Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zaza2

Zakochana w ksiedzu ..pomocy .!!

Polecane posty

Zakochałam sie w ksiedzu mlodszym ode mnie o 10 lat nie moge przestac o tym myslec , nie wiem co robic... czy ktos tez byl w takiej sytuacji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
a co ksiadz na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbonifacy
Kolejna popierdolona. Kochaj - ile wlezie. Dzieci z nim będą na bank przynajmniej ochrzczone :) I seks po każdej mszy ! :) I rozgrzeszenie będziesz miała po śmierci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba o tym nie wie , mysle ze sie nie domysla, ale on tez nie jest obojetny wobec mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj mu dupy w konfesjonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj mu dupy w konfesjonale
albo lepiej , zrób mu laskę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale liczylam na pomoc ,a nie na glupie komentarze...;/ Czy jest jeszcze tutaj ktos normalny..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinussss
proponuje rozmowe i proba znalezienia rozw.jesli on tez cos czuje. komentami nie ma sie co przejmowac.sa ludzie i parapety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie zdążyłaś zauważyć, to ksiądz jest już gościem zajętym. To tak jakbyś, właziła do cudzego małżeństwa. Obejrzyj sobie Ptaki ciernistych krzewów i znajdź sobie wolnego, bo rozwodu z Bogiem to on raczej nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale on jest ode mnie duzo starszy.. a jesli on do mnie nic nie czuje ..bedzie mnie uwazal za jakas kretynke ... sama nie wiem co robic..nie wiem czy odwaze sie na rozmowe ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie wiesz
to nie ma znaczenia co bedzie uwazal, kretynka jestes bez wzgledu na wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odeszła gwiazda
Zaza, weźże sie zdecyduj :D to młodszy czy starszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie wiesz
Zakochałam sie w ksiedzu mlodszym ode mnie o 10 lat nie moge przestac o tym myslec , nie wiem co robic... czy ktos tez byl w takiej sytuacji ?? Ale on jest ode mnie duzo starszy.. a jesli on do mnie nic nie czuje ..bedzie mnie uwazal za jakas kretynke ... sama nie wiem co robic..nie wiem czy odwaze sie na rozmowe .. puknij sie w glowe i wymysl lepsza prowkacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem o tym ze nawet jesli przestal by pelnic funkcje ksiedza to i tak nadal nim jest , ale przeciez nieraz tak w zyciu bywa ze ludzie sie zakochuja w sobie..nic na to nie poradze nie potrafie zapomniec o tym co do niego czuje...czy nie myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj ty sobie Zaza2, p[rawdziwego chłopa, co ci zrobi orgazm taki, że zemdlejesz, to tak szybko zapomisz o księdzu, że sięsama zdziwisz. Sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a on w końcu
straszy czy młodzszy, bo trochę sie pogubiłaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a on w końcu
i pewnie uczy Cię religii, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a on w końcu
wiedziałam :p Dziewczyno znajdż sobie inny obiekt westchnień, póki niejest za poźno! Czy ty wogóle zdajesz sobie z tego sprawe w co ty chcesz sie emocjonalnie wpakować???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje sobie sprawe i jestem pewna ze to nie jest tylko zwykle zauroczenie...inaczej nie pisalabym teraz..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedactwo....
tak ci sie tylko wydaje.... Zakazany owoc, więc kusi... A czy on daje Ci jakies sygnały, ze coś tam sie dzieje? Czy ty tylko tak sie sama z siebie zauroczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porusza ze mna takie tematy jak sex, caly czas sie na mnie patrzy, czesto rozmawiamy...widzimy sie kilka razy w tygodniu...wiec ja odbieram to , tak jakbym nie byla mu obojetna...zreszta to widac.. kolezanki tez to zauwazyly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty tego uczucia naprawde
chcesz czy chcesz pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×