Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilia_mila

CV na SEKRETARKE!!!!DLACZEGO NIE MOGE ZNALEZC PRACY!????

Polecane posty

Gość lilia_mila

http://lilia.mycv.pl/ Moje cv na sekretarke..szukam nowej pracy bo z tej niedlugo bede musiala odejsc..wysylam 2miesiace i nic..dlaczego mnie nie chca przyjac???czy moje cv jest zle napisane?? POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_mala liza
dla mnie CV ok, ale nie ma hobby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witkary
nie wiem mi tam coś nie pasuje ale za dużo by pisania było. lepiej prześlij mi n meila wersje edytowalna to pokaże co powinno byc inaczej. poza tym rozumiem że masz tam zdjęcie a nam pokazujesz bez? trele30@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto moja opinia......
nie wyyslaj obcemu facetowi z forum swoich danych osobowych i zdjecia!!!!! cv jest ok, tylko dopisz hobby, pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witkary
jakoś 2 osoby mi wysłaly a skoro byly inteligentne to zamazały dane osobowe. ludziska nie badzta przewrazliwieni. jak sie chce pomocy to trzeba zaryzykowac. wystarczy w polu nazwisko i adres wpisac xxx. ale spoko jak ktoś ma obsesje jakieś urojenia to nie ma sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witkary
to CV nie jest tak do końca okej. ale to zmartwienie koleżanki nie moje. chce pomóc i tyle. a pewnych rzeczy nie da sie wyłuszczec na forum. trzeba je pokazac . pozdrawiam zaleknionych i przewrazliwionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstawy
imie i nazwisko z małej litery , brak adresu...... faktycznie suuper CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstawy
rak klauzuli o danych osobowych.... bardzo oki to CV. samo w sobie nie jest złe poza tymi RAŻĄCYMI brakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witkary
jak bedzie koleżnka chciała sobie pomóc to zapraszam. racja - brak klauzuli o danych osobowych jest błedem i to podstawowym. ale ja mam też obiekcje co do samych sformulowań w tym CV, rozplanowania tekstu , powtarzania pewnych słów itp. no i małe litery w nazwisku + brak zdjęcia. mowiac szczerze jeśli z tymi brakami to nie dziwie sie ze nie dzwonią .... chociaż doświadczenie zawodowe masz , znasz jezyki .... to za takie niedociagniecia wielmożny Pan rekruter to cv sobie podaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezgystencja
CV jest napisane poprawnie, ale podręcznikowo. Patrząc na nie nie widać człowieka, widać suche fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie mówię tu m. in. o tym, co zostało wspomniane wcześniej - hobby zainteresowania. Plus obowiązkowo zdjęcie, szczególnie na to stanowisko, ale rozumiem, że nie zamieściłaś go tylko w tej wersji forumowej. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Też szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty te studia robiszod 1996 roku i jeszcze nie skonczylas,czy jak mam to rozumiec?wydaje mi sie,ze jak na sekretarke troche malo jezykow...sorka,ale ja mam nijaka prace i znam poza polskim jeszcze 4 inne...no i oczywiscie imie i nazwisko duza litera, Polskie tez...napisz jeszcze jakie programy potrafisz obslugiwac...no i te wspomniane hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_mila
hmm..hobby, klauzula, inne dane i zdjecie nie pokazuja sie na forum bo zablokowalam... to jak wszystko jest, co moge dodac?? a ty nie mow ze znasz 4jezyki bo sekretarce wystarczy dobry angielski i tyle.. za to w urzedach to takie maja ludzie wyksztalcenie i umjejetnosci ze jeny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie piszesz o obsludze komputera ,a to wbrew pozorom nie jest oczywiste że umiesz Excela itp. napisalbym o tym co do celu zawodowego umiesciłbym na koncu. czcionka też jest troche mała , układ pisma w sekcji szkolenia przesuń w lewo . mam wrażenie że raz tekst jest w środku a raz w z boku- lepiej zachowac jednolite rozmieszczenie tekstu. co do kursu ładnego wygladu to umiesczanie go jest dyskusyjne - nie wiadomo kto to CV bedzie czytał - jeśli jakiś \"dupek\" to pośmieje sie a CV wywali. poiza tym powinno sie pisac adresy szkół w CV Szkoła im.xxxx ul.xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym CV niezłe. i dobrze że formalistyczne bo "siebie" możesz pokazac w LM i bardziej je indywidualnie potraktowac. CV ma byc przejrzyste i przedstawiac fakty tak żeby ktoś je wyłowił z 300 innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie tytuły masz po tych szkołach... warto napisac . niby to szczegół ale ja bym to wpisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ona 79
te studia to 12 lat już robisz? To chyba masz odpowiedź dlaczego nikt nie bierze Cie powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okurdebele
Hmm a ja zawsze wysylam cv zrobione wlasnorecznei w wordzie... takie chyba lepssze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_mila
hmm..no nie wiem, ostatnio sam pracodawca polecil mi taka forme, bo za duzo maja takich w wordzie i nie chce im sie czytac.. zreszta to cv mozna sobie zapisac na kompie w wordzie wiec luz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinka motylka
to cv jest sprzed 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do witkary
a mog ci wyslac moje cv? :P zmienie dane kontaktowe i usune zdjecie moje jest w wordzie, w porownaiu z tym wydaje mi sie jakies takie badziewne, jestem studentka bez doswiadczenia oprocz wakacyjnych prac, wiec pieknych sukcesow zawodowych tam nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witkary
spoko ślij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_mila
hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwerty
wysle i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witkary
jak wyśle to bedzie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrrrer
naciągacz, wyłudzasz inne cv do swojej bazki tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_mila
no pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redonos
dla mnie cv ok, nie martw sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×