Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiedziec chce

Prosze o wyliczenie pensji na tygodniowym L4-od kwoty 1300 brutto.

Polecane posty

Gość wiedziec chce

Witam. Prosze o obliczenie mi pensji bedac na L4 przez 7 dni od kwoty 1300 brutto za miesiec grudzien. z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujjjjt
MALO BEDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedź nie jest ...
Odpowiedź nie jest jednoznaczna. W zależności od powodu choroby moga byc różne stawki. Jesli jesteś w ciąży to chyba masz 100 %, w innych przypadkach to inny % podstawy. Sprawdź w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedziec chce
Jestem poprostu chora-80%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noga ot taboreta
Dadzom ci 2600 czyli 2 razy wjencej bo nie musiał cie gonić do roboty i sie przez to niemusiał fkurwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'Wydaje mi się, że oblicza się to od netto a nie brutto.\'\' Podstawę do chorobowego oblicza się z 12 ostatnich miesięcy poprzedzających chorobę. I jest to kwota brutto pomniejszona o składki na ubezpieczenie społeczne. Zakładam, że co miesiąc masz brutto 1300,00zł I składki na ubezpieczenie społeczne 13,71% ( nie pamiętam czy zmieniało się coś w przeciągu 12 ostatnich miesięcy) 1300,00zł razy 12 m-cy - 178,23zł razy 12 m-cy ( składki na ubezpieczenie społeczne) = 1121,77 ( podstawa) 1121,77 : 30 dni * 7 dni * 80% = 209,40zł brutto ------------ Jak coś źle napisałam poprawcie mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×