Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieświęty mikołaj

uszkodzony towar

Polecane posty

Gość nieświęty mikołaj

Witam. Mam problem. Wczoraj kupiłam w supermarkecie odtwarzacz mp4. Kiedy przyjechałam do domu i chciałam go przetestować okazało się, że jest uszkodzony wyłącznik. Zdążyłam juz tam nagrac kilka piosenek. Czy mogę oddać taki towar do sklepu i żadać zwrotu pieniędzy za niego? nie chcę składać reklamacji bo to strasznie długo trwa a chciałam to podarować jako prezent na święta. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieświęty mikołaj
dodam, że gwarancja jeszcze nie jest podbita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedroonkaa
sama uszkodziłas wyłącznik, gdyby wcześniej był zepsuty , to nie wgrywałabyś piosenek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie. Masz prawo. !!! Do gwarancji dolaczony jest paragon. Zabieraj to i smigaj do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, że możesz...poza tym, z tego co wiem, w supermarketach nie dostajesz karty gwarancyjnej, tylko taki świstek z paragonem. karta gwarancyjna zostaje u nich, ze względów bezpieczeństwa, tak było jak kupowałam w saturnie...a poza tym, masz chyba jakoś 30 dni na sprawdzenie sprzętu, wiec bez obaw idż szybko do supermaketu i popros o wydanie sprawnego sprzetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustawa nakazuje zalaczyc Gwarancje. !! Paragon nie jest gwarancją. Nie okresla praw gwaranta itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×