Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaśka jeszcze dziewica

dziewictwo a anal

Polecane posty

Gość kaśka jeszcze dziewica

Mój cłopak namawia mnie na seks bo mówi że skoro uprawiałam juz z nim anal tzn że już nie jestem dziewicą. Czy naprawdę tak może być? ;( chciałam być dziewicą aż do ślub :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia91
nie martw się! :) jesteś jeszcze dziewicą, ja mam tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-anal
moja dupa to nie beczka - nie zakisisz ogóreczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgf
sex to sex niby fizycznie jestes dziewica ale mentalnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka, Kisia91, nie jesteście już dziewicami. Dziewica jest to kobieta do momentu odbycia pierwszego stosunku płciowego. Definicja nie precyzuje o jaki rodzaj seksu chodzi, więc należy zakładać że chodzi o seks w ogóle. Wy już uprawiałyście seks (analny) więc nie jesteście dziewicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"777....ale blona jeszcze jest,tak??? wiec sa dziewicami...." akurat:P nie ejst dziewicą:D posiadanie/lub brak błony o dziewictwie nie świadczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acccca.....wlasnie to jest swiadectwo dziewictwa...BLONKA! reszta sie nie liczy.....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah...to jeśli masz kase możesz mieć dziewczynę stałą i wiecznie ją rozdziewiczać, wystarczy operacja przywróconie błoby co weekend! a jeśli laska wkładając tampon przerwie błone? biedna..straciła dziewictwo z tamponem:( a kobiety któe mają rozciagliwą błonę tak że pomimo wielu stosunków nadal ją mają?:) tylko błona się liczy\:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
accca.....i ile znasz takich kobiet ktore sie przebily tamponem???? z tego co doswiadczylem to raczej one wola podpaski..... rozciagliwa blona????.....nieeeeee.....maly penisek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AccccA ma rację. Posiadanie błony dziewiczej lub nie, nie świadczy o tym że dana kobieta jest dziewicą lub nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że nie jest
dziewictwo to nie błona, uprawiałaś sex więc jak mozesz nawet myśleć że jesteś jeszcze dziewicą tym bardziej że do sexu analnego nie może przełamać się nie jedna kobieta, która dziewicą nie jest od bardzo długiego czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że nie jest
przecież to chyba nie takie trudne do pojęcia, że dziewicą jest kobieta która nie uprawiała sexu, dla mnie dziewicą jest ta pozbawiona błony przez tampon bo ona uprawiała sexu !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy.......nowe pokolenie(wykolejenie)juz wszystkie pojecia wypaczylicie.... wszystkie tabu.....idz koorwa jeden z drugim do ginekologa....i sie zapytaj co to jest dziewictwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo juz mi sie nie chce pisac....dlatego tez jeszcze jeden szbki lyskacz i spac:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że nie jest
kochliwy a taki agresywny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgf
Co można powiedzieć o kobiecie zaczynajacej swoje przygody od analu? Zal zal po prostu totalny upadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulfonn
niezle jest w tyl bita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×