Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka2009

Związek z prawiczkiem

Polecane posty

Ty wiesz, wszystko jest dozwolone, dopoki obie strony sa zadowolone :) a w lozku powinno byc takze rownouprawnienie :) Autorka poszla napewno na ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek i kropka 1987 mojemu facetowi tez pewnie lekko nie bylo. ale dalismy rade wspolnie, duzo rozmawialismy. musielismy sie poznac w tej sferze nie ma tak o hop siup, pstryk i juz seks jest boski super oh ahh..trzeba czasu. a mzoe nei znalazles odpowiedniej dziewczyny. wstydzisz sie ze jestes prawiczkiem, masz z tym problem, albo z kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewowaaaa
moja koleżanka opowiadała mi o chłopak, którego rozprawiczyła:) i mówiła że jednak to nie to samo co było z innymi, ale powiedzila ze to dlatego ze po prostu nie kochala go tak jak swoich poprzednich facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewowaaaa
prawiczek i kropka 1987 a znowu dziewice lubia doswiadczonych:)) moze teraaz ci sie tak wydaje jak poznasz "tą" dziewczyne to nie bedzie ci to tak przeszkadzalo, z tego co wiem to mojej kolezance to sprawialo przyjemnosc ze go rozdziewiczyla i w ogole czula sie dobrzez z tym ze byla instruktorka eheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewowaaaa
mi sie wydaje ze dziewice lubia doswiadczonych a prawiczki doswiadczone. tak to juz jest chyba:)) ale ta ktora jest nie dziewica nie jest przeciez odrazu jkas kur*, bo ty tak chyba sobie podswiadomie myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewowaaaa zgadzam sie z Toba. ty facect masz problem natury psychicznej za duzo o tym rozmyslas boisz sie. nie wiem po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze w domu, moze sie zrazil z pierwsza dziewczyna, ktora mu opowiadala o swoich przezyciach sexualnych.... Wydaje mi sie, ze on sie boi tego, ze ktoras mu powie, ze poprzedni byl lepszy i ze jest do niczego....dlatego szuka dziewicy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po osttanich wyczynach, nie chodzi o seks, anal uwazam za cos co nie predko sie u mnie wydarzy. ale to tylko taki maly szczegol. wiele ludzi uprawia taka milosc i jest im dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawy Icek
ja mialem taka sytuacje gdzie moja dziewczyna byla juz po inicjacji i zpewnym doswiadczeneim a ja nie. Ale jesli wierzyc jej to bylem dobry w czasie tego mojego pierwszego razu. Przyczynila sie do tego wnikliwa lektura wszelakich forów i atykułow oraz filmow erotycznych. jednak najwazniejsza jest rozmowa i wyrozumialosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawy Icek brawo dla tego pana!!!;) taka prawda lektura jakies filmiki i rozmowa i jesczez raz rozmowa potrafia robic cuda! radze zapamietac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek i kropka 1987 a dlaczego nie? prosze Cie, facet, nooo nie dobijaja mnie. myslisz ze laska doswiadczona bedzie gardzic prawiczkiem?prosze Cie. zmadrzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×