, tak samo mają noclegi gratisowe i limuzyna dla młodych.Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś w ostatnim czasie miał przyjemność organizować bądź też uczestniczyć w weselu w Dworku w Wyrach? Jakie są Wasze opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hhhhee -dworek w wyrach fajne miejsce jest gdzie ż... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Pod sikorką to przeciż nie jest lokal na wesela .Byłem tam i załamałem się .Nie piszczie takich głupot.Człowiek tam jedzie i o mało zawału nie dostanie.Kto też tam robi wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam swoje wesele w dworku w wyrach.Przy rezerwacji jest tanio,a na końcu drogo jak w Hiltonie.Wyjątkowo cwani ludzie. Drugi raz by mnie tak nie nabrali.Skusiła mnie cena,a skończyło się masakrą cenową.Absolutnie nie polecam.Pozycje do końcowego rozliczenia były wzięte z kosmosu.Wykonanie całej usługi dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oy o konkurencja się odezwała,na moim weselu bedą noclegi gratios,świniak w prezencie bo gości bedzie 120 ,dawali też fontannę ale nie chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawali mi też mercedesa ale nie chciałem.A co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też by mi było wstyd mercedesa brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka-robią tam wesela bo tanio.Byle jak byle gdzie aby było tylko tanio.Ale nie piszcie że tam pięknie tylko że tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×