Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Gość tezzszukammmm
tez szukam przyjajciołki, nie mam znajomych ludzie odzywajcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napoczatekdnia
To chyba sa uroki naszych czasow. Tez sporo znajomych a zero przyjaciol. Dobrych pare lat meczylo mnie to i bywalo trudno. Teraz chyba juz sie z tym pogodzilam i chyba jest mi z tym pogodzeniem lepiej. Dobrze jest wiedziec, ze wielu ludzi tak ma, choc nikomu zle nie zycze. To tylko taka mysl utwierdzjaca mnie, ze sie nie jestem zadna ofiara. Tak juz dzisiaj jest i to juz samo zycie. Umiesz liczyc licz na siebie -to moje motto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo123445
Kosmitka1993, mam podobnie ;/ Od kiedy się przeprowadziłam czyli od wieku 12 lat, nie mam tu żadnych znajomych ;/ Tylko w szkole jedną koleżankę dobrą, ale nawet się nie odwiedzamy, bo mieszkamy daleko od siebie. Mam znajomych wśród chłopaków, ale brakuje mi takiej grupki różnych ludzi, a nie pojedynczych kolegów ;/ Albo jakiejś przyjaciółki.. Nigdzie nie mogę wyjść, do kina, na jakiś wypad, bo nie mam z kim ;/ A chłopacy to chcą się spotykać, ale tylko dlatego, bo im się podobam ;/ Teraz są wakacje, a ja muszę siedzieć w domu. Tylko czekam aż za 2 tyg pójdę do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thokigflicka
Mam ten sam problem :( Moze jest ktos z Mielca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajakpalec
pomozcie mi mam wielki problem.zaraz ide do nowej szkolej a nie znam tam zadna osobe nie wiem co zrobic zeby miec kolegow/kolezanek w szkole!! boje sie ze znow bedzie jak teraz czyli wiecznie sama w szkole i w domu.nie wiem co musze naprawde zrobic aby zmienic tego stanu a w glebi serca naprawde chcialabym to zmienic;(.chce byc jak kazdy nastolatek czyli miec znajomych miec z kims spedzac czasu itp.jestem naprawde rozczarowana o siebie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynka25
Dawno tu nie zaglądałam, może temu że w między czasie miałam kilka krótkich chwil braku samotności.Teraz ten stan powrócił, ale nawet kilka takich chwil dodaje człowiekowi otuchy :) i takiego powera żeby gdzieś wyjść coś zrobić. Choć pewnie wszyscy którzy udzielają się na tym forum wiedzą że to tylko chwilowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira 94
Ja też nie mam żadnych znajomych z którymi mogłabym sie gdzies poszlajać.Piszcie jak chcecie na gg:24737636

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żebym cieszyła się Waszym nieszczęściem, ale dzięki Waszym opowieściom przynajmniej nie czuję się totalnym odludkiem. Też nigdy za towarzyska nie byłam, nie umiałam jakoś nawiązywać zażyłych znajomości. Teraz mam chłopaka, prace i poza tym jestem sama. Po pracy siedzę przed komputerem i nie mam nawet do kogo ust otworzyć. W głębi duszy czuje okropną porażkę i jednocześnie nic nie potrafię z tym zrobić. Bo co mam zrobić? Zaczepiać ludzi na ulicy i mówić, że szukam koleżanki? Czy chodzić sama do klubu i liczyć no to, że spotkam kogoś, kto nie będzie szukał przygód, tylko znajomych tak jak ja. Może jest ktoś z Olsztyna w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SiwaK/
Hej, jestem z Olsztyna i mam podobną sytuację, mam 25 lat, pracuję, mam chłopaka, ale brak mi kogoś do pogadania, wyjścia na kawę, spotkania na lampkę wina, wyjścia do kina. Skończyły się studia i zakończyły się znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. ja tez tak mam. nie mam z kim wyjsc, siedzę ciągle w domu. jedynie cos to jade dwa razy w tygodniu na siłownie a w powrotnej drodze to niekiedy do galerii handlowej sobie skocze i pochodze po sklepach ale ile mozna zwiedzac jedne i te same sklepy ale żeby pogadac, wyskoczyc na jakąś kawke w weekend to nie za bardzo jest z kim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SiwaK/
szw a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SiwaK/ ale ty jestes trochę w lepszej sytuacji niż ja. masz faceta a ja nie mam kobiety. wiecznie dom i praca i zero rozrywki to jest meczące. ja mam przynajmniej siłownie.na siłkę w weekend nie mogłabyś się przejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SiwaK/
Próbowałam chodzić na siłkę ale mam za słabą wole. Trochę daleko mieszkamy od siebie , ale jeśli chcesz zawsze możemy pogadać na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SiwaK/ gg: 35470676 . szymek82 pisz jak by coś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh... :(
witam wszystkich, widze coś ucichło, mam 21 lat... prace, ukochaną ale brak znajomych, no mam jedynie tych na gg z innych miast, może ktoś zainteresowany poznaniem kogoś nowego ? Szczecin !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlossssssssssssssnica
no ja z kraka jestem a co ? jest tu jakiś normalny wesoły człowieczek ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlossssssssnica
piszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam że nie ma sensu szukać znajomych na kafeteria.pl . ja się już na tym przejechałem. pisałem z z jedną z użytkowniczek tego portalu a gdy powiedziałem jej gdzie mam zamiar pracować zaczęła mi wypominać że tylko na tyle mnie stać i takie tam inne badziewia. nie wiem po jaką cholerę zaczynałem z nią pisać na gg . nie znam się z nią, nigdy jej nie widziałem ani ona mnie i tak mnie ocenia więc tak jak piszę że nie ma sensu tutaj szukać znajomych na tym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak trzeba powiedzieć,ze to tylko wina samych osób przebywających tutaj.Mam kilkuletnie znajomości z cafe i jak do tej pory nie narzekam.Teraz tylko na GG rozmawiamy,poniewaz kafeteria stała się kloaką i dnem,szczególnie w okresie wakacyjnym.Chamstwo i wulgarność przekracza wszystkie granice,szczególnie na pomarańczowo osób wypowiadajacych sie.Oczywiście nie wszystkie lecz jakaś część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przesadzasz nie wszystkie
pomarańcze sa ordynarne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przesadzasz nie wszystkie
rzeczywiście, jakoś nie doczytałam> chyba muszę kupić sobie okulary :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przesadzasz nie wszystkie
nie dość że jestem ślepą idjotką to mam wszy na cipie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właściwie to podam pseudo tego użytkownika. Jest to SiwaK/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×