Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ivory__

dobry urolog w Krakowie

Polecane posty

Gość ivory__

pilnie poszukuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivory__
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam urologa Witolda Smoleńskiego który bada i leczy z którego jestem zadowolony i szybko stawia diagnoze z czego się ciesze a poza tym jest bardzo miły a rozmowa przebiegła w miłej atmosferze co polecam wszystkim zainteresowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neta9
polecam skorzystać z usług urologa Witolda Smoleńskiego. Ma bardzo dobre podejście do każdego klienta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam Witolda Smoleńskiego. Pan doktor jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem. Wizyta przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze i polega na dokładnym wytłumaczeniu problemu, pełen profesjonalizm połączony z dyskrecją. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam urologa Witolda Smoleńskiego . Jest to bardzo dobry, wykwalifikowany i posiadający ogromną wiedzę lekarz. Oprócz konsultacji wykonuje bardzo dużo zabiegów. Byłam tam-trafnie postawiona diagnoza i dobre metody leczenia bardzo mi pomogły . Dodatkowo to bardzo miły i kontaktowy lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynakowalska
urolog Witold Smoleński polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam__Nowak
Dołączam się do pozytywnych opinii na temat dr. Witolda Smoleńskiego. Profesjonalne podejście do każdego pacjenta szybka i trafna diagnoza sprawia, że leczenie nie jest koszmarem. Lekarz cierpliwy potrafiący wysłuchać pacjenta i odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie. Polecam jeden z najlepszych urologów w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezes

Niestety 90%pozytywnych komentarzy odnośnie dr. Smoleńskiego to fake i autoreklama. Ja niestety na to się nabrałem i zdecydowanie odradzam. Lekarz popełniający błędy. Kardynalne błędy potwierdzone przez innych lekarzy których musiałem po zabiegu u dr. odwiedzić. Nie będzie nikogo polecał ale sugeruje rozwagę opierając się tylko na komentarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka

Polecam doktora Lipczyńskiego z Rajtar Medica - profesjonaly, rzeczowy, posiada ogromną wiedzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam doktora Dybałę z przychodni Prima Med: https://prima-med.info/poradnie/urolog/

Pan doktor jest bardzo kompetentny i elastyczny . Duża wiedza i doświadczenie . Z moją przypadłością byłam u kilku lekarzy ale tylko tu zostałem wyleczony. Za co jestem bardzo wdzięczna.

Nie wiem czy przyjmuje na fundusz, sama chodziłam prywatnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak urolog to tylko dr Przemysław Dudek z SCM clinic w Krakowie. Świetny gość i profesjonalny lekarz. Niejednokrotnie pomógł mojemu ojcu, wyleczył go z raka prostaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym polecić urologa z oddziału EnelMed w Galerii Krakowskiej. Lekarz z ogromnym doświadczeniem i odpowiednim podejściem do pacjenta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja leczę się także u doktora Przemysława Dudka z SCM clinic. To rewelacyjny specjalista i bardzo empatyczny. Atmosfera jest bardzo miła, nawet jeśli wykonuje się krępujące badania. Zawsze polecam go moim kolegom z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, świetny pomysł… Jeździć do urologa z Krakowa do Warszawy. Naprawdę, Kraków też ma dobrych lekarzy. Polecam doktora Przemysława Dudka z SCM clinic. Jest naprawdę dobry w swojej specjalizacji i … jakieś 300 km bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×