Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Karolinka a pisałaś wcześniej, że chciałabyć córeczkę Karolinkę? Jak to jest, gubisz się w zeznaniach :D emamcia ale czujesz się inaczej tak? A kiedy masz planowo @? Ja chciałabym mieć syna i córkę, ale jeżeli miałoby mi się trafić, że dzieci będą tej samej płci, to wolałabym dwóch chłopaków :D Nie wytrzymałabym chyba w domu z dwoma dziewczynami w okresie dojrzewania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emamciu musisz skopiować tą tabelkę, którą ja ostatnio wkleiłam, wkleić do swojego posta i poprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałabym 2 synka.....ale nie mówcie mojemu mężowi, hehehe. On pragnie córeczki:) A teraz z młodym czytamy "dziecie z bullerbyn", bo to jego lektura a włosy stawiam mu na żel, hehehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dzieki ;p wlasnie nie czuje sie inaczej jak w zwyklym cyklu tylko inaczej jak na poczatku ciazy jeden i drugiej jedyne co mnie teraz dopadlo to len spie i spie i lekka deprecha ;/ dlatego nie wiem co o tym myslec bo nie mam jako takich objawow jak w poprzednich ciazach ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A teraz z młodym czytamy "dziecie z bullerbyn", bo to jego lektura a włosy stawiam mu na żel, hehehehe." a to dobre heh super Megi ty jestes super mama tylko podziwiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamcia, pamiętaj, że każda ciąża jest inna. A senność, to też jakiś objaw. Ja naprawdę nie miałam kompletnie żadnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie tak sie meczylam ze nie moge nawet sobie wyobrazic ciazy bezobjawowej ale daj Boze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gubie sie w zeznaniach. Karolinka mial byc Krzys, wszystko na to wskazywalo, lacznie z moimi przeczuciami. Mowilismy do brzuszka per Karolcia. I kiedy okazalo sie, ze to maly facet, to mialam poczucie, ze stracilam dziecko-Karolinke. Oczywiscie bylismy bardzo szczesliwi, ze mamy wspanialego synka, jednak gdzies pozostala tesknota za \"nasza\" KArolinka. Jednak w miare jak Krzys rosl o \"Karolince\" zapomnielismy. Teraz maz cos podgaduje, ze chcialby bardzo dziewczynke, mysle ze w duzej mierze pod wplywem tego, ze jego brat ma roczna coreczke. Jest rewelacyjna. A ja nie jestem taka pewna, czy tak bardzo zalezy mi na corci. Teraz wlasnie tak sobie myslalam, ze gdyby przyfrunal do mnie bocian z 2 koszykami, w ktorych bylyby dzidziusie, to wybralabym ten z chlopczykiem. Albo oba :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy dziewczyny jak to bedzie narazie barrrrdzo bym chciala ale nie nastawiam sie bo jeszcze nie wiem mam jakies tam dolegliwosci typu placzkiwosc np i sennosc ale moga byc tego 3 powody albo od papierosow ze przestalam palic albo padlo mi na glowe i mam urojenia albo jestem w ciazy zobaczymy jak bedzie ciagle wam tu truje glowe az mi glupio juz sie zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina :) emamcia pisz kobieto, pisz :) Angioletto a co taka uchachana jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamcia, spokojna głowa. Nigdy nie słyszałam, żeby po rzuceniu palenia chciało się spać. Raczej na odwrót, nie chce się spać, bo trzeba cały czas latać do lodóweczki po jakieś zakąski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Angi jaka radość cię dopadła!:D Cieszysz się tak jak byś już test zrobiła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka wedziałam :):):):):):):):):):):):):):):):)!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! NORMALNIE SZALEŃSTWO TU JAKIEŚ PANUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalalalala:D:D:D:D:D:Dlalalalalala:D:D:D:D:D hihihihihih:D:D:D:D:D:Dhihihihihih:D:D:D:D:D:D aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wow!!!wow!!!wow!!!wow!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tY TERAZ LASKA UWAŻAJ NA SIEBIE BARDZO !!!!I PRZY TYCH LALALALALAAAA TO RĄG DO GÓRY ZA CZĘSTO NIE PODNOŚ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem szczesliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D teraz dopiero uwierzylam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to my możemy:) Wypiję dziś wino więc za wszystkie kreski, grube i wyraźne:) A teraz opuszczę miłe Panie, mamy taką góreczkę niedaleko, a że z młodym uskuteczniamy snowbord od zeszłego roku, więc czas przypomnieć sobie jak to się robi. Buziakiiiiii!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też was opuszcze do wieczorka :)ide przygotować obiadek :) meżulo niedługo wraca to sobie zrobimy obiadową ucztę Do wieczorka dziewuszki hihihih:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi a wcześniej nie wierzyłaś? Teraz pewnie spokojniejsza jesteś, co? :) Dziewczyny nie uciekajcie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!! HUUUURAAAAAAAAAAAAAAAAA :):):):):):): :D ;D ;D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane,wczesniej zrobilam 3 testy,ow czorajszy to nawet pytalam kolezanke zeby mi powiedziala czy tam jest kreska czy nie.balam sie ze moze jestem w ciazy bo jednak cos tam widac,ale moze to puste jajo albo cos innego,a przeciez juz 3 dni po terminie @ jestem dlatego nie wierzylam!!!!!!pozatym nawet mdlosci nie mam,a inne dziewczyny juz maja wiec sie sporo naniepokoilam!!! ale teraz jestem szczesliwa:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×