Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziabong

perfumy na allegro

Polecane posty

chciałam zakupic jako prezent pefum w Seforze kosztuje prawie 300 zł - na allegro są tansze o 100 ale czy to sa oryginały? kupujecie perfumy na allegro? jak tak to od kogo?? jakie wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od kogo? jaki ma nick? i czy to są faktycznie oryginały - jakos w to nie wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałem tak bo mój kolega się naciął na allegro. Oczywiście gdy o tym tam napisał skasowali konto itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tester to OK ale najczesciej to są swykłe podróbki - takie mam wrazenie - nawet na bezcłówkach perfuny nie są o TYLE tansze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
ja na allegro, kupuje tylko ze sklepów nie od osób prywatnych, kupiłam 2 x i idsyłałam bo wczesniej miałam oryginały z perfumerii i było kilka różnic niby dobnych jak bys nie miał porównania to tez bys sie nie zjarzył, no wiadomo -ceny kusza ale nie warto, kolor jest inny jesli butelka jest przezroczysta, krótko trzymają, jak coś to tylko ze sklepu, ale wtedy róznice w cenie sa juz nie duże, zalezy jaki zapacz, pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to by kupić dobrze - ale jak mam wydac 200 zł na podróbe to wole wydac 300 i miec oryginał co dłuzej pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje - przpomniało mi sie ze dostałam bon z douglasa wiec moze paredziesiat złoty taniej wyjdzie - pytanie czy go wyrzuciłam...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonie do A i mówie: szukaj w moim kalendarzu bonu do douglasa bo w pracy chce ktos prezent kupic i mu go podaruje :P i mówi ze jest ale za 15 zł był jeszcze jeden za 30 chyba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×