Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyś tu byłam_

Odkąd poszłam do pracy nie mam czasu siedzieć tu na forum

Polecane posty

Gość kiedyś tu byłam_

Teraz juz wiem, że przesiadują tu ludzie bezrobotni, bo normalny człowiek po 8h normalnie pada na pysk i nie am czasu na wypisywanie własnych wypocin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowicz_maniak
Teraz dopiero do tego doszlaś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz dokładnie
głupoty wypisujesz :O ja nie parcowałm i tu byłam , teraz pracuję i top nie po 8 godzin aale po 11 i siedze wiecej niz by Ci się mogło wydawac :P zalezy jaka masz pracę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś tu byłam_
Dopiero jak stwierdziłam, że przesiadywanie tutaj to strata czasu. lepiej późno niz wcale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś tu byłam_
Widocznie przesiadują tu ludzie, którzy cierpią na nadmiar wolnego czasu. A czas nie płynie tylko zapierdala a mi go szkoda. Dziś po dwóch miesiącach zajrzałam z ciekawości. A praca daje mi satysfakcję, zmusza do myslenia i rozwija intelektualnie. Jak siedziałam w domu miałam wrażenie, ze cofam się w rozwoju. Nie pracuje w żadnym sklepie ani tym podobnym. Jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz dokładnie
to jak jestes szczesliwa to zrób wypad stad , bo tu jak juz wiesz, siedza tylko tacy co przegrali zycie :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś tu byłam_
Kafeteria forum - miejsce wolnej dyskusji. I będę was dołować jaka to ja jestem szczęśliwa w życiu, jak mis ię powodzi i itp:classic_cool:Życie trzeba brać garściami a nie pozwolić aby przechodziło między palcami. Bo potem pozostanie tylko uczucie zalu bezpowrotnie straconego czasu przed komputerem. Smutne ale prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×