Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Witajcie. Ale sie rozpisalyscie. Zaraz biore sie do czytania. Przez jakiś czas nie mogłam do was wejsc, bo mi błąd wyskakiwał. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie mi sie kafe odblokowalo!!! Szuszunia gratuluje!!!!!!!!! Widze, ze bardzo owocny ten topic. I to mnie cieszy:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz nie moge sie mezowi wygadac.. powiem jak bede pewna... zeby mi chlopina nie mowil ze zaczynam miec urojone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuszunia, wspaniale, moje gratulacje!!!!!!!!! Tez nie moglyscie wejsc na kafe, widze, ze przerwa w zapiskach :-D Brakowalo mi Was 😭 A mi nastepny chlopak pawiowal dzis, wiec to nie zatrucie bylo tylko jakis wirusek buuuu... Uciekam, bo ciezka noc przed nami moze byc... Dobrze, ze wczoraj sie wyspalam :-D Sciskam dziolchy, dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuszunia GRATULUJE :) ja tez nie moglam wejsc wiec zrobilam sobie ppierogi heh zjadlam i leze heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mamy jeszcze jakas tabele starajacych sie lub zaciazonych? bym sie dopisala ale nie wiem ktora aktualna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana widze ze spac nie mozesz heh ja tez cos nie bardzo w dien spie a w nocy mam ciezko ale jest u mnie 23.21 dopiero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ide dzis kupic normalny test,zrobie go w pracy i umowie sie na wizyte prywatna do lekarza,jak najszybciej sie da.nie wytrzymam do lutego.tysiac mysli chodzi mi po glowie.szkoda tylko ze zaplace za wizyte z usg 100£-420zl.duzo nie? ,yslicie ze warto???jesli przyjmie mnie w najblizszych dniach to maluszek bedzie mial dop skonczone 3 tyg.czy lekarz bedzie w stanie juz stwierdzic czy to ciaza i czy rozwija sie prawidlowo??? dziewczynki prosze odpiszcie bo ja juz mam mniej blond wlosow niz siwych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaycie kobitki z rana!!!! Angi, a czemu tak sie denerwujesz????? Nie pamietam dokladnie, od kiedy serduszko juz bije. Na pewno lekarz jest w stanie powiedziec, czy pecherzyk nie jest pusty, czy nie ma ciazy pozamacicznej. Ja bylam na pierszym usg dopiero w 12 tygodniu, bo po pierwsze wczesniej lezalam zwalona ospa, po drugie moja ginka nie robi u siebie usg, wiec tylko dostalam skierowanie na to badanie. Wg niego wszystko bylo w jak najlepszym porzadku, ale ja na tych zdjeciach nigdzie nie moglam wypatrzyc rak i nog. I mimo ze na opisie badania mialam wyraznie: \"struktury plodu prawidlowe\" to po 2 tygodniach polazlam do innego lekarza i tamten mi dokladnie pokazal rece i nogi mojego malenstwa :-) widzialam jak sobie rezolutnie plywa. A na zdjeciu usg mam zgrabnioche noge :-D Och, wspaniala sprawa. Tak tesknie za tamtym okresem. Mam nadzieje, ze bedzie dane mi to jeszcze raz przezyc :-) Emamciu, mierzylas rano tempke?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi, ale ja już wcześniej pisałam, że moja teściowa po poronieniu starała się 3 lata i nie mogła zajść w ciążę i jakiś profesor poradził jej, żeby spróbowali jak będzie miała @ no i się udało :) Tak oto został spłodzony mój mężuś :) ilaaa kochana co się dzieje? :( Angioletto Ty kobitko idź do tego lekarza jak najszybciej i rozwiej te wszystkie wątpliwości, będziesz spokojniejsza, bo takie zamartwianie nie służy Ci teraz! No i koniec tego czarnowidztwa :) Olga nie wiem czy jest sens brać teraz, może faktycznie dopiero w maju. A jak Ty się czujesz? Trzymasz się jakoś? A powiedz mi, Ty wiedziałaś, że jesteś w ciąży czy podejrzewałaś? emamcia trzymam kciuki! A co to za wylegiwanie się w łóżku pół dnia? :) Szuszunia gratuluję :D Serduszko bije chyba jak maleństwo ma 4 tygodnie. A słyszalyście o nowelizacji ustawy dot. becikowego? Becikowe dostaną tylko te kobiety, które zgłoszą się do lekarza przed 10 tygodniem ciąży i będą musiały to udokumentować. Zrobione jest to po to, żeby kobiety badały się częściej i myślę, że to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki to jest najnowsza tabelka, wpiszcie się :) POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 2)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 3)dexa....................1........31.12.........brak... ... .Wrocław okol. 4) emamcia............. ......... ........... .................... 4)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 5)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 6)Kobietka a taka22....2........24.01.........brak..... ......Katowice 7)Lady love-20.......... 1 .........????..........brak..........Ruda Śląska 8) Markotka-23..........1.......koniec 01.....brak...........Konin 9)Megi34..................1.........21.12........synek.. ........Gdynia 10)milutkaaa...............1..........8.01........brak.. . . .. .....Rzeszów 11)Nefretete23..........1..........12.01......brak... ........Zakopane 12)Nusienka -24........3..........04.02.....brak....Szczecin/Dublin 13)olenka81 - 27........4...........16.01......brak............Londyn 14)olga55.................4..........31.12...........bra k.. ........Poznań 15)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…..UK 16)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie 17) Szuszunia............4........ 