Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Małgośka mówią mi

jaki koszt aparatu na zęby??

Polecane posty

Koszt aparatu stalego za 1 luk wynosi ok 1500 zł.Ja od roku nosze aparat slaly chcialam tylko na gore bo dol mam prosty ale ortodontka powiedzial ze zeby sie nie bede zgrywac nie beda pasowac do siebie i moga sie wykrzywic spowrotem aparat mam nosic 1,5 roku wizyta kosztuje 100 zl a za aparat dalam 3 tys za gore i dol.Jezeli chodzi ci czy mozna miec tylko troche tego aparatu to raczej nie trzeba go miec na cale zeby czyli caly luk.Trzeba sie przygotowac na koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie mam proste zeby, tylko te dwojki lekko odstaja:O moj stomatolog, ktory ma zone ortodontke mi na to zwrocil uwage i od tatej pory "choruje" na aparat:P sama bym na to nie zwrocila uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umnie wada byla mala tez mialam 2 odstajace wygladalam jak wampir mi sie one nie podobaly mialam kompleksy z tego powodu mama mowila ze to jest nie wielka i nie musze nosic ale ja chcialam miec proste zeby nikt mnie nie namawial zeby zalozyc teraz mam proste najgorszy jest bol przy zmianie gumek na poczatku a pozniej sie da przyzwyczaic i juz nie boli.Zakladanie aparatu stalego trzeba liczyc sie z kosztem i dlugim noszeniem.Jak stomatolog ci to zaproponowal i nadodatek zone to ja bym do niego/do nij nie poszla gosciu po prostu chce znalesc pacjentke ktora bedzie palacic.Jezeli tobie nie przeszkadzaja to nie musisz ich leczyc ja ich nie akceptowalam nie podobal mi sie to byl moj kompleks a jezeli ty go nie masz i zaakceptowalas sie tak jak jestes to jest najwazniejsze.Choc podobno jak ma sie prosty zgryz nie choruje sie na pruchnice i taki tam.Musisz sama zdecydowac czy chcesz nosic aparat czy jest to koniecznoscia nie sluchaj innych mys i rob to co chcesz.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieważne czy masz
krzywe tylko dwójki czy wszystkie zęby, aparat zakłada się i tak na oba łuki, na ok.1-5-2 lata, krótkie noszenie nie zapewni utrwalenia efektu i zęby moga się zacząć znowu krzywić. Koszt to ok. 1500-1800 za łuk metalowy, potem wizyty ok. 100-200zł. miesięcznie, to zależy co się robi na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieważne czy masz
Na ok. 1,5-2 lata oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RemiXv
Ceny wachają się i nie łatwo określić przedział. Możesz kupić za tysiąc złotych a będzie gorszy od tanich i innowacyjnych aparatów ortodentycznych jak np ten: www.clear-aligner.pl na pewno o wiele lepiej w niego inwestować niż w inne - wiem po własnych doświadczeniach i poszukiwaniach najlepszego ratunku da moich zębów.. Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×