Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nokija

Nauczycielki- cieszymy sie 2 tygodniami wolnego

Polecane posty

hej dziewczyny, wy tez sie cieszycie ze macie 2 tyg wolnego? chociaz taki plus tej pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj jo joj
No a zaraz macie ferie 2 tygodnie , później Wielkanoc tydzień wolnego itd. No i jeszcze sobie postrajkujecie to też trochę zajęć odpadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeny juz ktos oczywiscie musial napisac cos zeby nam dokopac... normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam
i wy narzekacie na swoją prace. Dla mnie jesteście bandą nierobów. Potraficie tylko narzekać jak to ciężko pracujecie i jak mało zarabiacie. POkażcie mi drugi tak leserski zawód. Pracujecie 18 godz. tygodniowo . Ja pracuje 10 dziennie i to fizycznie. Wiem co mówie bo mam 3 nauczycielki w rodzinie. Zawsze powtarzam jak tak źle to rzuć to i idź do pracy np. do biedronki za 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do " a ja nie mam " - ale kochana ja za te 18 godz zarabiam 780 zl !!! mam kilka nadgodzin i nie mam nawet 1000 zl!!! musze dorabiac popoludniami zeby zarabiac normalne pieniadze ja wolalabym pracowac 8 godz dziennie i zarabiac 2 tys i nie martwic sie jak przezyc do 1-go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierniczek w czekoladzie
Wcześniej nie widziałaś jak wygląda taka praca? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 18 godzin780 zł to nie taka zła kasa :) sporo ludzi pracuje 8-9 dziennie, czyli pełen etat i nadgodziny za 850 na reke i nie jęczą. ogarnij się, pracujesz średnio 4 godzinki dziennie, to chyba można dodatkową robotę wziąć jak chcesz więcej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przymajmniej wam
uczciwie płacą za waszą pracę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×