Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mrimarja

szybki sposób

Polecane posty

Gość mrimarja

witam:) mam dokładnie 9 dni na poprawę stanu mojej cery, i na pielęgnacje ciała, macie jakieś sprawdzone skuteczne sposoby jak poprawić wygląd w krótkim czasie,? szczególnie chodzi mi tu o cerę, z góry dzięki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aGATANNN
a co jest z twoja cera może cos zaradzimy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrimarja
hmm, szara, zmęczona, zanieczyszczona, za 9 dni przyjezdza moj facet, chce to jakos poprawic:) nie ma tragedii, ale cera i pielegnacja ciala pozostawiaja wiele do zyczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrimarja
bardzo prosze drogie kafeteriuszki o jakis szybki program pielegnacyjny, intensywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aGATANNN
pilling, maseczka,dobry tonik i krem rozświetlający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdadasdas
pij dużo spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrimarja
Agatannnn a masz jakies sprawdzone specyfiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakładając, że nie masz cery wrażliwej: co drugi dzień rób maseczkę oczyszczającą i odżywczą, co drugi raz delikatny piling. na noc stosuj inny krem niż na dzień, odżywczy, najlepiej przeznaczony specjalnie na noc( takie kremy mają więcej składników aktywnych). uwaga! kremu na noc nie używaj w dzień, w kontakcie z promieniami uv może przebarwić cerę. do tego jedz dużo warzyw i owoców i pij wodę bez gazu- oczyścisz organizm, dostarczysz witamin; z pożytkiem dla całego ciała. i śpij, ile trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co ja robię?? tylko jest to sposób trochę piekący. mieszam 2 łyżki śmietany z łyżeczką cynamonu i nakładam na twarz. piecze ale buźka jest super oczyszczona. twarz przez jakieś 30 min jest zaczerwieniona ale potem jest ok. potem robię pilling, czasem robię go z kawy, czasem jakis kupuję. potem nakładam maszeczkę z ubitego białka jakja z kilkoma kroplami cytryny. buźkę mam po tych zabuegach gładką, czysciutką bez przebarwień. ale powtarzam, maszeczka ze śmietany i cynamonu piecze!! proponuję na początek zmniejszyc dawkę cynamonu a potem zwiększac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×