Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kankjbscjhaqbh

czy facetom przeszkadza cellulit?

Polecane posty

Gość kankjbscjhaqbh

tak jak w temacie. poznałam chłopaka, jesteśmy razem...niedługo wejdziemy w etap poznawania naszych ciał... i tu mam pytanie. czy facetom tak bardzo przeszkadza cellulit? nie pytam się czy go widzą,bo to jasne ze widzą.. walczę z tym dziadostwem od jakiegos czasu...a mam dopiero 18 lat, jestem szczupła, staram się zdrowo odzywiac, uprawiam sport i to wszystko nic nie pomaga...niestety nie stac mnie na specjalistyczne zabiegi w salonie. ten moj cellulit nie jest niewiadomo jaki. tzn widac na posladkach nierówosci nawet jak stoję, nie wspominając o napinaniu ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankjbscjhaqbh
nikt nie pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankjbscjhaqbh
problem polega na tuym, ze się wstydze przed nim rozebrac... a moze zwyczajnie nie powinnam się wstydzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli san
bardzo, dlatego w czasie seksu zamykam oczy, raz otworzyłem i zobaczyłem jej cellulit i zacząłem wrzeszczeć-ona myslała ze przeżywam orgazm, więc kopnąłem ją w ten gruby tyłek i ona zaczęła wrzeszczeć-myślę że przeżywała orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankjbscjhaqbh
oli san daruj sobie.... tyle się naczytałam i nasłuchałam jak to faceci lecą na jędrne tyłki, ze mam kompleksy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhu uhhh
ja tez sie zawsze bardzo krepuje. staram sie nie pokazywac sie nadmiernie z tylu :) seks na pieska przy zapalonym swietle raczej odpada i oglolnie troche sie gimnastykuje, zeby ukryc to i owo :) wydaje mi sie,ze na bank dobrego wrazenia na nich nie robi. facet z ktorym teraz jestem przezywal, ze ma jakies prawie niewidoczne rozstepy na plecach, ktore mu sie zrobily gdy jako nastolatek gwaltownie urosl. mysle, ze moj cellilit musi traktowac jako cos mega obrzydliwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karazkoziejwolki
uhu...- to moze się podpytaj? ja z takim facetem nie wytrzymałabym długo....ok moze widziec ale nie musi komentowac. jasne, ze faceci wolą jędrne dupy....ale pomaranczki tez nie są złe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaaaaaaaaaaa
hmmm jak kocha to nie przeszkadza ;p ja tez mam i się nie przejmuję, moj facet tez jakos nie zwraca uwagi a jesli chodzi o pozycję na pieska to czemu nie- jak się wypnę to nie widac hehe gorzej na jezdzca kiedy jestem odwórócona do niego plecami -wtedy tylko przy zgaszonym....;/ ale moze się jacyć faceic z krwi i kości wypowiedzą? no chyba, ze tu sami impotenci siedzią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie ja tez
mam i mojemu nigdy nie przeszakadzalo, a jestesmy razem ponad 8 lat. A najlepsze jest to, ze nawet nie wiedzial co to jest zanim sama mu nie pokazalam i spytalam, a on do mnie "Jezu, ale ty masz problemy, ja tam niczego nie widze, a twoj tyleczke bardzo mi sie podoba":), takze nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhu uhhh
ja nienawidze tego momentu gdy musze wstac z lozka i isc np do lazienki. nie da sie wtedy raczej uniknac odwrocenia do niego tylkiem i mam swiadomosc, ze widzi moje wszystkie niedoskonalosci w pelnej krasie. mi sie moja wlasna dupa wydaje obrzydliwa... mam nadzieje, ze on nie sadzi tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankjbscjhaqbh
sama juz nie wiem przeciez nie zapytam się w trakcie "m. a ten moj cellulit to ci nie przeszkadza?' a tak przy zgaszonym całkowicie swietle to co to za przyjemnosc ;p a tym bardziej, ze dopiero zaczynamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankjbscjhaqbh
a jak zaawansowany macie ten cellulit? co j abym oddała, zeby było go tylko widac przy 'scisnieciu'.... nawet jak stoję to widzę zgrubienia...a nawet dołki...porazka najgorsze, ze to genetyczne predyspozycje- moja mama tez ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie ja tez
