Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

wie wie:) wyslalam mu wiadomosc ze test potwierdzil nasze przypuszczenia:D az nie moge na miejscu usiedziec:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi, gratuluje Ci raz jeszcze!!!! Niecierpliwcze, to dlugie beda dla Ciebie te miesiace do wrzesnia, co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Markotko nie wiedziałam ,że jestem w ciązy okres dostałam normalnie 5 dni. Pózniej po tygodniu znowu troche krwawiłam myslałam ,że to owulka a pózniej na 4 dzień przesadnie cierpialam i krwawiłam. Jak sie dowiedziałm to myslałam ,że świat sie zatrzymał wszyscy coś mowili a ja chciałm sobie iśc. Juz nic nie czułam. Teraz czuje sie tak sobie nieda sie nie myslec ,ale potszymuje mnie to ,że moge mieć dzieci i to jest wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dluuuuuuuugie:Dale sie ciesze:D Na wakacje,tzn w czerwcu pojade sobie juz do polski,i jak tem wieloryb bede lezala w sadzie na drzewie i bede sie obzerala czeresniami:D:D:D:D:D:D:Dahhhh,juz sie nie moge doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was ja czuje sie nie za dobrze, dzis jade do szpitala markotka to sprawy neurologiczne, strasznie ostre bole glowy. trędwienie jednej czesci glowy, nie moge lezec a wiec nie spie po nocach, juz jestem strasznie zmeczona gratuluje nowym brzuchatkom, strasznie sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto duzo pisania a nie mam sile nawet patrzec na monitor przepraszam po kilku nieprzespanych nocach z powodu strasznego bolu glowy wyladowalam w anglii w szpitalu, jednak oni nie umieli mi pomoc, teraz jestem w Polsce bylam juz u lekarza ale narazie te tabl nie dzialaja i dzis jade do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilaa tak mi przykro,nie martw sie zaczekam.jak bedziesz miala kiedys sile to napisz biedulko kochana co sie dzieje bo tez sie bede tu oo ciebie martwic.a teraz odpoczywaj sobie.mam nadzieje ze to nic powaznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ila trzymaj się, bądź dzielna! Trzymam kciuki za Ciebie, żeby było wszystko ok!!! Angi Ty to taka nasza forumkowa wariatka jesteś :D oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Skorpionka to nas chyba opuściła, bo udziela się w innych wątkach a do nas nie zagląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie :D Tylko nie mam za bardzo o czym tu z Wami na razie, bo czekam ze staraniami do lutego. :) Teraz robie rozgrzewke przed biegiem ;) Czytam co sie da, sprawdzam, testuje, badam, obserwuje, a jak nadejdzie luty, to sie nie mnie pozbędziecie stąd! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioleto pogratulowalam juz na GG ;) Wiedzialam, że to ciąża!! :D Dziewczyny - zobaczycie - ciąża to najpiekniejszy okres w życiu!!! Dopiero PO wszystkim się dochodzi do tego wniosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angieletto gratuluje!!! Zobaczysz jak bedziesz sie cieszyla jak zobaczysz pierwsze usg. Moje male wczoraj tak ruszalo nozkami i raczkami a z milo. A polozna pokazala nam takie malutenkie stopki z rozwinietymi paluszkami. Moj Lukasz byl uchachany:). Pozdrawiam wszystkie brzuchatki i staraczki:) Dziewczyny jak tak czytam to widze ze niektore sa w UK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to calkiem blisko mieszkamy bo ja w Edynburgu. Juz wiem ze tutaj w Uk bede rodzila bo tu jest duzo lepszy sprzet i lepsza opieka. Ale na usg bede latala do polski. Teraz na 26 stycznia umowilam sie na usg 4d. Dziewczyny niesamowite!!! Widac wszystkie rysy twarzy, widac jak dzidzia ziewa i nawet podobienstwo do rodzicow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amigagdynia to wspaniałe widzieć tak dokładnie swoje maleństwo, ale pewnie jest to dość kosztowne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
300zł no sporo. W domku sobie zobaczę ten filmik, bo w pracy nie mogę. Wszystkie gdzieś pouciekały :( Ja też za chwilkę zmykam, jak dam radę to zaglądnę jeszcze wieczorkiem, jak skończę pazury lepić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam dziewczyny ze ciagle pracuje a moja praca nie nalezy do najlzejszych. Jestem pokojowka i od wczoraj za kazdym razem jak podnosze cos ciezkiego mysle o moim malenstwie. Mam w pracy ogromny problem bo mimo ciazy nikt nie ma zamiaru mnie odciazyc. Pracuje z samymi polkami i tam juz wogle jest znieczulica:(. Martwie sie ze bede musiala zrezygnowac duzo wczesniej n iz chcialam. Po calym dniu pracy wieczorami bardzo boli mnie brzuch jakby przez przedzwiganie. Dziewczyny czy wy tez pracujecie ( to do brzuchatek) a jesli tak to jak dlugo macie zamiar to robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się :D właśnie zrobiłam drugi test ciążowy, juz nie superczuly.. i jest druga rozowa kreska :) moge sie na nia godzinami gapić.. ale jeszcze nie wierze bo to dopiero 29 dc ale mysle ze jak jutro nie przyjdzie @ to juz nie przyjdzie :D a sio!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuszunia teraz na samym poczatku bardzo uwazaj na siebie bo to najbardziej niebezpieczny okres dla plodu. Czytalam gdzies ostatnio ze najbardziej ostroznym trzeba byc w okresie owulacji bo do 3 mieciaca to najabardziej niebezpieczny okres!!! Apropo jak u ciebie ze smakiem na kawe bo mi smakuje dzien dzien wysmienicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cos nie probowalam... jakos znikla potrzeba picia jej ale jutro z rana wyprobuje to dam znac... za to glowa mnie boli, mdli i zawroty mam jakies, slaba jestem ze hej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiga ja pracowalam o 7 miesiaca tez nie byla to latwa praca bo pracowalam w domu tarcow gotowalam ale i zmywalam wielkie garnki sprzatalam wszystko robilam ale nie mialam zadnych polek w pracy i to chyba niestety dobrze :/ moje kolezanki a nawet koledzy z pracy bardzo mi pomagali kazali odpoczywac kobiety ktore po 20 lat tam pracuja zmywaly czasem za mnie i kazaly tylko jedenie wydawac chodz protestowalam nie pozwalaly :) ale pracowalam tez w szpitalu w 3 miesiacu i tam nikt sie mna nie przejmowal kazali nosic ciezary wiec szybko sie zwolnilam wazniejsze jest zdrowie dziecka a pozatym nie musisz sie zwalniac nie zrobisz tego i juz ja tez mieszkam w UK i wiem jakie prawa maja ciezarne wiec nie daj sie wykorzystywac sama zadecyduj co mozesz robic a czego nie w zamian mozesz np przejac lzejsze obowiazki pamietaj tez ze kobiecie w ciazy nalezy sie co godzine przerwa na 10min odpoczyneK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×