Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daria41

tanie leki przeciwbólowe?

Polecane posty

Gość Pola

Ja wszystko zamawiam na doz on line, najlepiej się opłaca. Leki i kosmetyki a nawet środki higieniczne. Dostawa często już na drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb

Gardan jest rewelacyjny, też biorę, jak mnie coś w plecach, to cała tabletka, podobnie na gorączkę, ale na ból głowy wystarczy tylko pół tabletki. Zaden inny przeciwbólowiec na mnie tak skutecznie nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

Mieszkałem długo na Ursynowie, leki w aptekach w pobliżu były bardzo drogie. 2 tygodnie temu przeprowadziłem się na południową Pragę, jest tutaj apteka "od serca", w której ceny są dużo lepsze niz w innych aptekach. Jestem młody ale dużo wydaję na leki, niestety. Dobrze, ze trafiłem na taką aptekę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara
Dnia 5.06.2019 o 09:21, Gość Adrian napisał:

Mieszkałem długo na Ursynowie, leki w aptekach w pobliżu były bardzo drogie. 2 tygodnie temu przeprowadziłem się na południową Pragę, jest tutaj apteka "od serca", w której ceny są dużo lepsze niz w innych aptekach. Jestem młody ale dużo wydaję na leki, niestety. Dobrze, ze trafiłem na taką aptekę 

tez robie tam zakupy, zawsze mila obsluga i ceny najlepsze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussi

dlaczego nadal wszyscy próbują się sami leczyć. Coś takiego może dać więcej szkody lub pożytku. Ja wiem że nie ma czasu na czekanie w kolejkach do lekarza, ale chyba naprawdę lepiej przejść się prywatnie do specjalisty, zrobić badania i mieć jasność a nie sobie szkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna

Środki przeciwbólowe masakrują wątrobę i lepiej ich unikać. Oczywiście nie mówię o sytuacji, kiedy ból jest nie do zniesienia...niemniej ból głowy do takich przeważnie nie należy.  W zupełności wystarczą okłady żelowe ciepło - zimny ARmedical. No i odpowiednie nawodnienie - bardzo często o nim zapominamy a brak wody to 100% przepis na ból głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa

kiedy ludzie zaczną szukać pomocy u dobrych lekarzy zamiast przeszukiwać internet... Ja wiem że ciężko  o dobrego specjalistę państwowo ale chyba warto przejść się czasem do prywatnego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koja

ja już od lat leczę się tylko prywatnie bo nie ma nerwów na czekanie w kolejkach na nfz. Rozważam teraz jakiś pakiet medyczny, żeby trochę zaoszczędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Cena leków jest zależna od tego do jakiej apteki się wybierzemy. Bardzo dobre ceny posiada na pewno sieć aptek www.aptekacodzienna.pl Polecam wam wybrać się do jednej z ich placówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia

Duży wybór tanich przeciwbólowców jest w doz.pl Najlepiej zamówić przez internet i potem odebrać w jednej z aptek, a jest ich dosyć dużo w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

@koja moim zdaniem warto się zdecydować na pakiet bo możesz wtedy znacznie zmniejszyc wydatki na leczenie prywatne. Ja teraz tylko z tego korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koja

@Maria a jaki dokladnie masz pakiet, gdzie? przyda mi się takie info bo to chyba naprawdę jest najtańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg

teraz na rynku jest sporo pakietów medycznych, ale ja nie potrafię się zdecydować na jeden konkretny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiekkk
Dnia 22.07.2019 o 19:30, Gość meg napisał:

teraz na rynku jest sporo pakietów medycznych, ale ja nie potrafię się zdecydować na jeden konkretny

zobacz sobie medipakiet.pl mają oferty już od 39 zł za miesiąc, więc nie jest to fortuna 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxxx

jak ciągle się bierze leki przeciwbólowe to znaczy, że trzeba się przebadać i iść do dobrego lekarza. z nfz jest różnie, ale często sprawdzam sobie na znany lekarz i wtedy od razu masz podane, gdzie przyjmuje. od razu uprzedzam, że ci lepsi lekarze to w większości przypadku leczą prywatnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eli
5 godzin temu, Gość kasiekkk napisał:

zobacz sobie medipakiet.pl mają oferty już od 39 zł za miesiąc, więc nie jest to fortuna 😉 

też uważam że w medipakiet się naprawdę opłaca, bo nie płacisz za kazdym razem za pojedyncze badanie, a masz dostęp do różnych możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figa

jak możnma w ogole na własną rękę się leczyć, nie wyobrażam sobie tego. Później zniszczona wątroba i żołądek od pierwszy lepszych leków bez zbadania przyczyny. Badania ogólne to podstawa a mało kto o tym pamięta. A jak nie chcemy tracic czasu i nerwów na państwowe leczenie to od razu do prywatnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka

idz do lekarza, bo takie działanie nie prowadzi do niczego dobrego. jak widać prywatna opieka medyczna potrafi być tańsza niż wizyta prywatna u specjalisty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojo

są teraz takie opcje pakietowe że prywatne leczenie nie musi już być drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna

I nie jest bo niecałe 1300zł za rok to żadne pieniądze a w pakiecie medium medicover który ja mam jest 21 specjalistów, w tym ginekolog i onkolog,  badania diagnostyczne, laboratoryjne praktycznie wszystkie, przegląd stomatologiczny też w ramach pakietu zrobisz a nawet drobne zabiegi ambulatoryjne w to wchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuleczka

Leków przeciwbólowych jest teraz mnóstwo na rynku, ja jak chcę jakiś zakupić to czytam o nim w tej bazie leków https://baza-lekow.com.pl/przeciwbolowe/ . Jestem pewna, że opisują tam bardzo dobre leki przeciwbólowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponczo

i wcale nie trzeba mieć pakietu tylko przed pracodawcę, wszystko można samemu sobie kupić a ceny są bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka
Dnia 2.08.2019 o 12:41, Gość ponczo napisał:

i wcale nie trzeba mieć pakietu tylko przed pracodawcę, wszystko można samemu sobie kupić a ceny są bardzo dobre

w większych miastach to juz powoli standard 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacper

przy takiej jakość usług, jakią oferuje nfz to wcale się nie dziwię, że ludzie leczą się prywatnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red

moim zdaniem to leczenie się samemu jest niebezpieczne. zawsze warto skosultowac się z lekarzem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejo

niestety wszelkie dane na temat nfz są bardzo niepokojące. nie ma kasy, nie ma lekarzy, nie ma sprzęty. o czym tu więcej pisać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Nie zagłębiam sie w sam watek, ale najtańszą apteką wydaje mi się Apteka od Serca. Ale to trzeba poszukać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×