Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochani potrzebuje pomocy

kotek-potrzebuje waszej pomocy

Polecane posty

Gość madonno bidulo to co ty jadasz
że zazdrościsz kotom suchej karmy, jajka czy surowego mięsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madonno bidulo to co ty jadasz
taa zajebiście :P jako za 30 groszy to faktycznie rozpustaaaa jak się bierze zwierzaka pod swoją opiekę, i chce się, żeby był zdrowy to nie wystarczą mu śmieci z twojego talerza, trzeba też wydać parę groszy na jego wyżywienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madonno bidulo to co ty jadasz
poprawiam "jajko za 30 groszy" bo pewnie by do niejakiej madonny :P nie dotarło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ociemniała jestem i nie dociera do mnie bełkot. Jak sie bierze do domu zwierze to sie tez dba o to, żeby mu dupa nie urosła za bardzo, bo potem sie nie ma siły ruszać. Może poszukaj pracy w schronisku, koty beda wersal miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty widac jestes starą panną i jako miłość twojego życia masz kota, robi on za dziecko, męża itp, to nic dziwnego że wymyślasz mu takie dziwności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madonno bidulo to co ty jadasz
chylę czoła, madonna rozgryzła mnie totalnie, wow, te jasnowidząca podaj może jeszcze numery lotka, będę mogła za wygraną dodatkowe jajko kupić dla mojego kota, bo lubi też ugotowane żółtko z tuńczykiem :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do założycielki
Kocięta powinny być karmione specjalnym mlekiem w proszku dla kociąt. Jest dostępne w proszku lub w płynie zagęszczone. Na opakowaniu jest napisane jaką ilość stosować. Jeśli kocięta były długo głodne, ich żołądek może nie funkcjonować poprawnie. Wtedy należy dać im ciepłą wodę z cukrem (jednorazowo po przyniesieniu do domu kociąt, który długo nic nie jadły). Mleko powinno być ciepłe. Należy je zagrzać przez włożenie butelki do pojemnika z ciepłą wodą. Nie podgrzewać w mikrofalówce ani nie gotować. Jeśli nie ma chwilowo specjalnego mleka dla kociąt można karmić kozim mlekiem zmieszanym z żółtkiem. Krowie mleko jest nieodpowiednie i można nim karmić tylko wyjątkowo i przez krótki okres czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światoszalał
ludzie, wszyscy tu pogłupieli??????? Nikt z was nie ma babci na wsi???? To nie jest noworodek który ma sie zjawic zaraz w domu. To KOT.Bedzie zadowolony jak dostanie miske mleka i kawałek ciepłego koca. Ja pitole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ma spać w stodole
i łapać myszy ewentualnie szczury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światoszalał
kot mojej babci jak ona krowe doi to juz sterczy pod oborą przy miseczce i czeka aż mu babcia mleczka naleje. Żyje już pewnie z 6 lat i weterynarza widzi tylko z okazji odrobaczania i szczepienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie byłby szczesliwszy niz wpitalając tą jajecznice na masełku, przegryzaną mięskeim z dobrą oliwą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochani potrzebuje pomocy
ile kosztuja szcepienia?ma ok 2-,5mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za szczepienie odrobaczenie
odpchlenie i książeczkę zdrowia zapłacisz ok.80-100 zł jaki jest ten kotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochani potrzebuje pomocy
ojej maly:0 umazany , spal w koksie.matka 2 tyg temu zginela pod kolami samochodu zaskoczyl mnie bardzo przyjechal w kartonie na recznikach w domu jeden z recznikow przelozylam do katrtonika gdzie mial spac-a on tam wszedl i zrobil siku a potem kupke.wiec kuweciarski jest. ponoc na dworzu starszny mial katar i i z nos amu lecialo. ale w domku jest ok.jest radosny, skory do zabawy, traz na mnie usypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochani potrzebuje pomocy
prazkowany-tygrysek-nazwiemy go pepesza.ja wiem wiem-idiotyczne imie-ale nam sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochani potrzebuje pomocy
jest slodki.mruczy.kiedy robilam jedzenie w kuchni poszedl za mna i polozyl sie bidulek na plytkach .na ziemi,i patrzyl i usypal.biedactwo.dziekuje wszystkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochani potrzebuje pomocy
tak samiczka.wolalam na niego borys...nie wiem czemu.ale mimo ze to laska to podobalo mi sie borys. zostala pepesza.milosnicy militariii i chyba jestem samica alfa dla niego-niej.chodzi za mna i chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za szczepienie odrobaczenie
co dałaś jej do picia i jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochani potrzebuje pomocy
zaszczepiony, odrobaczony,za 2 tyg powtorka.jest zdrowy.ufff wcina whiskasa -mokra karma sucha-royala wszystko junior wet powiedzial ze krowie mleko moze wywolac u niektorych kotow biegunke-trzeba obserwowac ma legowisko-ale najlepiej jej pod kanapa gdzie podrzucilam jej ciepla poduszke kupilam zwirek silikonowy-cos w ten desen. ale pewnie zmienimy.czytalam ze polecacie z lidla tak? jest zywy,dzic buszowal po calym mieszkaniu,a terazz spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki dla Pepeszy 👄👄👄 I dla Ciebie, za wielkie Twoje serce 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trójeczko - świetnie ! Naprawdę wieeelka sprawa. Umieścić w dobrych domach piątkę, to dla mnie nieomal niemożliwy wyczyn.I z Bystrą OK. Ciesze się i gratuluję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O. przepraszam...Topiki mi się pozajączkowały :) Ale myśl przewodnia ta sama - gratulacje dla ratowniczki o wielkim sercu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
jak będziesz miała wątpliwości pisz do mnie na gg 6967812 mam takiego malucha w domu, przybłąkał się niedawno chudzina poza tym mam 2 starsze koty i chętnie pomogę mleka lepiej nie dawaj, niech ma stale świeżą wodę, a od czasu do czasu mozesz mu dać dla radochy kocie mleko (z obniżoną laktozą) jeżeli nie kupiłaś jeszcze kuwety - polecam taką zamykaną - na górze ma filtr, który ochłania zapachy i kot nie rozsypuje dzięki niej żwirku, kiedy zakopuje. Tylko na początku zdejmij drzwiczki, zeby nie bał się wchodzić. Jak się przyzwyczai i podrośnie będzie je można założyć. mleko krowie nie tylko może powodować biegunki, ale powoduje po dłuższym czasie różne choroby, a koty pijące takie mleko żyją krócej (tak, tak, były robione na ten temat badania naukowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojkotminusek
martulkaaaa ta dziewczyna ma normalnego kota i ona tez jest normalna.A że koty żyją krócej to pierwsze słysze. BEZ PRZESADY to kot a nie dziecko ludzie!!!!!!! Jak jeszcze tos bedzie chciał przygarnąć kotka przybłede i poczyta co ludzie każą mu dawac do jedzenia no to od razu zwątpi. Kozie mleko hahahhahahaha:) juz lece, czekaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×