Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Gość bambina111
Nie macie znajomych bo jesteście pewnie szpeti,biedni i mieszkacie na odludziu w przeciwnym wypadku żaden inny normalny człowiek by tu nie napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyjaaa
Po części popieram w/w wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vpkgfokcg
Mam tak samo. Praktycznie po pracy z nikim się nie spotykam nie mam chłopaka. Masakra. Jestem samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vpkgfokcg
mam ten sam problem. Nie ma chłopaka, zanajomych. Mam tylko jedną koleżankę, ale widujemy się bardzo rzadko- raz na miesiąc. Po pracy praktycznie całymi dniami siedzę w domu, bo nie mam z kim wyjśc gdzieś. Ze znajomymi z pracy nie utrzymuje kontaktu. Zapisałam sie nawet po pomoc do psychologa, bo to jest nienormalne ze ma 27 lat i nigdy nie miałam chłopka, a nawet przyjaciela płci męskiej. A to, że nie mam znajomych też mnie przeraża. Jednak nie byłam u tego psychologa, bo musialam odwołac wizytę z powodu pracy. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vpkgfokcg
A bambina111 niech się powstrzyma z głupimi komentarzami. Kto nie ma tego problemu- nie zrozumie innych z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj vpkgfokcg! Powiesz skąd jesteś? Z tym psychologiem to niezly pomysl, bo moze pomoglby zrozumiec problem. Czasem sami podswiadomie odpychamy od siebie ludzi lub nie jestesmy w stanie nawiazac glabszych znajomosci nie wiedzac gdzie popelniamy blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperTomek
Hej dziewczyny piszcie do mnie i ty koleżanko vpkgfokcg też napisz do mnie to może będziesz mieć chłopaka tomek1-t@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjigf
Elo też nie mam znajomych mam dopiero 17 lat i czuje ż moje życie traci sens niedawno zmieniłem szkole choc tamtą świetnie wspominam i wogule się nie odnajduje zero znajomych całę dnie w szkole z nikim nie moge pogadać wszyscy mnie unikają. Jestem z natury samotnikiem ale ciężko mi z tym że nikt ze mna nie gada . Jestem nieśmiały i ciężko mi tak podejść i robić z siebie debila. Help co mam zrobić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vpkgfokcg Jesteś nieśmiała czy po prostu ciężko Ci nawiązać kontakt z ludźmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak jak u mnie, przeprowadziłem się z krakowa do brzeska(40km odległości...)Nigdy nie miałem wielu znajomych poniewaz nie chciałem. Lepiej mieć jednego DOBREGO przyjaciela niż milion znajomych,ale wracajac.. Pisałem na gg,sms i kontakt powoli zanikał. Nawet dla mojej dziewczyny stało sie to problemem chociaz przyjezdzała na weekendy do mnie do domu i nic na to nie wskazywało na to że nagle się jej odwidzi. Chętnie poznam kogoś z okolic Krakowa,Brzeska bo po pracy jedyna osobą z która rozmawiam jest moja suka ... A czytałem że takie cos moze doprowadzic do szalenstwa!Piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani gruszka
do Visine-ja jestem z wawy:)dosyć normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam znajomych .... zawsze dostaje po dupie za moja dobroc.moje kolezanki jak ja sie chcialam spotkac to nigdy nie mialy czasu albo cos wymyslala ,ale jak one chcialy sie spotkac to ja zawsze znalazlam czas i lecialam na zbity pysk do nich a teraz bez powodu sie na mnie wypiely i niewem czemu .....nie znam powodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam znajomych .... zawsze dostaje po dupie za moja dobroc.moje kolezanki jak ja sie chcialam spotkac to nigdy nie mialy czasu albo cos wymyslala ,ale jak one chcialy sie spotkac to ja zawsze znalazlam czas i lecialam na zbity pysk do nich a teraz bez powodu sie na mnie wypiely i niewem czemu .....nie znam powodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×