Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mobilizacja..................

boję sie iść do pracy po długiej przerwie ! czy ktoś też tak ma ?

Polecane posty

Gość mobilizacja..................

pracowałam jeszcze za panny i to u swoich krewnych ,mineło 10 lat męza miałam cały czas za granicą i nie mogłam bo dziecko małe itp a raczej nie chciałam pracować bo się po prostu bałam i boję ze nie nadaję się do niczego ,rok temu postanowiłam iść do pracy pracowałam w fabryce telewizorów i po miesiącu zrezygnowałam nie ze było mi ciężko ale były tak wredne te kobiety tam że porostu miałam dość .Teraz sytuacja zmusza nas żebym podjęła pracę wiadomo nie jest łatwo, przeglądam oferty ale boję się zadzwonić ,boję się ze sobie nie poradzę wmawiam że do niczego się nie nadaję jak mam się zmobilizować do pójścia do pracy ? czy ktoś ma takie obawy jak ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz najpierw do psychologa. Znajdziesz prace i bedziesz sie caly czas denerwowala, co, koniec koncow, doprowadzi do jakiegos wypadku w pracy. Na skutek niezbyt przyjemnego dziecinstwa, wychowania masz nieodpowiednio uksztaltowana psychike, co rzutuje negatywnie na cale Twoje zycie. Jesli chcesz lepszego zycia to najlepiej zmienic mysli siedzace w Twojej glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ten czas leci
ale iidota, skad wiesz jakie ona miala dziecinstwo.... do autorki: nie dziwie ci sie wcale, nie kazdy ma ochote uczesniczyc w wyscigu szczurow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Twoje tez nie bylo najszczesliwsze :( Pamietaj, ze nie kazdy musi byc zakladnikiem swojego zycia. Masz jeszcze szanse, zeby siebie uleczyc, zmienic swiatopoglad, stac sie lepszym czlowiekiem i pokochac siebie. Obrazanie innych to wyladowywanie wlasnych frustracji na kims innym, niestety nie powoduje to, ze frustracje znikaja. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccbvvvaa
NIE ZADRECZAJ SIE BO PRZECIEZ TO NORMALNE ZE CZLOWIEK NIE LUBI ZMIAN I SIE OBAWIA MASZ RACJE ZE NIE MA SENSU SIE Z WREDNYMI BABMI UZERAC IDZ NA ROZMOWY TYLKO MUSISZ NABRAC PEWNOSCI SIEBIE BO JAK PISZESZ TO RACZEJ NIE JEST WESOLO Z WLASNA OCENA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×