Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wiecznie wQrwiona

Poznam Faceta jedynego w swoim rodzaju D

Polecane posty

Gość takaya
po prostu jestem tak jak ty lekko wqrwiony...na jedna Pania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaya
ehh.....szkoda gadac. out:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego? hmm... może faktycznie jest zdeczka dziwakiem ale nie zamieniłabym Jego na żadnego innego :) Może wyda Wam sie to śmieszne ale : -dopiero po miesiacu znajomosci pocalowal mnie :D -na pytanie dlaczgo nigdy nie wchodzi do mojego pokoju odp" bo to niewypada" :D -miał wiele okazji aby mnie przelecieć ale nie zrobił tego ( a szkoda :O ) oj podalabym wiele innych przykadow ale nie chce mi sie wypisywac tego wszytskiego poprostu dla mnie jest taki inny ,niestandardowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaya
widzisz....Ty szukasz w przenosni idealu....ja tez tak szukalem i znalazlem. Poznalem i przekonalem sie jaka potrafi byc "miła". Teraz wiem jedno,niektore kobiety za wysoko sie cenia. Ten sam wiek,a ona totalnie niedojrzala.Utarłem jej troche nosa za to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaya
do itsonlymexx_20 zgadzam sie z Toba...ja taki jestem. Cenie kobiety wartosciowe,takie,ktore potrafia zrozumiec faceta,sa bezinteresowne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz dziecko jestes rozwodka
Wiecznie wQrwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam ze tacy faceci sa trudni i mimo iz byc moze tego nie chcą ale ranią jak nikt inni na świecie dlatego zaczęłam takich unikać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaya
no jezeli jest gosc bufonem to tak, chyba ze jest z nim naprawde cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz dziecko jestes rozwodka
jeśli masz to odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz w to nie wnikam czy cos z Nim nie tak jest czy tez nie ,poprostu jest mi cholernie przykro ,nie spodziewalam sie czegos takiego po Nim , a moze spodziewalam sie tylko sobie wmawialam sobie? nie wiem juz sama ... Wiem tylko jedno : od takich facetow nalezy 3mac sie z daleka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaya
ja mialem jedna okazje...ale odpuscilem sobie...bo mialbym teraz jedynie niesmak. Jezeli dziewczyna jest ok,to nie ma co..ide na całość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×