Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Miałam się położyć po obiadku ,ale jakoś mi się odechciało...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie leze z lapkiem ha ha ale juz widze, ze niedlugo, bo Krzysio zaczyna sie budzic. Zaraz na snieg pobiegniemy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z lapkiem i z mężem on się gapi na zwierzaki na animalu a ja sobie klikam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz właśnie nie czuję się światnie jak nigdy nawet bez kawy:)jestem niskociśnieniowcem więc czasem jestem nie przytomna od rana a tu takie zaskoczenie:)Mam tak od kilku dni.Jedyny obiaw to ciągnięcie w brzuchu wieczorami Mało przyjemne ci powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja pamietam, ze potworne sennosci mnie ogarnialy, nie do opanowania :-O na szczescie nie trwalo to dlugo..... a ktory to tydzien mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina..marne szanse po 3 dni temu robilam test..i lipa..wiem ze to za wczesnie..ale tak jakos juz nie wytrzymalam..tak czy tak wole sie milo saskoczyc jak cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienko, to moze jeszcze za wczesnie na test bylo...... ja tez nie wytrzymalam i zrobilam na kilka dni przed @ na poczatku nic nie bylo (w przepisowych 3 minutach)...potem bladzioszka sie pojawila.... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mala nadziej jest ale jakos nie czuje... nie wiem czy czytalas poprzednie wczorajsze forum... byla rok temu w cizy ..zbrobilam tes 2 dni po spodziewanej@-upragnione 2 kreski..potem jeszcze 3 testy-to samo..ale okazalo sie ze ciza pozamaciczna i musialam usunac...na szczescie wczesnie wykryli i dostalam tylko zastrzyk ..i sie samo wchlonelo.. tak czy tak probuje teraz dalej..dlatego troche teraz pesymistycznie podchodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienko, przykro mi bardzo. Pocieszajace jest, ze wykryto u Ciebie te ciaze wczesnie i obylo sie bez zabiegu i komplikacji, bo znam dziewczyne, ktorej musieli usunac jajowod..... :-( A data super, pewnie ze tak, maly urodzil sie dokladnie na pol roku przed moimi urodzinami :-D zaraz bede zwiewac z netu, synek wlasnie obudzony i rozrabia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 tydzien... pamietam, ze mi sie zaczely wtedy "zaby" w brzuchu ha ha .... oj, piekny czas przed Toba! raz jeszcze gratuluje, kami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:)W poniedziałek ide do lekarza trzymajcie kciuki by już coś zobaczył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze poczekaj jeszcze tydzien bo czasem w 5 tyg nie widac jeszcze..mialam tak z kolezaką..poszla w 5 tyg i ni a tydzien pozniej juz bylo ziarenko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co chce być spokojniejsza.:)pójde a jak będzie trzeba to pójdę jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Was dziewczyny kami111, Angioletto !! BAAARDZO się ciesze! Super wiadomośc :):) czekam na następne dobre wieści :) zaglądne tu jeszcze wieczorem.. bo chyba teraz nikogo nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam test bo nie wyrobilam i...jest druga kreska!!! jasna ale jest!!! Ale sie cieszymy oboje. :D w tym tygodniu pojde zrobic bete a 21 stycznia umowie sie do ginekologa. Chce poczekac do konca 6 tygodnia zeby bylo juz cos widac na USG. dziewczyny czekam na reszte z Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trąbka gratulacje:) faktycznie tempo porazajace;) u mnie nie ma dalej @ lecz sa brazowe plamienia takie mam 2 dni przed @ wiec nadzieja zgasla calkowicie niestety. :( gdybym wtedy nie kazala chlopakowi wyjsc ( troche spanikowalam) moze tez swietowalabym teraz 2 kreseczki :( Ale co ma byc to bedzie :) z drugiej strony mam tyle planow ze na dziecko jeszcze czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trabka - gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak tak nadal pojdzie to trzeba bedzie zmienic temat topicu na \'\'Bobo we wrzesniu 2009\'\', bo dopiero poczatek 2009 a juz chyba 3 sie udalo. Super!!!!!!!! Ciesze sie razem z Wami! Ktora nastepna??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie sie zaczęło :) Dziewczyny juz mozecie zakladac odrebny topik ( oczywiscie tego nie opuszczajcie)! Jak ja wam zazdroszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie wyszlo za drugim razem. A za pierwszym strasznie sie wkrecalam i jak przyszedl okres to bylam zdolowana. dlatego w tym nie chcialam sie nakrecac a i tak caly czas myslalam tylko o tym ;) Teraz za to sie boje ze nie utrzymam tej ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×