Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruszynka1988

zostawiona dla innej przegrana na zawsze

Polecane posty

.:Czas pędzi,życie mknie, a ja zastanawiam się czy wiesz jak boje się,że moge stracić Cię. I chociaż niewiele mam, nie wiele wiem,nim zamkniesz oczy to wiedz,że tak bardzo kocham Cię. ...tak bardzo kocham Cie tak bardzo kocham Cię) :(((((ja już swoje życie przegrałam pokochałam cie Damianku z całego mojego serduszka byłeś i jesteś dla mnie wszystkim :( zostawiłeś mnie a ja nie wiem co robić jest mi naprawdę przykro będziemy mieli syna ja muszę żyć dla niego :(((((((((((to ty zawsze stawiałeś mi warunki mówiłeś jaka ja nie ambitna że nie pracuje za biurkiem że nie mam matury że nie mam prawka itp jednak to zniosłam bo cię bardzo kochałam i będe kochać na wieki naszemu synkowi dam dużo miłości szkoda tylko że nie będziemy go razem wychowywać:(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweater
oczekujesz rady? czy to takie pisanie dla Damiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweater
Dlaczego Cię zostawił? Bo jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweater
I nagle sobie o tym przypomniał? mógł o tym myśleć zanim poszliście do łóżka :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiyhuhuyryg
no skoro jestes taka bezradna to się nie dziwie ma utrzymywac ciebie i dziecko a ty co bedziesz robiła? siedziała na kafeterii i wciskała żałosne kawałki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozygam sie zaraz
co za brednie. Wez sie za nauke dziewwczynko, a nie wypisujsz takie pierdoly, ze czlowiekowi na wymioty sie zbiera! Pusta jestes okropnie i nic dziwnego, ze gosciu sie zostawil! Kto by chcial taka rozlazla malolate bez ambicji. Facet mial racje, a ty lepiej wez sie za siebie i przestan tak smecic, bo ludziom robi sie nie dobrze od tego dennego smecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweater
Wydaje mi się, że musisz szybko dorosnąć, bo wkrótce będziesz jeszcze odpowiedzialna za dziecko. Tak, jak i on zresztą. W tej sytuacji powinnaś pomyśleć o przyszłości, a nie żyć mrzonkami o miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież masz dopiero 20 lat! Zrób maturę, zdaj prawko, znajdź sobie dobrą pracę- nie dla niego, tylko dla siebie! Od razu się lepiej poczujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweater
Na razie to Ona musi się zastanowić, co dalej. Kontynuować pracę, porozmawiać z rodziną i poprosić o pomoc przy dziecku, pomyśleć o alimentach od "Damianka" na dziecko i jak tylko dziecko będzie trochę większe - zabrać się za naukę. Jesteś młoda, nie trać czasu na głupstwa, tylko weź się za swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweater
Jeżeli masz ambicje-to już coś. Musisz tylko określić priorytety w swoim życiu i, w obecnej sytuacji, podjąć decyzje związane z przyszłością. Czy ten Twój były chłopak wie, że jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdm
a skad jestes?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×