Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Interesujący Warszawiak

Uwiodę i porzucę...

Polecane posty

Gość Interesujący Warszawiak

Poszukuję mężatki, która chciałaby dać się uwieść... A potem... a potem zobaczymy... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesujący Warszawiak
Uważasz, że zapoznanie kogoś interesującego na forum internetowym jest gorsze niż np. w klubie...? Zakładam, że główna część uwodzenia nastąpi przy... herbatce... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesujący Warszawiak
Co później...? To taka moja prowokacja... Może to ja będę porzucony... A może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładam, że twoja robota kończy się po tym, jak już jakaś kobieta Ci odpisze :) Sposób poznania dobry jak kazdy inny. Powodzenia tak czy siak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carramba
co oferujesz chłopcze.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesujący Warszawiak
Co oferuję? Obiecuję nie skończyć, gdy jakaś kobieta mi odpisze... :-) Wtedy dopiero zacznę... A jestem 44-letnim "chłopcem" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm....zonka , rodzinka , dzieci w kosciele, przy stole.. a tatuś hasa po erotycznym forum w poszukiwaniu romansiku... cudowne święta ma ta rodzinka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carramba
to ja odpisuje ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżka Wieśka
niestety nie lubię Warszawiaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesujący Warszawiak
A czy Purpurowa Łza nie ma przypadkiem rodzinki, że zagląda na erotyczne forum??? Czy ktoś Panią prosił o ocenę??? Ja nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesujący Warszawiak
Jestem interesujący bo przez 98 minut codziennie wpatruję się hipnotycznie w puszkę po pasztecie popularnym z Biedronki, wyobrażając sobie, że to mój szkolny kolega Jaźwiński Ryszard (obdarzony zajęczą wargą i skoliozą), który pod wpływem mego mesmerycznego wzroku przemienia się w skrzyżowanie legwana zielonego z Rowanem Atkinsonem i zapina mnie brutalnie w mego lekko nieświeżego wedla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesujący Warszawiak
carramba, napisz na: inter.war@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesujący Warszawiak
dziekuję za wszystkie maile,szczególnie za te od panów :) jesli juzto pan musi byc w wieku ok 70,chudy i aktywny :classic_cool: chętie kombatant,partyzant z AL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpura Ty to nie masz z kim
świąt spędzić?ciągle na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa dziewczyna
Dla purpury dzień bez dogryzania jest dniem straconym, nawet w święta. Wstyd. Purpura, jesteś zakałą tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa aby swiat nie był nudny potrzebne są słodkie idiotki, jak i cyniczne z lekką domieszką ironii kobiety.. i nic nie poradzę na to ,ze Ci się taki model świata nie podoba.. Bog z Tobą.Enter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swięta są nudne, nudny jest ten stół, śledzie, ryby, nudna jest telewizja, nudna jest rodznka, nudno jest bez pracy, na dworze zimno p.s. a Ty cio robisz w swieta na necie? tak samo siedzisz jak i ja. dogryzał kocioł garnkowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo253222
mino tego ja bym z Purpurową poszedł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesujący Warszawiak
Uprzejmie proszę Purpurową... o opuszczenie tego topiku i nie zaglądanie tu więcej!!! Naprawdę jesteś zakałą!!! I jesteś NUDNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesujący Warszawak
jak również uprzejmię proszę karpia z mojego świątecznego stołu by przestał srać mi w talerz, nie dlatego że biało jest niezdrowe ale dlatego ,ze smród niepozwala pocałować mi go w ogon by złożyć mu moje wiekopomne dzekczynienie zanim go pożrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesujacy Warszawiak
jak równiż uprzejmię proszę wszystkie mężatki z foruma ręce w górę, pieniądze na stół, majtki w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli musisz szukać kobiet na kafe to mi ciebie żal. a interesujący to ty owszem jesteś ale dla nie jednego psychiatry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AccccA przecież to ten sam typ co Dyskretny Kochanek, i jeszcze parę innych tego typu ników.. jego styl mozna poznać w 3 sek. Ps. myślę,ze w tym przypadku to psychiatra już nie mogłby pomoc, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa dziewczyna
Purpurowaaa, czy autor topiku nie wyprosił cię stąd? Jesteś chamska, a nie "cyniczna z lekką domieszką ironii". W każdym temacie ludziom dogryzasz. Co to np. za zwrot "ja też nie lubię warszawiakow..."??? Napisał facet, że "poszukuje mężatki, która chciałaby dać się uwieść..." Nie interesuje cię to, nie odzywaj się. Nie twoja sprawa jak i gdzie ludzie szukają. To takie proste. Że jest podobny do Dyskretnego kochanka, no i co z tego? To ty jesteś interesującym przypadkiem dla psychiatry. Jak długo siedzisz na tym forum? 445 wpisów!!! To dopiero trzeba być psycholem... Lecz się kobieto zamiast zatruwać życie innym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesujący Warszawiak
Malinowa to również nie jest Twój Topic, i proszę nie robić mi wiochy , bo jak przeanalizowłem wątek to Ty wzniecasz kłótnie Purpurowa jest jaka jest, ale za to Ty dałaś popis. Ulżyło Ci? To teraz uprzjmię proszę Malinową o opuszczenie tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa dziewczynko do wszystkiego w zyciu należy mieć dystans do kaffe, do purpurowej, do netu, .... wszak zycie to jedna wielka iluzja. Bóg z Tobą. a...i na nerwy są lekarstwa, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×