Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rozalka83

Jak poradzić sobie z lękami napadowymi?? Pomocy

Polecane posty

Gość tym razem pomarancza
leki nowej generacji nie uzależniają:) i sa naprawdę skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy uzaleznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem pomarancza
nie prawda a mówi tak ten,kto nie chce się leczyć albo tkwi w jakims dziwnym przekonaniu,są leki i leki:) dobrze dobrane działaja naprawdę a faktem jest,ze bierze sie je długo co nie znaczy,że się uzależnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_ania
Rozalko - olaboga, bez leków nie dasz sobie rady...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy uzaleznia
podaj nazwy tych niby nieuzalezniających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem pomarancza
brałam anafranil odstawiałam zawsze bez żadnych sensacji,seroxat zero problemów z odstawieniem owszem np.afobam podaje się krótko przez ok 4 tyg gdyż to benzodiazepina i niestety uzależnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy uzaleznia
tylko ten ostatni działa rzeczywiście przeciwlękowo, pierwsze dwa to antydepresanty, skąd wiesz, że autorka ma depresję??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem pomarancza
seroxat lek typowo stosowany w lęku napadowym,agrofobii,nerwicy,anafranil też stosowany przy leczeniu (m.in. oczywiście) a ja nikomu nie stawiam diagnozy na co kto jest chory,ja sama choruję na nerwicę ok kilkunastu lat no i te leki mnie akurat postawiły na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychotropy uzalezniaja i niestety ale robia rewolucje w mózgu! polecam ci psychoterapie dla zrozumienia swoich lęków i odnalezienia ich źródła. to jest najlepsze rozwiazanie , a nie tam jakies leki które wcale nie leczą lęków tylko otumaniaja mózg a lęk pozostaje , odstawiasz lek i lęk wraca ze zdwojoną siłą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy uzaleznia
i działaly przeciwlękowo od pierwszej tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem pomarancza
a jaki lek działa od pierwszej tabletki? chyba faktycznie jakiś "otłumaniacz"człowieku takich chorob nie leczy się z dnia na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "tym razem pomarancza " a próbowałas odstawić te badziewne leki i zacząć normalnie funkcjonować ?? oczywiscie nie bo masz lęk przed lękiem :) skoro juz łykasz to tyle lat to ty wcale nie działasz tylko idziesz na łatwizne . wez sie za siebie , zacznij pozytywnie myśleć jak jeszcze dasz rade bo jak tyle lat łykasz te ogłuszacze i ogłupiacze to nie wiem czy dasz rade w ogóle "normalnie" myśleć.bez tej chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy uzaleznia
lek przeciwlękowy działa po kwadransie, lęk mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem pomarancza
łykam te leki z duuzymi przerwami nawet kilkuletnimi i potrafię bez nich funkcjonować jednak urokiem nerwicy jest to że wraca. a gadanie typu weź się za siebie można między bajki włozyć,mówi tak ten,kto nie wie jaka to paskudna choroba niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoim problemem jest "uzaleznienie" od tych leków! bez tej cudownej tabletki to ty bys zwariowała . ty nie walczysz , nie starasz sie dojsc do sedna sprawy, nie chcesz nawet zrozumiec czym jest nerwica bo jestes malo inteligentna , tylko głupi ludzie łykaja prochy na zaburzenia lękowe . bo do psychiatry to sie tylko chodzi po recepty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem pomarancza
fresh022 jesteś w błędzie ale nie w mojej intencji jest cie z niego wyprowadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy uzaleznia
nie krzycz na nią, to jej sprawa i ona decyduje jak zwalcza lęki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kazdy uzaleznia lek przeciwlękowy działa po kwadransie, lęk mija " no włąsnie lęk mija , a źródlo lęku zostaje i tak wkolo , znowu lęk i znowu tabsa trza łyknąć :) niestety to nie jest rozwiazanie problemu , który siedzi w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy uzaleznia
ktory z antydepresantów oceniasz jako skuteczniejszy w zwalczaniu lęków i po jakim czasie czujesz poprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jej sprawa ze sie denerwuje jak czyta mojego posta . to swiadczy o tym ze jest znerwicowana i nie radzi sobie z emocjami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawe czuje sie tylko podczas zażywaniu antydepresantów , a po odstawieniu niestety wszystko wraca bo nie rozwiazalismy swoich problemów i nie radzimy sobie z emocjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy uzaleznia
a Ty fresh jestes pewna, że sobie radzisz z emocjami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy uzaleznia
dlaczego odpowiadasz w nie swoim imieniu? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy uzaleznia
atakując i poniżając innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty sama siebie atakujesz i ponizasz do tego stopnia ze juz nie wiesz co masz łykać zeby prztrwac dzien . zapisz sie na psychoterapie wtedy zaczniesz funkcjonować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy uzaleznia
atakując i poniżając innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×