Pewnie, ze sie nie zapytasz :) ja sie zapytalam dopiero po chyba 5 latach bycia razem, jak juz znalismy sie jak lyse konie, a ty powinnac to po prostu olac, nie myslec o tym, nie zawracac sobie tym glowy i zachowywac sie zyczajnie i normalnie jakbys tam nic nie miala. Wierz mi, jemu nie bedzie to przeszkadac, naprawde. Jesli sie jemu podobasz, jestes fajna dziewczyna, szczupla, zadbana, a jestes z tego co piszesz to naprawde kompletnie nie ma sie o co martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaaaaaaaaaaa
Jarciu - dobrze, ze ty jestes taki perfect. a bzykasz, się chyba tylko z dziwkami - one tak o siebie dbają, zeby miały komu dupy dawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikoo
opowiem wam jedna smieszna historie: ze 3 lata temu na feriach w gorach bylam w pokoju z taka laska. kiedys siedzialam se z kumplem przy stole, gadalismy , zarty szly i nagle wparowuje moja wspollokatorka owinienta recznikkiem bardzo krotkim.... wrocila wlasnie spod prysznica, prawie naga , potem sie szybko zawinela i wyszla. a moj kolega do mnie: ej , ta laska chyba sie za dlugo kapala bo az jej sie skora pomarszczyla !! (a to byl celulit :P :P ) nie wyprowadzalam go z bledu hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhu uhhh
ja mam tak samo. i tez genetycznie. procz tego ostatnio troche przytylam, wiec w ogole czuje sie strasznie nieatrakcyjna. a nowa znajomosc sie wlasnie rozwija... bedzie ciezko i raczej przy zgaszonym swietle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boze i znow pojawil sie ten
po-je-bany jareczek pizdeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorna001
ja mam 32 lata i na szczescie mam niewielki celulit od moze 2-3 lat, jak napne posladki to wtedy widac, a tak to nie, a na udach dopiero mocno musze scisnac, ale czasem tez unikam sytuacji,aby moj maz mnie nie widzal, choc ostatnio powiedzial,ze w moim wieku to i tak super wygladam;)haah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelika88
zajebiscie wyglądasz ;) Jarek - celllit nie zawsze jest oznaką zaniedbania czy nadwagi. U koleżanki ewidentnie widac, ze to genetyczna predeyspozycja. a te twoje laski bez cellulitu to ile mają? po 14 lat? a moze kol. masz zachwianą gospodarkę homonalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankjbscjhaqbh
chciałam zauwazyć, ze mam na udach tylko na pupie ^^ ale bez kitu....chciałabym Ciebie drogi kolego zobaczyc nago... andzelika- moze masz rację, a gdzie mozna sobie takie testy zrobic? i na jakie kormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie nikomu
mysle,ze nieduzy cellulit facetom niepzreszkadza,jedynie taki naoparwde potezny np.taki ujdzie http://www.se.pl/media/pics/2008/06/02/cellulit_576x300.jpg tutaj juz nieco gorzej..... http://images.google.co.uk/imgres?imgurl=http://www.klopsik.pl/images/articles/%3Dleanne%3D/operacje/cellulit1.jpg&imgrefurl=http://www.klopsik.pl/klops-2933.html&usg=__j7ZN0xDo8halJoqORiWHYsMpyNM=&h=456&w=455&sz=44&hl=en&start=1&um=1&tbnid=VuiUJzNB17QnOM:&tbnh=128&tbnw=128&prev=/images%3Fq%3Dcellulit%26um%3D1%26hl%3Den tutaj np. pierwsze od prawej jest ok: http://www.caci.co.nz/files/cellulite.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co się oszukiwać, facet może strasznie kochać, co nie znaczy, że uzna nasz cellulit za uroczą część naszego kochanego ciałka. Po pierwsze widzą go. Po drugie jasne, że wolą, jeśli go nie ma. Mały nie jest tragedią, gdyż już się chyba zdążył "spopularyzować", wiele dziewczyn go ma i już ;) Co nie znaczy, że można przestać coś z nim robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankjbscjhaqbh
o rany...to ja mam coś jak hiltonówa....albo ta po prawej od niej. tylko isc i się pociąć a to pierwsze zdjecie to wcale nie wygląda na cellulit tylko badziej na rozstępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierwszej fotce równie dobrze może być to niefartowny światłocień. podawanie czegoś takiego jako przykład cellulitu jest już lekką przesadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo80
nieważne ze potwór wazne ze ma otwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×