Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiulaha

2-letnie dzieci czy chętnie oglądają bajki.

Polecane posty

Moja córeczka miesiac temu skończyła 2 latka i całymi dniami mogłaby ogladać bajki.Tylko otworzy oczy i juz chce baję.Świnka peppa jest na pierwszym miejscu.Czy wasze dzieci też tak maja czy to dobrze że Ona oglada tak często te bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świnka pepa i una króluje:) Do tego jescze świat malej królweny, poko:) Też uwielbia bajki, ja jej dozuje, wtedy są krzyki:) Generalnie program mini mini moze dla niej leciec na okrągło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuje ograniczać, czytamy jej tez duzo ksiązek ale bajki i tak chce ogladac.A jak odmawiam to jest krzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka...
moja córka ma obecni 3 lata,ale jak miała 2 też uwielbiała świnkę peppe obojętne w jakim języku czy po polsku czy po angielsku.też starałam się czytać książki jak najczęściej,no i wymyślać zabawy oby tylko najmniej telewizora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina83
mój synek miesiac tem skończył 2 latka i mini mini to oglądały 24 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajdulifajdulifaj
u nas kroluja przygody misia paddingtona oraz reksio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuuuśka
Mój 2.5-latek też bardzo chętnie ogląda, ale mu ograniczam ile się da. Książki i jeszcze raz książki! A jak już coś ogląda, to staram się to robić z nim, a potem szczegółowo wypytuję o bohaterów, co się wydarzyło, jak byl kto ubrany, jak się zachował ktoś tam - dobrze, czy źle, dlaczego...jak najwięcej szczegółów ;) Gada juz dużo, więc czasem starmy się wymyślać np. inne zakończenie- co by było gdyby... albo jak inaczej można było się zachować, rozwiązać jakiś problem etc. Staram się, żeby jak już musi oglądać, to żeby coś z tego wyniósł, była jakaś korzyść ;) Nooo, ale hitem jest u nas "Akademia Pana Kleksa" - mały uwieeelbia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewniepewnie
u mnie to samo z bajkami, etapy różne - byli przyjaciele z podwórka, potem świat małej księżniczki, barcia koala, no a teraz króluje pepa. Mały ma 2 i 3 miesiace, czasem nie zdązy wyjść z łóżka i chce bajkę i wtedy najcudowniejsze sposoby odwrócenia uwagi nie mają żadnych szans. Czasem oszukuję i popycham dvd ale czasem sie kapnie, ze nie było jakiejś bajki. A czasem do wieczora się o bajkę nie upomni. Dużo czytamy, wymyslamy zabawy, malowanie, ciastolina itp. ale stopien zaangażowania w zabawe nie ma nic do rzeczy. W srodku zabawy chce i koniec. Więc pewnie tzreba to przeżyć, byle do wiosny ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewniepewnie
a tak przy okazji, czy wasze chłopaki dwulatki "zgłaszają potrzeby", znaczy wołają siku???? u nas było dobrze, a teraz masakra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulaha myslisz ze wszyscy maja czas, zeby ogladać świnkę peppę ? :o nie dziwię się jej, że nie wiedziała co to :o w anglii jest dużo ubranek ze świnką peppą. pojedź do większego miasta i poszukaj w nexcie albo na allegro. czasem coś nowego się pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peppa jest czadowa,ogladam z moim małym(2 lata skonczy za 3 tygodnie0i to naprawde super świnia ta peppa;-) a propos. My nie uznajemy zadnych tv sat,pakietów czy cos tam,mamy za to ogromna kolekcję dvd,bajkową rowniez ale \"uzywamy\" tylko płyt z peppą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym nie miała małego dziecka tez nie wiedziałabym kto to peppa:D (tu usprawiedliwienie dla p.sprzedawczyni ;-) ) I pozdrawiam wszystkich fanów Peppy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do kwestii sprzedawczyni jeżeli pracuje sie w sklepie dzieciecym to trzeba wiedzieć cos niecos.Jak ja pracowałam w sklepie na stoisku alkoholowym to musiałam znac nawet smaki niektórych lepszych alkoholi bo klienci pytają a szefowa wymagała bym sie dokształcała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula ja mam butik dzieciecy i nie znam wszystkich bohaterów bajek:D cały czas usprawiedliwiam te biedaczkę ,ktora ma czelnosc nie znac PEPPY :D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×