Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daria41

tanie leki przeciwbólowe?

Polecane posty

Gość daria41

biorę teraz dość dużo leków przeciwbólowych, zimą zwykle mam obniżony nastrój, problemy ze stawami i silne bóle głowy, leki są dość drogie niestety, takie słabsze to nic nie dają, a jakieś lepsze to też kosztują znowu, może ktoś mógłby mi polecić jakieś tabletki niedrogie, ale nie takie zwykłe, które można w spożywczym kupić, tylko jakieś apteczne, żeby pomagały coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel.b
to zalezy od tego jaka substancja likwidujaca bol na ciebie dziala, bo tabletki sa rozne, sa drozsze i tansze, ale glownie roznia sie skladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
ketonal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhu
Majamil.... brlam go przy zapaleniu przydatkow, bardzo mocne, tylko na recepte, nie drogie bo okolo 3 zł 20 tableek... al emusisz o tym pogadac z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaa
Może ibuprom zatoki spróbuj. W zimie to powinien ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazwracamcooo
a co twoja wątroba narto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleve7
ibuprofen bez recepty ok7zl 60tabletek, a z recepta lekko ponad 3zl a wogole to idz do lekarza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty nie potrzebujesz
leków a lekarza, to może byc coś wpoważnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria41
głowa mnie nie boli od zatok, to są raczej bóle migrenowe, tylko nasilają się zimą, poza tym ibupromów czy innych z ibuprofenem musiałam wziąć zwykle 2-3 żeby w ogóle zadziałały u lekarza byłam, z bólami migrenowymi ciężko jest walczyć, jedynym sposobem są chyba tabletki, dobrze że przez cały rok mi nie dokuczają tak bardzo a na wątrobę biorę osłonowe, poza tym staram się zdrowo odżywiać no i tabletki jakiekolwiek zawsze po jedzeniu biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adams_26
tryptany nie dla wszystkich sa wskazane lekarz ci wymieni cala mase tabletek przeciwbolowych jak do niego sie zglosisz, począwszy od apapów, przez nurofeny, tramale, ibupromy, refastiny, paracetamole, codipary, ketonale, aspiryny, etopiryny i inne i yny......... do wyboru do koloru, a ceny to sobie mozesz w aptece sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do dobrego neurologa anie jakiegos konowala to powinien zaproponowac leczenie jesli chodzi o migrene:)!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel.b
z tego co kolega tutaj wypisal to ibuprom jest dosc tani, tylko że nie jest tak mocny, nie wiem czy ci odpowiada, ja bym polecal sprobowac aspiryne, na bole glowy czasem dziala rewelacyjnie, albo refastin - też jest tani, tylko on jest na recepte, wiem ze jest dosc silny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria41
wybór rzeczywiście jest duży, nie chcę tylko próbować wszystkiego po kolei, bo do końca zimy nie zdążę, ale teraz wiem od czego zacząć przynajmniej jeśli chodzi o leczenie migreny u specjalisty, to już to przerabiałam, dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest jednak doraźne zwalczanie bólu, zwłaszcza, że nie boli mnie przez cały rok na okrągło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bedziesz
tak oszczedzala na lekach to zobaczymy jak ci sie to zwroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel.b
kolego gdybys znal sie troche na lekach, wiedzialbys, ze nie zawsze drozszy znaczy lepszy, jak juz pisalem, skutecznosc zalezy od uzytej substancji, a cena przewaznie od producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdury wypisujecie
nie macie pojęcia o lekach, substancji czynnej ich metabolizmie i wpływie na organizm, pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z lekow tej apteki www.galena.pl/produkty i mogę szczerze polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie w wielu aptekach stacjonarnych są niskie ceny m.in. w http://aptekapultusk.pl/ leki przeciwbólowe na szczęście tam dużo nie kosztują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znacie jakieś dobre apteki internetowe? tylko sprawdzone???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję leki przeciwbólowe, zioła i czasami również kosmetyki, głównie w aptece internetowej Olmed https://www.aptekaolmed.pl/. Przesyłki zawsze przychodzą na czas, a oferta jest naprawdę szeroka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie najtańsze rozwiązania znaleźć można na www.strefalekow.pl do tego maja szerkowi wybor, wiec zawsze znajdziesz lek odpowiedni dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam leki bez recepty i kosmetyki naturalne zamawiać online bo wychodzi sporo taniej http://aptekamirowska.pl/. Jeśli macie już jakieś sprawdzone produkty, to warto się przerzucić na taki system, bo nie musicie tez marnować czasu na stanie w kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiespamu
Oj widzę że dużo spamu z aptek jest. A wystarczy poszukać - ale nie na Ceneo - żeby przekonać się że tanie apteki to Melisa, Gemini AptekaWAW - porównanie: http://colepsze.com/leki-przeciwbolowe/dexak-cena-od-2349-zl-30-tabl-apteka-internetowa-dexak-25-mg-dexketoprofenum-ulotka-opis-przeciwskazania-zobacz-lub-kup/ lub dowolne inne leki . DOZ to jedna z najdroższych aptek, czują się mocni bo wycinają konkurencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiespamu
Przepraszam nie odpowiedzialam na glowne pytanie. Moim zdaniem na mocny ból najlepszy jest ketonal, w Polsce bez recepty od 1 października. Dexak który był link wcześniej też jest OK, jednak działa słabiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwracam sie z prozba ,moze ma ktos niepotrzebne leki od bólu i cisnienie,choruje na łuszczycowe zapalenie stawów,cukrzyce,cisnienie,jestem biedna nie mam na wykupienie leków,moze ma ktos ketonal lub olfen lub diclac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ilekroć mam do kupienia leki to kupuję je tutaj http://aptekaswbarbary.pl/ mają świetną jakość za rozsądną cenę. Polecam jak najbardziej. Uważam, że marży nie mają dużej, idą w stronę klienta a nie przeciwko niemu. Polecam jak najbardziej, zawsze doradzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TypowaKobieta
Polecam Ci Gardan: https://adamed.expert/product/gardan/ . Gardan jest bardzo silnym lekiem przeciwbólowym oraz przeciwgorączkowym dostępnym bez recepty. Gardan jest stosunkowo tani, a co najważniejsze mi wystarczy pół tabletki na ból głowy, więc oszczędność jest niebagatelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×