10.01...........brak............. opolskie BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495..................7..........................0 1 09.....- 3kg(57kg) 2)Kami111...................6...............wrzesień 09.........nadal58 3) Angioletto............... 5...................wrzesień 09.......+1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........+ 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jstem w pracy,ide zaraz kupic test,napisze wam co i jak.a do lekarza i tak pojde.,mam nadzieje ze macie racje,byloby fajnie gdyby juz lekarz mogl mi powiedziec czy wszystko ok czy to ciaza pozamaciczna czy pecherzyk jest pusty.mam nadzieje ze bedzie w stanie okreslic juz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sama Was dopisałam, a Wy poprawcie swoje dane :) Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 2)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 3)dexa....................1........31.12.........brak... ... .Wrocław okol. 4)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 5)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 6)Kobietka a taka22....2........24.01..........brak..... ......Katowice 7)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 8) Markotka-23..........1.......koniec 01.......brak...........Konin 9)Megi34..................1.........21.12..........synek.. ........Gdynia 10)milutkaaa.............1..........8.01...........brak.. . . ......Rzeszów 11)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 12)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 13)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 14)olga55.................4..........31.12.........brak.. ........Poznań 15)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…..UK 16)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495..................7..........................0 1 09.....- 3kg(57kg) 2)Kami111...................6...............wrzesień 09.........nadal58 3) Angioletto............... 5...................wrzesień 09.......+1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........+ 1 5) Szuszunia................ ...................wrzeseń 09......... 6) Emamcia................. ....................wrzesień 09........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi zrób teścik i daj znać :) Nie martw się tak, napewno jest wszystko dobrze, a lekarz tylko to potwierdzi :) Dzisiaj mam 14dc skończył mi się płodny śluz, zamiast niego jest taki żółty, ale cały czas czuję, że jest mokro (tam w środku) tak jak w czasie płodnego śluzu, dzisiaj tempka rano wyniosła 36,5 i jest to jak do tej pory najwyższa w tym cyklu. Nie wiem czy powinnam przyjąć ją jako szczyt owulacji? Dodam, że jestem raczej niskotemperaturowcem i najwyższą temperaturkę miałam 36,8 raz chyba 37,0. Zobaczę jeszcze jaka będzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam test ale nie chce mi sie siusiu-first risponse.2 kreski ciaza 1 kreska nie.wiec jest latwiejszy do odczytania.zobaczymy jak szybko do lazienki polece,pije wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki:) No No Szuszunia! fajowo !!!!trzymam kciuki by nie było urojone kochana:D Angioletto jak się bardzo martwisz to jasne,że idź!Pamiętaj,że twoje dziecko tez czuje to co ty:) Karolina M kurcze jak to wszystko opisujesz to się nie mogę doczekać tego co mnie czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka pewnie fajnie patrzeć jak nasze maleństwo dorasta pod naszym sercem:)Ja narazie mam zdięcie swojej kropeczki ale jak pódę za 2 tyg.to będzie już napewno inaczej wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto tylko nie pij za dużo, bo taki rozwodniony mocz może mieć za małe stężenie hcg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAmietam tez usg polowkowe, moment gdy lekarz przylozyl glowice do mojego brzucha i na ekranie pojawil sie lezacy wygodnie i ssacy kciuka nasz dzidzius :-) Juz taki konkretny, a nie malutka kijaneczka. Wygladal tak spokojnie, zadowolony z zycia na maksa :-) No i inne wrazenie, jak w 17 tygodniu ginka chciala posluchac tetna plodu i nie bylo jej to dane, bo maly bardzo kopal. Pamietam, jak lekarz wtedy powiedziala: slyszy pani tez stukniecia? To pani dziecko tak kopie :-) No i dodala, ze jeszcze nigdy jej sie nie zdarzylo, by dziecko woimi ruchami uniemozliwialo jej przeprowadzenie badania :-D NA podstawie tego moglam juz se domyslac, jakiego rozrabiake urodze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaki fajne masz wspomnienia z tej pierwszej ciąży:) I cieszę,się,że wszystko mam przed sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina wspaniałe chwile i wspomnienia :) Już się nie mogę doczekać kiedy i ja ich doświadczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze :)gardło mi trochę przeszło już przespałam noc Trochę nosek przecieka :Dale nie jest źle Leniuchuje w domku i odpoczywam.Obiawy typu mdłości mnie jeszcze nie dopadły:)mam tylko kawowstręt a normalnie piłam 4 dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×