Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cafe latte...

zna ktos ten serwis?

Polecane posty

Gość uras
nie dostalem, bo nie mam tam konta:D ale dobrze wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoshilura
Powiadomienia przez sms? To widzę jeszcze większa innowacja;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artemiska
Powiadomienia przez sms- o wreszcie;) Wszak nie zawsze gg działa a czasami odmawia posłuszeństwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rahims
nie wiem czy takiego powiadamiania nie mialy juz blizniaczo podobne serwisy za granica ale moge sie mylic, musze doczytac to uzupelnie watek o takie informacje. Ale trzeba powiedziec: jest to udogodnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajmane
fruli wprowadziło taki system: fajnie;) Ciekawa czy konkurencja/mam tu na myśli nowe firmy/ podobała coraz to nowszym wyzwaniom od strony tego serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezykjezyk
ciezko im bedzie podoblac, bo wszystko to jest kosztowne, a mlode firmy na takie kosztownosci moze nie beda mogly sobie pozwolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metalgear
Kto pierwszy ten lepszy jak to się mówi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcziretura
A tu nowy miesiąc i pewnie nowe aukcje powystawiane:-) Idę zerknąć czy aby z 1.04 nie ma żadnych "fun" aukcji;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolek
Hehe, jakbys wyczul, bo dostalem wczoraj od fruli maila, ze wprowadzaja nowy typ aukcji - licytuje się od tylu. Na poczatku myslalem, ze to prima aprillis, ale jak zobaczylem to uwierzylem-jak niewierny tomasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymek3
aukcje holenderskie na fruli ;o, no to ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastekmisiek
Hmm ale to potwierdzone już jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymek3
no właśnie nie wiem czy to dokładnie to, na pewno widziałem aukcje która się licytowało do tyłu na stronie fruli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolek
Nie wiem czy to holenderskie czy nieholenderskie, bo nazwy nie znam, ale jest to potwierdzone-jako pierwsza aukcja licyowana byla kamerka sony z gps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darexx
ooo to fajnie ze holenderskie sa, czekal na nie na polskim rynku dlugo, to fajan zabawa jest kiedy idzie sie coraz nizej a jak wejdzie sie na kwoty ponizej zera to wygrywajacemy zwracaja kase w formie frutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darexx
>>>> Yoshilura Powiadomienia przez sms? To widzę jeszcze większa innowacja potwierdzam, dziala swietnie, i nie pisza o kazdej glupocie, tylko o rzeczach mnie intereusjacych pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wall-eee
ale jesli aukcja doszla do -250zl, to wygranemu oddaja ok 250frutek, czy tylko tyle iloma on sam zagral?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wall-eee
moe nastepne co wprowadza to ustrzelenie ceny, najnizszej niepowtarzalnej, to tez fajna zabawa kiedys byla w grach sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco channell
A ta kamerka zeszłą w końcu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aoej
no mi sie wydaje że oddaja kwote pienieżną, gdyż doliczają ja do kwoty która oszczedzasz czyli ja to rozumie tak aukcja za telefon doszla do poziomu -300zl wiec dostajesz telefon i 300zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyswidziol
nie, nie oddaja pieniedzy w gotowce tylko oddaja rownowartosc tych pieniazkow we frutkach. a tak bylo przynajmniej w moim przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaronno
tak czy siak, oddaja cos, co inne serwisy nam nie oddalyby. a ze to nie jest gotowka, to luzik, bo pewnie i tak wydalbym na frutki, zeby miec ich wiecej i w dalszym ciagu wygrywac tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losiek
Super pomysl z tym oddawaniem frutek!!! Widac kto wyznacza trendy w podbijarkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>> rahims nie wiem czy takiego powiadamiania nie mialy juz blizniaczo podobne serwisy za granica ale moge sie mylic, musze doczytac to uzupelnie watek o takie informacje. Ale trzeba powiedziec: jest to udogodnienie.>>> blizniacze serwisy jak swoopo napewno juz to dawno wprowadzily, w koncu to my jestesmy sto lat za murzynami w technologiach etc wiec wg mnie to jest kolejny zmalpowany pomysl, choc nie powiem ze nie jest trafiony w dziesiatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>aukcja za telefon doszla do poziomu -300zl wiec dostajesz telefon i 300zl>>>> ale cale 300zl czy tylko kwote podbic jakimi zagral zwyciezca, powiedzmy ze zeby wygrac zuzryl 56podbic, i tylko tyle mu oddadza czy cale 300zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawadiaka
oddadza frutki na kwote 300zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska16
no wiadomo że nie oddadzą tego w kwocie pieniężnej, bo jak 2 osoby by się zgadały to mogą podbijać w nieskończoność, i ciekawe skąd firma by wzięła np milion zł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>zawadiaka oddadza frutki na kwote 300zl..>>>> a to gitarka, :) tez jak pomyslalam to doszlam do wniosku ze bez sensu bylo by wyliczac iloma kto frutkami zagral w calej licytacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>iska16 no wiadomo że nie oddadzą tego w kwocie pieniężnej, bo jak 2 osoby by się zgadały to mogą podbijać w nieskończoność, i ciekawe skąd firma by wzięła np milion zł ;]>>> no ale pomysl, po co ktos mialby podbijac do miliona, nawet z kumplem, i potem czekac na zwrot swoich pieniedzy, to bez sensu, po co ci zwrot skoro milion i tak masz?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×