Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Gość dziewczyna23____
a jak będą? to powiedz: po co urodzisz? dla siebie? bobo do przytulania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszlam prawdopodobie miedzy 11 a 15 dniem cyklu,tylko wtedy sie kochalam.a cykle mam 32dniowe.okres mialam 6-go grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze trzeba brac poprawke na zywotnosc plemnikow wiec moze nawet pozniej :) a testowalas kiedy? jeden raz? na badaniu krwi bylas- na betaHCG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sądzę że nie ;) organizm lubi platac figle wiec nie nalezy sie nimi sugerowac.. ale jak cos nie szkodzi to czemu se nie pomoc :) :) :) jedyne co sie sprawdza to z plcia.. ze wczesniej trzeba na dziewczynke a pozniej na chlopca.. ale co z tego jezeli owulka sie przesunie i nici z planowania.. pozostaje 50 na 50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emamcia
czesc dziewczyny my z mezem tez staramy sie o dzidzie mamy juz synka bedzie mial 2 latka 31 stycznia :) ja robilam w tym miesiacu testy owulacyjne iec mam nadzieje ze sie udalo i mam tez takie przeczucie podobno druga ciaze sie mniej przezywa a to wcale nie prawda hi hi ja to chyba jeszcze bardziej a moze juz zapomnialam ;) @ mam dostac ok 23 wiec jeszcze troche mi czekania zostalo ale chyba sie nie doczekam wrr i bede testowac wczesniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emamcia
leady love tak dzien po owulacji moze dojsc do zaplodnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no to tego nie wiedzialam :) myslalam ze odrazu po skoku temperatury nici z zaplodnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emamcia
Karolina o to super a jak dlugo staracie sie o druga dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emamcia
Nefretete..... o tobie to dobrze ja to od dwoch dni nic nie robie siedzie i mysle o dzieciatku z ledwoscia obiad dzis zrobilam heh ale zaraz musze sie wziasc ogarnac troszke bo nie lubie miec balaganu wrr na szczescie u mnie dopiero 21 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emamcia
dobrze bo juz sobie zrobilas co masz zrobic a u mnie wszystko jeszcze przedemna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Przeczytalam co tam u was :) jestem na bieżąco. Tylko sie nie odzywam, bo mi smutno i przykro.Jak @ sie skonczy to humorek sie poprawi. Dziewczyny życze szczescia i dbac mi o siebie te brzuchatki i staraczki równiez. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamciu, dopiero ten cykl.... Zaluje, ze nie zaczelismy w maju 08 tak jak pierwotnie planowalismy, zeby 2 latka roznicy bylo miedzy maluchami... no ale trudno, mam nadzieje ze szynbko zaskoczy :-) A Wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emamcia sytuacja mnie zmusila do tego...pracuje od miesiaca dzien w dzien po 10 godzin a teraz w weekend po 11, bo remanent mielismy i 0 wolnego...no i burdel nieziemski w domu...pranie juz kipialo...dramat...no i zlapalam nerwa i wzielam sie za robote i od razu lepiej:) Atka nie poddawaj sie:> zobaczysz ,ze sie uda:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta tabelka jest aktualna? czy juz jej nie robicie? nie ma jakichs dziewczyn co juz powinny testowac? co u nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuszunia ja chyba będę testować jakoś na dniach..w sumie jutro już 7, więc mój 12 nie daleko...a już nie moge wy3mać.. kurde jak mi się odbija tymi śledziami! buuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emamcia
Karolina M. my nie zabezpieczamy sie juz od listopada 2007 ale jakos bardzo sie nie staralismy w kwietniu doszlo do zalodnienia na tescie byly 2 kreseczki ale niestety dostalam okres i nic z tego ciaza sie nie przyjela pozniej znow troszke dalismy spokoj a teraz to juz napewno chcemy bardzo caly ten czas sie nie zabezpieczamy ale cos czuje ze teraz sie udalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzeba jakos ta nasza Atke pocieszyc!!!! niech moze kazda cos fajnego milego jej napisze,ja zaczne:) Atko kochana nasza!!!!!!!!!!jedz ten folik i przytulaj sie ile wlezie bo niebawem sie uda!!!!dla ciebie kwiatki 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emamcia
napewno w koncu sie uda trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuszunia mam nadzieje,ale boje sie tego o czym wspomniala emamcia, juz 2 razy tak mialam,ze poronilam zaraz na poczatku..lekarze na to mowia ciaza biochemiczna...niby wtedy mialam jakies tak grozne bakterie i prawdopodobnie to przez to,ale strach pozostaje...niestety... Pierwsze podejscie do testu chyba zrobie w czwartek...planowalam w niedziele,ale to za daleko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×